Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Αν υπονοείτε ότι γνωρίζετε πως έχω κάποια σχέση με την γαστρονομία, να ξέρετε εσείς όπως κι αυτός που σας το είπε «κομίζετε γλαύκα εις Αθήνας».
    Να προσέχετε όμως, ακόμη και η μαστίχα που μοσχοβολά υπέροχα, αν πέσει παραπάνω το φαγητό πικρίζει και το υπέροχο σαφράνι, ο κρόκος δηλαδή, αν πέσει παραπάνω, κάνει την κουζίνα σας να μυρίζει σαν φαρμακείο.
    Όλα θέλουν να τα προσεγγίζετε με αγάπη για μάθηση και ενδιαφέρον για απόκτηση εμπειρίας.
    Να μην ακούτε σαλτιμπάγκους που σας παροτρύνουν σαν υποβολείς να λέτε κακιούλες, που στην πραγματικότητα ούτε τέτοιες είναι.
    Τα λόγια τους είναι «Αλαλαγμοί κυμβάλων, δηλαδή ήχοι άδειων τενεκέδων.
    Σας εύχομαι να βρείτε τον δρόμο σας.

    edit:
    Αν βάλετε 12 κουταλιές αλεύρι και 500 ml γάλα, δεν κάνετε μπεσαμέλ, αλλά ούτε καν αλευρόκολλα.
     
  2. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Εδώ η πρωτεΐνη ξεπερνά το 1,7 γραμμάρια ανα κιλό του σωματικού βάρους κι όμως πολλοί οι καταναλωτές, βλέπω . Παρεκτραπηκα το ξέρω δεν είχε απορροφηθεί ο καφές. Δεν ήταν κακιουλες το μόνο σίγουρο, καμία φορά στο χτύπημα με το μίξερ βγαίνουν τα υλικά έξω από το μπολ ποσα να χωρέσουν, πια! Κανείς δεν μου είπε τίποτα αμα χρειαστώ υποβολεα αυτοσχέδιαζω. Δεχτή η συμβουλή!
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ πάντως δηλώνω απελπιστικά διαθέσιμος!

    Πλάκα πλάκα πάντως μπορεί να μη δύνασαι να *λάβεις* δώρο γιατί η θέση σου, πχ δημόσιος λειτουργός, το απαΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ καλά, λέμε τώρα.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Σας αφιερώνω λοιπόν μια συνταγή αλλά όχι εδώ, θα παραήταν εκτός θέματος.
     
  5. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    βάλε και λίγο acai...
     
  6. espimain

    espimain Contributor

  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Έτσι, να ξεκλειδωθουν οι γεύσεις οι θύμισες κι οι γλώσσες.

     
     
  8. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Ωωω εξαιρετική!
     
  9. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Α οκ μου το ειχαν στείλει παλια, μια κοπέλα αυτήν εψαχνα να ρωτήσω από που
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Όλο αυτό υπάρχει σε πολυσέλιδο αρχείο μιας ιστοσελίδας, από πολλά χρόνια, όπου και είναι καλά μεταφρασμένο. Δυστυχώς χθες είδα ότι η ιστοσελίδα αυτή δεν λειτουργεί, παρόλο που όλα αυτά φαίνονται στο google μια χαρά (είτε σταμάτησε πρόσφατα είτε προσωρινά)
    Δεν ανήκουν σε καμία κοπέλα και αυτός που έκανε τις μεταφράσεις και έστησε τα αρχεία κόβει από καμιά βόλτα εδω μέσα, μια και είναι μέλος του φόρουμ.


    https://i.***/GtyK5HcG/Image2.jpg
     
    Last edited: 13 Ιουλίου 2020
  11. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Αυτό δεν το ήξερα για το συγκεκριμένο θέμα, αλλα κάτι άλλο που έψαξα το έβγαλε καπως έτσι στο google όπως λες παλι στο φόρουμ αλλά και παλι η σελίδα δεν άνοιγε
     
  12. Darkangelef

    Darkangelef Dark Side Angel

    Αυτά είναι ανάλυση όρων δεν έχουν σχέση με αυτά που ανέβασε η κιττεν συγγνώμη κιόλας μην λέμε το έργο άλλων λογοκλοπη
     
    Last edited: 13 Ιουλίου 2020