Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    Από τα 23;;;
    Θα σαρώσετε!
     
  2. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Θα μείνω στο ράφι. Να έρχεστε να με ξεσκονίζετε όλες οι εξυπηρετικιές.
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Τι νομίζετε πως κάνουμε;
    Σφουγγαρίζουμε, επίσης. Αν ενδιαφέρεστε  
     
  4. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Aυτό με μεγάλη χαρά σας το προσφέρω. Εγώ το σιχαίνομαι.
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    Μόνο αν αναλαμβάνετε το άπλωμα ρούχων. Με συγκεκριμένο τρόπο, όμως.
     
  6. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Το δίπλωμα των πετσετών δεν το αναλαμβάνω με τίποτα, έχω πολύ κακές εμπειρίες, ειδικά με συγκεκριμένο τρόπο. Το άπλωμα με τον τρόπο που θέλω εγώ πολύ ευχαρίστως.
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    Ο τρόπος που εσείς νομίζετε οτι θέλετε στοιχηματιζω πως δεν αγγίζει στο ελάχιστο τον δικό μου τέλειο τρόπο.
    Δοκιμάζουμε; Θέλω να σας ακούσω να λέτε "ω ναι,ναι, είχατε δίκιο".
     
  8. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Νομίζω ότι θέλω ; χαχαχα. Είμαι του αυθόρμητου αυτοσχεδιασμού στα πάντα. Είμαι σίγουρος για το τι ΔΕΝ θέλω. Έτσι κάπως καταλήγω στο τι θέλω. Με δοκιμές. Όποτε θέλετε όμως στη διάθεσή σας. Απλωθείτε.
     
  9. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Η γνωστή σε όλους μας περιοδοντίτιδα
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μωρέ εγώ είπα βαριοπούλα ( η οδοντικό ταμπόν ) αλλά ο Nemo φαίνεται ότι είναι και μαζόχα χαχαχα...          
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

  12. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Ναι, ο κανόνας του σωστού απλώματος των ρούχων της lexy.


    Έχω μασήσει γαρύφαλλα και πέρασε ο πόνος στο πι και φι, το τέλειο φάρμακο, δεν σου λέω τίποτα. Περιέχει ευγενόλη.