Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Eίμαι αρρώστια, υπερβολή;
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δώσε άλγος ( είπαμε, έχουμε επίπεδο χαχαχα ) κι εγώ μαζί σου.
    Μόνο, κράτα και κάτι. Μην το σπαταλάς όλο με την μια.
    Και μην "μολύνεις" πολύ κόσμο. Γιατί θα σκαρφιστούν αντιβίωση και είναι κρίμα να σε χάσουμε  
     
  3. aethereal

    aethereal Guest

    ο καθενας με τα γουστα και τις αντοχες του..οσον αφορα τους χαρακτηρισμους και το τι σημαινει προσβολη για τον καθενα
    εγω προσωπικα προσπαθωντας να κανω χιουμορ στις επιθεσεις των αλλων χαρακτηριστηκα τρολλ και επιπλεον,οπως σωστα επισημαινεις αναζωπυρωσα την εκφραση της αντιπαθειας τους
    οπως προειπα,την επομενη φορα,θα αποφυγω τη σατιρικη προσπαθεια σε ατομα που δεν δειχνουν φιλικη διαθεση
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ήξερα πως ήσουν μια αναίσχυντη τσούλα στην ψυχή (για το κορμί σου, δε με ενδιαφέρει τι το κάνεις) , πίστευα μάταια πως θα σου χει μείνει ένα ψύγμα αξιοπρέπειας .
    Ξεπέρασες τα όρια αυτά που δεν ανέχομαι κανένας να τα περάσει.
    Ήξερες μια πληροφορία για μένα, καλώς ή κακώς , και επέλεξες συνειδητά να χλευάσεις,
    να υπονομεύσεις τα αισθήματά μου και να με κατηγορήσεις εμμέσως για κάτι που ήταν πρακτικώς αδύνατον να έφταιγα.
    Πίστευες πως απλώς θα με γελοιοποιήσεις ή θα με πονέσεις όπως μου αξίζει.
    Μα έκανες κάτι χειρότερο, με υποτίμησες και ξύπνησες την οργή μου.
    Δεν σου αξίζει η οργή μου , όχι, σου αξίζει να λαμβάνεις την παγερή αδιαφορία μου, και πίστεψέ με θα μου βγει(μου βγαίνει ήδη) πολύ φυσικά.
    Ούτε καληνύχτες, ούτε φιλιά , ούτε ανωτερότητες.
    Αδιαφορία.
    Για μένα δεν είσαι νεκρή, γιατί τους νεκρούς μου τους θυμάμαι και τους τιμάω.
    Όχι. Δεν υπήρξες ποτέ. Ολική διαγραφή.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όλα λύνονται με ψυχραιμία κι άδεια οπλοχρησίας.-
     
  6. Με γεια το Glock
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ΤΣΚ ΤΣΚ *φεύγει κάλυκας*  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  9. brenda

    brenda FU very much

    Είμαστε αναγκασμένοι να υπάρχουμε σε έναν ψεύτικο κόσμο...

    αλλά το να είμαστε ψεύτικοι σε έναν υπάρχοντα κόσμο είναι ακόμη χειρότερο....
    dottore847
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εντάξει, πλέον πρέπει να το γράψω.

    @Beatrix_ οι μουσικές σου επιλογές στην "Ατμοσφαιρική μουσική..." είναι απίθανες.
    Αλλά με τους Crippled black phoenix και τον Nils Frahm έχω φάει τρελό κόλλημα.
    Και σ'ευχαριστώ που μου τους γνώρισες.

     
     
  11. κάπως οφείλω κι εγώ να δικαιολογήσω την παρουσία μου εδώ μέσα  
    τους συγκεκριμένους που ανέφερες, όπως και εκατοντάδες άλλους, τους έχω μάθει κι εγώ με τον ίδιο τρόπο, η Μουσική και γενικότερα οι Τέχνες χρειάζεται να διαρρέουν με κάθε δυνατό/ πιθανό τρόπο. κι αν ακόμη χρειάζεται να δανειζόμαστε τόσο συχνά τα έργα άλλων, είναι διότι πάσχουμε από αδυναμία έκφρασης