Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Xαχαχα, εμένα το μυαλό μου δεν επικοινωνεί ούτε με μένα τον ίδιο, φαντάσου χαχαχα...Εγώ στα 13 ( δηλαδή όταν Ο Νώε έπαιζε ακόμα με τους βόλους του και δεν έφτιαχνε κιβωτούς χαχαχα ) είχα δει το Chistiane F. ...τρομερή ταινία...Ευτυχώς κάποιοι φίλοι τον "βαρύ" κινηματογράφο τον γουστάρουν όσο κι εγώ...Αλλά δεν λέω και όχι για "ελαφρές" ταινίες...Όλα χρειάζονται...Τέσπα ο Greenaway είναι απλά Μέγιστος...To The Belly of an architect απλά αριστούργημα και η μουσική του Mertens...ότι και να πω, δεν φτάνει...Και μην ξεχνάμε και το The Pillow Book...

    Υ.Γ. Καλά κάνουν οι φίλες σου και δεν σε αφήνουν να μαγειρέψεις μετά από εκείνη την ταινία χαχαχα...



    Y.Γ. 2 Αυτή την φορά δεν έβαλα ούτε μια φατσούλα...Λες να γράφει κάποιος άλλος αντ' εμού? χαχαχα
     
    Last edited: 13 Σεπτεμβρίου 2014
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μια από τις θεϊκές σειρές της κρατικής τηλεόρασης στα τέλη των 70'ς και τις αρχές των 80'ς...Καλά οι τίτλοι ( και όχι μόνο ) ήταν να κλαις...χαχαχα...

     
    Last edited: 13 Σεπτεμβρίου 2014
  3. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Χαχαχαχα κι όμως εμένα μου άρεσε πολύ.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θυμάμαι μια καταπληκτική ατάκα...Αλλά νομίζω ότι ήταν από το " Ο Θάνατος του Τιμόθεου Κώνστα " ( άλλος γαμάτος τίτλος χαχαχα )...Ο Γερμανός αξιωματικός κατοχής στην Ελληνίδα αντιστασιακή ( Η Διαλυνά η η Βαλσάμη, δεν θυμάμαι καλά )..." Είσαι πόρνη, αλλά μου αρέσεις "...Χαχαχα, ακόμη κλαίω όταν το σκέφτομαι χαχαχαχα
     
  5. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Καλά ο Κώνστας ήταν σωστή κωμωδία λόγω Ντενίση, ειδικά όταν κοιμόταν με τα σκουλαρίκια και όλα τα κοσμήματα. Οι δε αντιδράσεις της κάθε φορά που μάθαινε ένα φόνο ήταν σαν να μάθαινε ότι της σκίστηκε το καλσόν. Αλλά ο Χρυσικάκος και ο Ζορμπάς ήταν όλα τα λεφτά.
     
  6. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    @Tenebra_Silente Ααα... Η Κριστιάννα.. Κάπου εκεί έμαθα τον Bowie.. Πάλι στην τρυφερή προεφηβική ηλικία. Λόγω της ταινίας αποφάσισα να μην κάνω ποτέ ναρκωτικά τέτοιου είδους. Μη μιλήσω για Ρέκβιεμ. Ο τρόμος έχει μείνει ακόμη στην παιδική ψυχούλα μου. 11 χρονών ήμανε..

    Τώρα που το σκέφτομαι πιο καθαρά, εγώ κατέστρεψα την παιδική μου ηλικία.. Γι' αυτό στα 15 ξεκίνησα να βλέπω Μπάρμπη.. 
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Έλα μωρέ...η πιο ωραία ηλικία είναι εκείνη που πρέπει ακόμη να έρθει...Εγώ στα 11 μου είχα δει το Teorema του Pasolini εκεί να δεις τραύμα...Ενώ το να μην πιάσω ποτέ ναρκωτικά στα χέρια μου...απλά σωστή ανατροφή από το σπίτι και ίσως κωλοφαρδία...

    Υ.Γ. Να σου πω ότι μικρό, μια βλαμμένη ξαδέρφη ( εικοσάχρονη τότε και ήθελε κάλυψη για να βρεθεί με τον γκόμενο χαχαχα ) με πήγε κινηματογράφο να δω Ανδρέα Θωμόπουλο? " Όστρια " και τα μυαλά στο μπλέντερ χαχαχα

                   
     
    Last edited: 13 Σεπτεμβρίου 2014
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ο Τιμόθεος ήταν Magnum Opus χαχαχα....

    Η Ντενίση τον είχε κάνει πιο θεά από ποτέ τον μουσακά στην συγκεκριμένη σειρά χαχαχα     

    Αφιερωμένο και καλή σου νύχτα χαχαχα

     
    Last edited: 13 Σεπτεμβρίου 2014
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Η βασική ιδέα πίσω απ' αυτό το topic ( εκτός από το να βάζει ο καθένας ότι γουστάρει ) είναι, να το χρησιμοποιεί κάποιος, για να μην βγάζει εκτός θέματος οποιοδήποτε άλλο..Το λοιπόν... @Nemo τ' ομολογώ ότι δεν είμαι οπαδός της ποίησης με ρίμα...αλλά στην Ποίηση της Παρακμής έβαλες ένα δικό σου κομμάτι, που είναι αλήθεια πάρα πολύ ωραίο...Τα συγχαρητήρια μου...στο λέω ειλικρινά... 
     
  10. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur


    Δεν είναι δικό μου. Είναι του Ιωαννίδη, παρέλειψα, θα το προσθέσω. Το έχει γράψει για τον Έντγκαρ Άλαν Πόε. Έγραφα και εγώ κατά καιρούς, αλλά δεν έχω τόσο ταλέντο.
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν έχεις η δεν έχεις τόσο ταλέντο...Άσε να το κρίνουν εκείνοι που θα σε διαβάσουν...Εγώ έχω την εντύπωση ότι το "έχεις"...Ευχαριστώ για την επεξήγηση...Ανακάλυψα κάποιον καινούριο ποιητή για να διαβάσω... 
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor