Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    @AlexanderV μπορείς να αποφασίσεις ό,τι θες εσύ όπως λέει και η φιλτάτη @dina ή να κάνεις ό,τι θέλω εγώ  
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Είναι τόσο δελεαστική η προσφορά σου,που προς στιγμήν σκέφτηκα να κάνω κι εγώ ότι θέλεις εσύ.
     
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

      
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Εμένα με καυλώνουν, μου αρέσει πολύ να πηδάω και να διαλύω γυναίκες με αυτά τα χαρακτηριστικά. Το υ στοιχείο είναι το επιθυμητό πλεονέκτημα, ωστόσο αυτό που με φτιάχνει είναι η διάθεση επιβολής και επικράτησης σε άλλους τομείς. Δυνητικά όλα μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως συστατικά. Μυστήριαι αι βουλαί της καύλας.
     
  5. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

  6. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Ο καθένας όπως την βρίσκει .
    Και μενα μου αρεσει αυτο τις υπο μου αρεσει να τις διαλυω ε και;
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όταν επιθυμείς κάτι πραγματικά τότε το Σύμπαν συνωμοτεί για να στο δώσει, Coelho

    Το Σύμπαν στην πρώτη βόλτα με το αυτοκίνητο μετά την άρση των περιοριστικών μέτρων:
     
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    το πηρούνι είναι συμβολισμός. ξέρει το σύμπαν.
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    διακρίνω μιά απαρχή πείνας.
     
  10. HooF

    HooF πεισματικά ακοινώνητος

    Με μια ενεσούλα θα γίνει καλύτερο κ απο καινούργιο.
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Όχι όχι... Πάντα είμαι πλήρως εξαρτΥμένη: έχω στοκ πατατάκια, σοκολάτες, λουκάνικα, τυριά, υλικά για γρήγορο παγωτό!
    Δεν είναι να παίζουμε με αυτά 
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ιιιι... Αυτά τα παιδγιά είναι χειρότερα κι απ' του φετισμπόλ στο σεκοντσκίν...