Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Το δικό σου ύφος τότε με τον έλεγχο ενστίκτου ήταν τρεις χειρότερο και δεν είχα πει και τίποτα μετά.Να τα λέμε κι αυτά.Φυσικά και δεν ήταν "επίτηδες" όπως λες και χαίρομαι που το αντιλαμβάνεσαι.Απορίας άξιο πάντως,ελέγχεις ένστικτο...αλλά όχι την παρορμητικότητα 
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχεις δίκιο, ήταν επιεικώς απαράδεκτο και σου ζητάω δημοσίως συγνώμη.
    Δεν ισχυρίστηκα ότι *εγώ* ελέγχω τα ένστικτά μου, είπα ότι υπάρχουν άνθρωποι που το κάνουν και ανέφερα αν θυμάμαι κάμποσα παραδείγματα και αναφέρομαι κυρίως στο ένστικτο της επιβίωσης, όχι σε αντανακλαστικές (reflex) κινήσεις, αυτές δε νομίζω ότι μπορούν να ελεγχθούν. Για παράδειγμα δεν γνωρίζω κάποιον που να κατάφερε να πεθάνει κρατώντας την ανάσα του ή χώνοντας μόνος του το κεφάλι του στο νερό και κρατώντας το εκεί, αλλά μπορεί και να κάνω και λάθος.

    Την παρορμητικότητά μου προσπαθώ να την ελέγξω αλλά όπως είδες δεν τα καταφέρνω πάντα.
     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δεν χρειάζεται συγνώμη,ας πούμε ότι πατσίσαμε 
    Σχετικά με τον έλεγχο ενστίκτου,θα διαφωνούμε μέχρι να πεθάνω.Γιατί και στις περιπτώσεις που έλεγες ενστικτώδεις κινήσεις ήταν,τύπου "να σώσω το παιδί",τελείως άλογες αφού έβαζαν σε κίνδυνο την δική τους ζωή κλπ.
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Χρειάζεται, ήταν απαράδεκτος ο τρόπος μου και ήταν τεράστια ασέβεια προς το συνομιλητή και το χρόνο που αφιέρωνε στη συζήτηση.

    Δε χρειάζεται να συμφωνούμε.
     
  5. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Υπερβολές,μη με κάνεις να μετανιώσω που το ανέφερα,δεν είχα πειραχτεί,όλα καλά
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό αρκεί  
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    πρός το παρόν, απ όπου πέρασε ή περνάει η επιδημία, έχουμε έναν στο χώμα και από χίλιους διακόσιους μέχρι είκοσι χιλιάδες φυλακισμένους, σε αυστηρή ή χαλαρή φυλάκιση. απ' όπου δεν πέρασε ακόμη έχουμε μέχρι και πάνω από διακόσιες χιλιάδες φυλακισμένους γιά καθ' έναν στο χώμα.
     
  8. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Όλα αυτά μετά από ρήξη μηνίσκου?
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Έκανα ενέσεις PRP τον Φλεβάρη και κάνω ασκήσεις ενδυνάμωσης καθημερινά. Αλλά δεν έκανα αρθροσκόπηση, είπα να το παλέψω διαφορετικά. Υπάρχουν μέρες που πονάει πολύ περισσότερο από άλλες, αλλά και μέρες που είναι τόσο καλά που το ξεχνάω.
     
  10. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Οι μπύρες έστω!