Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    @Siren_Peisinoe

    καταπληκτικό! Τώρα που το διαβάζω σκέφτομαι πως εμπίπτω στην τελευταία κατηγορία. Του "οπωσδήποτε".

    Μα έχω αποφασίσει να είμαι καλός άνθρωπος. (Για λίγο).
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    @neos Protaris χαχαχαχαχαχαχαχα  
    @lexy λες ; εγώ δε ξέρω σε ποια κατηγορία ανήκω, αν ανήκω σε κάποια  
    Πως ορίζεις το καλός άνθρωπος;;  
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Ήρεμη, φιλότιμη, καλοσυνάτη. Η κατηγορία του μ..., δηλαδή, σε μια δεύτερη σνάγνωση.
    Αλλά δεν πάει άλλο  
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Nαι οκ συμφωνω... :Ρ Επαναστατησε καλη μου!!!
     
  5. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Το νου σας! Οι δεύτερες αναγνώσεις κρύβουν πάντοτε τον κίνδυνο να μας παρασύρουν στην υποχρέωση να μην τις κάνουμε τζάμπα.

    Θυμάμαι κάτι που είχα διαβάσει και αποδίδεται στο Leo Rosten:

    "Έχω μάθει στη ζωή μου ότι είναι οι αδύναμοι που είναι ανελέητοι και πως την ευγένεια θα πρέπει να την περιμένουμε μόνο από τους δυνατούς".

    Σεις σε ποια κατηγορία ανήκετε;
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μιλώντας με μια φίλη μου για τις παράλογες απαιτήσεις των ανθρώπων εν γένει θυμήθηκα το περιστατικό όπου ένας τύπος κορδωτός και καμαρωτός απαιτούσε να του κάνει ισπανικό με τα πλούσια προσόντα της τη στιγμή που ο ίδιος δεν πληρούσε τις προδιαγραφές... χολωμένη η φίλη μου του λέει "-Δε γίνεται ξέχνα το! -Γιατί; - Γιατί ο πούτσος σου είναι μικρότερος από το τακούνι της γόβας μου! Είναι πρακτικώς αδύνατο! "       Γέλια που έκανα αχαχαχαχαχαχαχα
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    Παίζω κρυφτό και με τις δύο μα δεν ανήκω σε καμμία. Είναι πριγκηπικοαριστοκρατική η κατηγορία που ανήκω  
     
  8. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Χμμμ... Διαβάζω το #1131 του παρόντος, διαβάζω και το #1141 και πραγματικά σας χαίρομαι!
    Είστε ένας άνθρωπος γεμάτος αντιθέσεις...    
     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2014
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    "Απαγορεύεται η ρίψη μπάζων".
     
  10. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Φήμες...
     
  11. lexy

    lexy .ti.va.

    Το "απαγορεύεται", η "ρίψη" ή τα "μπάζα";  
     
  12. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @lexy Η απαγόρευση ασφαλώς!