Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ξεχνα το αν δεν φτανουν μεχρι το μπουτι και δεν εχουν δαντελα στο σπιτι δε μπαινεις!!!ατιμο θυληκο θα σε ξεπατωσω και ας κοιμασαι!!!         
    Κοιμησου εσυ και    το πιο γλυκο ξυπνημα θα σου εχω ετοιμασει πατουρα μου σαν λυσσασμενη σε θελω!!!
    Σκοταδια μου εσυ αντε μην αργεις!!!
    Εκανα φασολακια χιχιχιχιχι         
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αχ πολυ σας χαιρομαι αγριοπεριτσεροπιτσουνακια μου εσεις !!!                    
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εντάξει μπέμπα μου...Κανένα πρόβλημα...Έχω και αλλού να πάω να μείνω...Έτσι για να καταλάβεις κάποτε ότι οι απειλές μ' εμένα δεν πιάνουν...ούτε για πλάκα χαχαχα...Ναι άντρακλα μου...Θα ξεπατώσεις τη σκιά μου χαχαχα...Μην αργώ? Πριν τις 20.00 δεν με βλέπεις...Φασολάκι θέλεις να πεις ότι έκανες...Α ρε, τι μπετατζή που έχω εγώ...Μέχρι και το φασολάκι του κόβει και μου το προσφέρει χαχαχα...Τεσπα...η τελευταία λέξη δική σου αν την θέλεις...                          
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, αν συνεχίσει έτσι η δεσποινίς...Θα την χαίρονται τα θυμαράκια...χαχαχα...              
     
  5. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ζαχαροπνηχτρα μου οι δικες μου απειλες μοιαζουν πιο πολυ με παιχνιδι στην αμμο ...
          
    Ειδες τι ειμαι και μιλαμε για φασολακι να.............με το συμπαθειο
            
    8 λοιπον.....χμμμμ εχω χρονο για πολλα!!!!  Αντε στο μεροκαματο τωρα γιατι εχουν μεινει λιγες καλτσες και ηδη αρρωσταινω  
     
  6. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Εεεεεειιιιιι με το μαλακο!!!
    Κανω και ευκολα σημαδια     
    Λιωωωωνωωωωω ζαργανα μου!!!χιχιχιχιχιχιχι      
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τον στόλο με τις κάλτσες θα τον ξαναφτιάξω...αλλά αν τολμήσεις καν να τις ακουμπήσεις...τα δαχτυλάκια σου μαζί με τα λαχανικά γιατί η σαλάτα μου αρέσει να έχει και κρεατάκι...Εγώ γυρίζω στο μεροκάματο...Εσύ κάνε τα δικά σου...Παιχνιδιάρη μου εσύ...Απειλητικέ και μοβόρε υδραυλικέ μου...Και το φασολάκι σου, φάτο εσύ μην και χορτάσεις...Μπάμια ε μπάμια...Αγάπη μου ανωμαλιάρη...Χαι...Εγώ έφυγα...                        
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βέβαια λιώνεις...αφού θα σε πετάξω στο χωνευτήρι...Σπάρε μου εσύ..Ροφέ μου ατελείωτε...Στα σημάδια θα μείνουμε? Ας αρχίσουμε και με τις πληγές...Θα σου κάνω εγώ κάλτσα μέχρι τα αρχιδάκια σου με ουλές, για να μην χρειαστεί να στις ξαναξεσκίσω χαχαχα...         
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Το νημα ακομα και για ξεχαρβαλωμενο μπουρδελακι καταντησε  
     
  10. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Οχι μωρε μπορει και περισσοτερο!!!
    Το μαζευουμε σκεψου   
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το κόκκινο φως δεν το έβαλα στην πόρτα...Και από ελεύθερα δωμάτια...άλλο τίποτε...Όποιος θέλει να κάνει άλψα εις ύψος η εις μήκος...Μπορεί να το κάνει άνετα...μετά εννοείται ότι κάποιος δεν είναι υποχρεωμένος ούτε να διαβάζει, ούτε να απαντάει στις μαλακίες που ανταλλάσσω με το vanillaκι μου...Ο καθένας γράφει ότι θέλει εδώ...Και σε όποιον θέλει...Εγώ πολλές φορές γράφω μόνος μου και για την σκατόφατσα μου...   
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μα εννοείται ότι το εντελώς "ξεπάτωμα" το κρατάμε για εμάς τους δυο χαχα