Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Το σημαντικό είναι να παραμένει η φαντασία ζωντανή αυτές τις δύσκολες ώρες 
     
  2. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Ζηλιάρη!
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Εγώ μπορώ να είμαι το οπόσουμ της @rea..; Πού κάνουμε αιτήσεις; Θα με θέλει;  
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν διεκδικώ αποκλειστικότητα αλλά όχι να φάνε οι άλλοι κι εμείς να μείνουμε στην απέξω!
     
  5. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Οπόσουμ? Οπόσουμ?   Καλέ γρατσανάει τούτο! Εκτός αν εννοούμε τέτοιο οπόσουμ, επομένως μια χαρά  :




    Δε χρειάζονται αιτήσεις. Το μόνο που χρειάζεται είναι πηγαία και αυθόρμητη εκδήλωση ενδιαφέροντος.

    Ωχ, είμαι ο πλέον αναρμόδιος να απαντήσω σε αυτό το ερώτημα 
     
  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Τίμια και σταράτη ξήγα! Κάτι τέτοιες ξήγες μπάζουν στην απομέσα!

    Υ.Γ. Δεν ήθελα να ρίξω λάδι στη φωτιά χθες, αλλά "Σκληρός καριόλης"?  Κάτι μου λέει ότι θα είναι το νέο τρεντ στο φόρουμ το προσεχές διάστημα...
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μπάζουν, βγάζουν, κίνηση να υπάρχει!

    Πυρ και κίνηση που λέγαμε και στα στρατά  
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Mάλλον μια τσαντίλα θα την είχατε κι εσείς, αν προσπαθούσαν επίμονα να σας κάνουν γούνα.
    Ναι, το παραδέχομαι, σας εκμεταλλεύτηκα. Bad, bad me. Αλλά φταίει η @rea..! Οφείλει να μου απαντήσει! Είμαι θύμα, οϊμέ κλπ  
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    @-Volt- @AlexanderV @Arioch
    Αν είναι να παίξουμε σκυλοπαιχνίδι θέλω να παίξω κι εγώ γιατί με αρέσει πολλάν 
    Κι αυτό με το οποσουμ ακούγεται θελκτικό, θα πάω εκπαιδευόμενη της @estelwen για μια βδομάδα 
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    ιιι ωραία, στόχος του σεμιναρίου να μάθουμε να σουιτσάρουμε γρήγορα ανάμεσα σε

      και  

    What say you?  
     
  11. rea..

    rea.. Contributor

    Μόνο αν είσαι αυτοτροφοδοτούμενο, αυτοκαθαριζόμενο, εμβολιασμένο, αθόρυβο και δεν έχεις αθλητικές προσδοκίες...  

    Να να αυτά τα ανωμαλιάρικα πολυγαμικά δεν μπορώ. Φυσικά και υπάρχει σειρά προτεραιότητας και θα προτιμηθούν ιδιαιτέρως τα βίσματα.  

    χαχαχαχαχαχαχαχα.. να δω πρώτα επίσημη αναφορά εξαιρετικά χαμηλού iq. Δεν σώζω έξυπνους, πεταμένα λεφτά!
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Η @estelwen μπορεί κάλλιστα να μοιράσει το iq της σε τρεις και να μπουν στην κατηγορια εξυπνοι,συμπεριλαμβανομενης και της ιδιας.
    Χαμένος κόπος.
    Τόσο χαμένος,όσο να προσπαθησεις να χορτάσεις φαγητό τον @gazza