Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Same here love!!
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @vanilla30 είμαι τρελός για πάρτη σου....Το λοιπόν, ήδη άργησες να κλείσεις την εκκλησία...  
     
  3. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Αργησα εεεε;;;;εισαι εσυ ενας!!αρρωστημενα ερωτευμενη μαζι σου  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και εγώ αρρωστημένα ερωτευμένος μαζί σου...Το λοιπόν επειδή δεν είμαι εγώ σε άδεια αλλά εσύ...Το αργότερο μέχρι αύριο ( η σήμερα το βράδυ...παίζει και αυτό ) που θα τα ξαναπούμε από κοντά, να έχεις διαλέξει μέρος και ημερομηνία...  

    Υ.Γ. Αλλά να ξέρεις, ούτε μονόπετρο, ούτε κολάρο...Θα σκεφτώ κάτι άλλο εντελώς δικό μας...
     
    Last edited: 1 Οκτωβρίου 2014
  5. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Χαχαχαχαχαχα
    Τρελεεεεεεεεεε
    Μαζι σου και οπου να ναι αρκει μαζι σου να ναι!!!
    Εγινε  
    Σε λατρευω πιο πολυ απο πολυ
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μαζί μου ήδη είναι...και μαζί μου μέχρι να γίνεις κωλόγρια...σκελετός και στάχτη...και αν γίνεται και ακόμη παραπέρα...
    Σε λατρεύω κι εγώ ρε χαμένο...Και αυτή τη φορά η τελευταία λέξη δική μου...
      
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    για να γαμησει ανθρωπος εδω μεσα πρεπει ναναι μπατζανακης του ντοστογιεφσκυ at least... ασχετο...
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το λοιπόν Βανιλλάκι μου καλό...Εγώ το νυφικό μου για το γάμο μας, αποφάσισα να το πάρω κόκκινο...εσύ πάρε το μαύρο όπως αποφασίσαμε...  
     
  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Με εναν ορο:
    Γοβες και οι δυο δε θα ειμαι εγω ο κοντοστουπης χμμμμ
      
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εντάξει, λένε ότι στον γάμο πρέπει να ικανοποιηθεί η νύφη...Το θέμα είναι ότι στον δικό μας, οι νύφες θα είναι δυο...Άρα θα πρέπει να ικανοποιηθούμε και οι δυο...Τουτέστιν, εγώ δέχομαι τις γόβες και για σένα ( εννοείται όχι χαμηλότερες από 13 και κόκκινες...γιατί τις ποδάρες σου γουστάρω τρελά να τις θαυμάζω )...Αλλά πριν πάμε στην εκκλησία ( και δεν το συζητώ ) θα σου αφήσω και τη ζωγραφική μου στην πλατούλα σου...και το δικό σου το νυφικό ξώπλατο για να βλέπουμε και οι δυο τα σχεδιάκια μου και να φτιαχνόμαστε...Και μετά την δεξίωση...έρωτας παθιασμένος, γλυκός, λυσσασμένος, ποιητικός...ατελείωτος...Σαν εσένα κι εμένα όταν είμαστε μαζί...

      
     
  11. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    ...ή ξάδερφος του φρόυντ..
     
  12. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Τα κλειδωσα ολα ,τα αποδεχομαι και μην αλλαξεις γνωμη θα πεσω στους 10 ποντους και δε το θελουμε ναιιιιιι;;;;
    Χιχιχιχι οργιαζω ηδη !!!!
    Οπως τα παμε ομως φωτια μου εσυ  Και ολα στα δυο ξερεις εσυ!!