Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. @lucozade: δημοσιοποίησες πμ χωρίς να αναφέρεις από ποιον και χωρίς τη συγκατάθεσή του, το οποίο όμως το είδε το μέλος που το έστειλε και έκανε report. Έκρινα λοιπόν ότι επειδή δεν υπήρχε συγκατάθεση στη συγκεκριμένη δημοσιοποίηση να το σβήσω. Η προσβολή έγκειται στο σε αυτό ακριβώς το σημείο. Σε κάλυψα, ελπίζω!
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Βρε αι φτυς τα μπούτια σου, εγώ με υποτακτικής ψυχολογίας άτομα δεν σχετίζομαι...σκλαβάκι....(ύβρις? προσβολή?ειρωνεία?Σωσώ? Δεν ξέρω, να μας πει η διαχείριση...)
    Ρίξε ένα ριπόρτ....
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Δεν ανέφερε το όνομα όμως...όλοι μας έχουμε δημοσιοποιήσει ανώνυμα το περιεχόμενο των ΠΜ...εκεί γιατί δεν υπήρξαν διαγραφές? το θέμα λοιπόν ήταν το report.
    Να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους επιτέλους....
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    πές μου λοιπόν σε ποιόν ακριβώς κανόνα του φόρουμ μου απαγορεύει να το κάνω αυτό, που ακριβώς λέει ότι πρέπει να γράψω το όνομα του ή να πάρω την συγκατάθεση του για να το κάνω αυτό; πές μου σε ποιόν κανόνα του φόρουμ που συγκατέθεσα για να είμαι εδώ το γράφει αυτό, μέχρι την χρονική στιγμή που έγινε αυτό και τότε θα σου πω ναι μάλιστα έχεις δίκαιο, αλλιώς δεν καταλαβαίνω πώς το δικαιολογείς και σου λέω ευθέως ότι αυτό που κάνεις είναι ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ!!
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ας κρίνει είναι παρόν. (όχι παρούσα που είναι το λάθος)
     
  6. @lucozade: ήμουν σαφής στο μήνυμά μου, όπου σου εξήγησα τι ήταν προσβλητικό. Επίσης δε χρειάζεται να φωνάζεις, βλέπω καθαρά.
    @brenda: όχι όλοι μας, εγώ τουλάχιστον δεν το έχω κάνει. Με το άλλο νήμα, δεν ξέρω αν τα μηνύματα που δημοσιοποιήθηκαν προέρχονται από μέλη αυτού του φόρουμ ή από μέλη σε παλαιότερες σελίδες κοινωνικής δικτύωσης (τύπου mirc κλπ).
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    υπάρχει νήμα καλή μου, που μας προκαλεί να ξεκατινιαστούμε και το έχουμε πράξει αρκετοί...γιατί δεν παρενέβη η διαχείριση? η επιλεκτική ευθιξία ισοδυναμεί με ουσιαστική λογοκρισία...αυτό λέμε...εκτός κι αν πάλι, θα το πω για ΝΙΟΣΤΗ φορά, θέμα είναι το report του ''μέλους''...
     
  8. @brenda: ξαναδιάβασε το μήνυμά μου  
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    επειδή εγώ ξέρω και έχει δηλωθεί και δημόσια, ''φωτογραφήθηκαν'' πολλοί σ΄εκείνο το νήμα...το θέμα είναι ότι δεν έκαναν report?
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Ανάγνωση έμαθα στα τρία μου...ευχαριστώ για την παραίνεση ωστόσο.... 
     
  11.  
  12. brenda

    brenda FU very much

    Και εγώ σου είπα ότι το έχω κάνει, κι άλλοι το έχουν ομολογήσει δημόσια, στο νήμα είναι ΓΡΑΜΜΕΝΟ!!!!
    ΥΓ Ουπς, δεν είναι οπτικά ωραίο.... 
    Εκτός κι αν η διαχείριση διαβάζει μόνο τα νήματα για τα
    reports. Εκεί πάω πάσο....