Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.


    Εκανες μαλακια, ζητα συγνωμη

    Αντρικια.

    Ασε τις γατες να γαμιουνται.


    Για το "ρε" οκ, δεκτο, απολογουμαι, εχω Φιλους και το λεω.


    "Η συναντησεις" γραφεται "οι συναντησεις".
     
    Last edited: 29 Αυγούστου 2020
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αυτοβουλως ? Μπαν ? Ποιον εκανες μπαν Μαστορα ?

    #asynepeia2

    AlexisD
    Regular Member
    Σελίδα Προφίλ Μέλους Αποστολή Μηνύματος Ακολουθήστε αυτό το μέλος Αγνοήστε αυτό το μέλος
    Εγγραφή:
    11 Απριλίου 2008
    Μηνύματα:
    101
    Likes:
    494
    AlexisD was last seen:
    8 Αυγούστου 2020
    Gender:
    Male
    Status:
    Dom
    Orientation:
    Straight

    Δεν ξερω, μαστορα, αλλα στο χωριο μου λενε, αμα πεις μια φορα ΨΕΜΜΑΤΑ, θα πειςκι αλλη...

    Τι διαβαζω εδω ?
    Δεν ξερω, να το κοιταξεις.... μπορει να μη θελω εγω να συζητω με ατομα που λενε ψεμματα και συκοφαντουν. Το σκεφτηκες ποτε αυτο ?
     
    Last edited: 29 Αυγούστου 2020
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Alpha Wolf :

    Τί σέ αυτό
    "Απαγορέυονται αυστηρά οι διαφημίσεις καθώς και οποιεσδήποτε αγοραπωλησίες προιόντων ή διαφόρων άλλων ειδών, κάθε είδους εμπορική και οικονομική συναλλαγή καθώς και οποιαδήποτε παροχή υπηρεσιών επί πληρωμή και κάθε προβολή της οποιασδήποτε εμπορικής δραστηριότητας χωρίς την άδεια μας." που αποδέχθήκατα με την εγγραφή σας, άρα διαβάσατε δεν καταλαβαίνετε;, απλά επιβεβαιώνετε την ορθότητα της άποψης που έχω σχηματίσει για σας.

    Υπενθυμίζω πως
    1. ΔΕΝ είμαστε φίλοι ούτε πήγαμε μαζί φαντάροι
    2. Η εμμονή σε συζητήσεις περί των ενεργειών της διαχείρισης εκτός support forum οδηγεί με μαθηματική ακρίβεια σε μπαν, μην το συνεχίζετε αν θέλετε να παραμείνετε
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εσυ ειπες "ποτέ", εγω εβαλα τα λινκ, εσυ διαψευστηκες, οχι εγω. Μια

    Ειπες ψεμματα, οτι εκανες μονιμο μπαν. πουντο ? Σου παραθεσα και τελευταια ημερομηνια επισκεψης. ΔΥΟ, Εσυ διαψευστηκες, οχι εγω.

    Απο κει και περα... Δεχομαι συγνωμη.

     
     
  5. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Όπως έχει ειπωθεί επανειλημμένα, καθείς είναι υπεύθυνος για όσα γράφει, όχι για όσα ο άλλος καταλαβαίνει, αναγνώρισα πάντως ότι μαζί σας πρέπει να είναι κανείς όσο σαφής είναι ανθρωπίνως δυνατόν, έπρεπε, για να μην έχετε την δυνατότητα να κάνετε την τρίχα τριχιά ώστε να κλαφτειτε για άλλη μια φορά για τις υποτιθέμενες διακρίσεις της διαχείρισης, να είχα γράψει δύο φορές "χωρίς συνενόηση" εξηγόντας το προφανές
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.


    Το "δεν το ειδα, δεν ηξερα", το δεχομαι. Ανθρωπινο.

    Το ψεμμα, οτι ακολουθησε "μονιμο μπαν", οχι.

    Και η εμμονη οτι εγω κανω "κλαψα", ειναι κατω του μηδενος. Σε τι ακριβως σας εχω αναγκη ? Η αληθεια ειναι οτι σας γλενταω.
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Θα πάτε να γλεντήσετε αλλού λοιπόν
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αχαχαχαχαχαχααααααααααα
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Famous last words
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    εσένα σε πουλάει η μαμι σου, Μάστερ; Να σε ζητήσω από τον Αη Βασίλη  
     
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Δεν ησουν τοσο ατακτο κοριτσι για να αξιζεις τοσο καλο δωρο  
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    έχω ακόμα κάποιους μήνες...  πάντα μπορώ να τα κάνω χειρότερα!