Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ο,τι σας χρειάζεται να πιστέψετε.
    Σας τσάκωσαν να λέτε φούμαρα, δεν επιλέξατε εσείς να φανερωθείτε. Αλλά γνωστή πια, και μπαγιάτικη, η ανάγκη να σας φαντάζεστε αμόλυντη aethereal nymphette...  
     
  2. Το οτι δεν θελω αντεγκλίσεις, δεν ειναι φουμαρα. Δεν προκαλεσα κανεναν, μονο και μονο για να εχω ησυχια. Δεν εχω καμια αναγκη ουτε να με φανταζομαι τελεια, ουτε τερας.
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τι λες μαρη; που μου ήρθες στο φετ βρίζοντας με για την προσωπική μου ζωή και τις προσωπικές μου επιλογές, χωρίς να έχεις ιδέα ποια και τι ειμαι; θες να ανεβάσω τα sceenshots με τα διάφορα κοσμητικά επίθετα που εξαπέλυσες; και δεν φτάνουν αυτά, μας κάνεις και Block μετά και δεν μπορούμε να σε στολίσουμε αναλόγως.

    Απορώ πραγματικά πως επανέρχεσαι σε ένα χώρο στον οποίο είσαι άκρως ανεπιθύμητη, μηδέν αξιοπρέπεια και μας κουνας και το δάχτυλο. Σου δίνω διορία πέντε λεπτά και θα σε ξαναπεριμενω με καινούργιο νικ
     
  4. Παντα ολα μου τα μηνυματα, ειτε πριβε ειτε δημοσια, ειχαν αιτιολογια.
    Σ εσενα, παρεθετα μεχρι και το τι ειχες πει δημοσια στο παρελθον και δεν σου ειχα τοτε απαντησει αναλογα με τον τροπο που εσυ ειχες μιλησει σ εμενα.
    Ολες μου οι λεγομενες επιθεσεις, ηταν υποχρεωσεις που ειχα να ξεκαθαρισω και καποτε δεν το εκανα. Απλως, δεν ηταν ανεκτο. Οπως εσεις δεν ανεχεστε, δεν ανεχομαι κι εγω. Απλως εσεις εχετε την εξουσια.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και κάνεις λάθος και δεν είναι το μόνο λάθος που έχεις κάνει. Έβλεπες -και ακόμα το κάνεις- τον εαυτό σου ως θύμα και όποιον διαφωνεί μαζί σου ως θύτη και αντιδράς άκομψα.

    Αυτό προσπαθεί να σου πει η @elfcat

    Αν έχεις πάρει τα μαθήματά σου ιδού η ρόδος, ξεκίνα blanc slate χωρίς μα και μου.
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ναι, και ακόμα το λέω. Εσένα τι σε νοιάζει; Πώς αυτό είναι επίθεση προς το άτομό σου; Ορίστε και το "ποστ"
     
  7. Δυστυχως, απο το 2015, βιωσα πως οποιος διαφωνει μαζι μου μπορει να χλευαζει και να βριζει. Τοτε, αντιδρουσα με χαζα παιδιαστικα νικ και λαηκ.
    Πλεον, αντιμετωπιζω ισοτιμα τον καθενα. Μπορει καποιος να διαφωνει μαζι μου, ομως δεν εχει το δικαιωμα να με προσβαλει προσωπικα. Επειδη οταν εγω το επιχειρησα, ημουν τραμπουκος, ενω εκεινοι απλως διαφωνουσαν.

    Θυμαμαι πχ την πρωτη επιθεση απο εναν cornilios σ ενα νημα για προντομες, στην οποια επειδη αναρωτιομουν πως ειναι δυνατο να την βρισκουν επι πληρωμη, αρχισε να μιλα για το πως θα ξυλοφορτωνω το βανιλοσυζυγο μου, αφιλοκερδως, να χλευαζει και ολα μια χαρα, κανεις ποτε δεν μιλησε για τραμπουκισμο, ισα ισα εγω ημουν η απαραδεκτη που εκανα παραπονα για τα λογια του.
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Υπάρχουν πολύ αποτελεσματικά φάρμακα που βοηθάνε να ξεχωρίζει κανείς την πραγματικότητα από τα φαντάσματα.
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ναι αλλά το κάνεις και σε αυτούς που ΔΕ σε χλεύασαν και ΔΕ σε έβρισαν. Ζήτα μια συγνώμη να πάει στο διάολο και ξεκίνα από την αρχή. Και όποιος τη δεχτεί.
     
  10. αλλη μια ψυχιατρικη διαγνωση μεσω πληκτρολογιου;
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ότι είχα πει τι;

    Ότι έχεις διακόσια νικ; πότε αναφέρθηκα εγώ στην προσωπική σου ζωή (για την οποία δεν έχω ιδέα και ποτέ δεν είχα φαγούρα να μάθω) και μάλιστα δημόσια; έχεις σκυλοβρισει όλο τον κόσμο με τον χυδαιοτερο τρόπο, μας προσβαλες μέσα από τα μηνύματα σύμφωνα με τα διάφορα κουτσομπολιά που έμαθες και ξαναγυρνας να φας τις φάπες σου;

    Εχει ξεφύγει η κατάσταση μαζί σου. Είσαι ανεπιθύμητη, πως το λένε; χίλιους λογαριασμούς να κάνεις κάποια στιγμή θα εκδηλωθείς πάλι και ότι και να λες θα είσαι για πάντα ο ψεύτης βοσκός.

    Σε χαιρετώ και καλό καλοκαίρι
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Όχι, συμβουλή. Διαφορετικά, πάλι εδώ σε ένα χρόνο, με την θλιβερή ιστορία του πορνόγερου κακοποιητή κλπ. Σας περιμένουμε.