Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. gazza

    gazza Regular Member

    Εσκασα ο πουστης 
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Σε καταλαβαίνω
     
     
  3. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Κάτι άσχετο:

    @tithon
    @cadpmpc,

    Μήπως είχε τύχει να ακούσετε την ομιλία του Trump στο Davos πριν μερικούς μήνες?
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απαντάω εδώ για να μη χαλάσω το topic της κοπέλας.

    Έσβησα την αρχική μου προς εσένα απάντηση γιατί έκρινα ότι τελικά δεν άξιζε τον κόπο, δε θα πάθω τίποτα και αν αφήσω κάτι να πέσει χάμω, με το ύφος σου είχα αρπάξει. Πρόλαβες και άρχισες να απαντάς ωστόσο οπότε tough luck, ας μου γίνει μάθημα την επόμενη φορά να είμαι λιγότερο παρορμητικός.

    Αφιέρωσα 3 posts με ερωτήσεις και ένα post ως απάντηση, δεν απάντησα στα κουτουρού.

    Anyway, δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο, ο καθένας μας έχει το δικό του τρόπο.
     
    Last edited: 19 Απριλίου 2020
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και εδώ το αποκαλυπτικό ρεπορτάζ



    Για γέλια και για κλάματα...
     
  6. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Γιατί δεν άξιζε τον κόπο; Σε καμία περίπτωση δεν τα 'χω μαζί σου προσωπικά.
    Θεώρησα σωστό εφόσον έσβησες το δικό σου να σβήσω και το δικό μου.
     
  7. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Ήταν όντως ρεπορτάζ που το έφαγαν τα πνευματικά δικαιώματα ή έτσι ήταν εξ αρχής και η λέξη κλειδί είναι "αποκαλυπτικό"?
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Γιατί η ουσιαστική διαφωνία μας είναι στο πως βλέπεις τον τρόπο που εγώ προσπαθώ να εκμαιεύσω τις απαντήσεις και στο πώς "αντιμετωπίζω" τον κόσμο το οποίο είτε συμφωνούμε είτε διαφωνούμε είναι αδιάφορο σε σχέση με το θέμα εκείνου του νήματος. Με το ύφος είχα αρπάξει αλλά ακόμα και αν το έκανες επίτηδες -που σε πιστεύω ότι δεν το έκανες- δεν έπρεπε να έχω φερθεί παρορμητικά.
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αποκαλυπτικό με την έννοια της Αποκάλυψης του Ιωάννη (τα ύστερα του κόσμου, κιετς!) και όχι την αποκάλυψη της αλήθειας!
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Για να αποκαλύψεις την αλήθεια, πρέπει να υπάρχει αλήθεια.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Υπάρχει και βρίσκεται στους sex pistols, γκέγκε;
     
  12. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ω!  
    Γκέγκε ..