Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Ναι, του το έχω κλέψει. Θα του το δώσω πίσω όταν τελειώσει καμία ιστορία  
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ορίστε:
     
  3. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Ε, τώρα φταίει αυτός? Αφού δίνεις δικαιώματα! Be more specific... Και ξέρεις @Brt... Αν γίνεις πιο συγκεκριμένη, θα δεις έναν @Arioch να χορεύει πιρουέτες* γύρω από το υπό συζήτηση θέμα με τέτοια αξιοζήλευτη χάρη και μαεστρία που θα αναρωτιέσαι: "μα υποστηρίζει εκ του πλαγίου αυτού που πριν λίγο απέρριπτε"?  

    *βλέπε πλατεία Εκάλης και πλέον και πλατεία Αμαρουσίου  
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Θα απαντήσω όταν απαντήσεις τα παρακάτω:
    1. Ποια η πρακτική διαφορά μεταξύ του μη-υπαρκτού και του κατηγορηματικά αδύνατα επαληθεύσιμου υπαρκτού.
    2. Γιατί ο σαδισμός είναι σύνολο.
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Με κοροϊδεύεις κι εσυ     να ορίστε πάρτα πίσω τα δυο σεντ σου.

    άσε με...αφού του αρέσει το τζέρτζελο και προτίμησε και τον Χ!!! Δεν τα είδαμε νομίζεις! Όλοι!    Σας αφήνω να ζήσετε τον έρωτα σας, και θα ζω με το όνειρο να γίνω λίπασμα  
     
  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Καλά, αυτό ξαναπέστο!

    Έλα, μην κάνεις έτσι... είναι γλυκούλης αφού ο Χ. Το παίζει ιντελεκτουέλ σνομπ και απόμακρος, αλλά είναι μαλακός σαν την καρδιά ενός μαρουλιού  Κι επίσης να διορθώσω κάτι: δεν τα είδατε όλοι... τα φανταστήκατε όλοι! Κανείς δεν τα έχει δει... ακόμα 

    Ο έρωτας μας τροφοδοτείται μέσα από την επιστημονικο-φιλοσοφική σύγκρουση! Είναι ένας τύπος με τον οποίο με συναρπάζει τόσο η σύγκρουση μας σε αυτό το επίπεδο. Δε συμφωνούμε με τίποτα και όμως με έναν παράξενο τρόπο συμφωνούμε... Άσε τώρα και πρέπει να του απαντήσω και στα ερωτήματα που έθεσε βραδιάτικο!

    Όσο για το λίπασμα, ξέρω πως ο έρωτάς σου για τον @Arioch είναι τόσο μεγάλος και βαθύς που και λίπασμα θα γινόσουν, αρκεί να ήσουν στον κήπο του... Αχ... αυτός είναι ανυστερόβουλος έρωτας 
     
  7. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    οκ, είσαι σαδιστής .-


    edit: είσαι ιδιοφυής σαδιστής .-
     
    Last edited: 1 Δεκεμβρίου 2020
  8. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αχ ναι ναι ναι! Θέλω να γίνω λίπασμα στις τριανταφυλλιές του    
     
    Last edited: 2 Δεκεμβρίου 2020
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν συνεχίσει να εκδηλώνεται έτσι βλέπω να την κάνει λίπασμα η @Keiko Mika και να μου στερεί τη χαρά να την κάνω ο ίδιος.

    Δε γαμιέται, θα πνίξω τον πόνο μου με διανοητικό κλωτσομπουνίδι μαζί σου και μετά αλλαξοκωλιές!
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Να το! Το είδατε! Ενώ λέγαμε για εμένα και ποσο ωραίο λίπασμα κάνω, τσουπ αλλαξοκωλιες με άλλον!   
     
  11. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Κάπου είχα διαβάσει το εξής: "όλοι ήταν σίγουροι πως αυτό δεν αποδεικνύεται και ένας ηλίθιος που δεν το είχε καταλάβει πήγε και το απέδειξε"... Ο ανθρώπινος νους είναι ιδιαίτερα πεπερασμένος για να θέτει κατηγορήματα με φιλοδοξία ισχύος σε απεριόριστο χρόνο. Ταυτόχρονα είναι φορέας πληροφορίας που δύναται να μεταβιβαστεί σε άλλες μορφές επεξεργασίας και συνειδησιακότητας και να αυξάνει έτσι τη δυναμική της κοσμολογικής του αντίληψης. Αρκεί να το θελήσει...

    Όσον αφορά αυτό, δεσμεύτηκα να αναδιατυπώσω την απόδειξη σε άλλη μορφή...
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

     

    Αχάριστη! Θα το κάνει για να πνίξει τον πόνο του!