Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ολους αυτους? να ρωτησω γιατι μερικους? ή τζιζ!!

    Δεν μου λες γραφουμε καμια βδσμ στορυ?
     
  2. Δεν πάνε να γαμήσουν ή να γαμηθούν κάποιοι να ξελαμπικάρουν επιτέλους να ησυχάσουμε!
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Seirios_79 όταν τους ξεμπροστιάζουμε'' και τρέχουν τα σαλάκια, όλο πρέπει να φύγω/ ignore και πάει λέγοντας.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Γιατί ο καθένας/μια για κάποιους λόγους δεν θέλω πια να έχει καμία σχέση μαζί μου...ούτε σαν απλές σκέψεις σ' ένα μόνιτορ...

    Μην ρωτάς luco...τζιζ χαχαχα...Ας πούμε ότι βαρέθηκα τις μαλακίες...κι εδώ...και μόλις προστέθηκε κι άλλος ένας...χχαχαχα...

    Θα γράψουμε σίγουρα στόρυ μαζί...Έτσι κι αλλιώς στο είχα ήδη προτείνει εγώ πρώτος, ξέχασες?

    * Η πρώτη δημόσια ignore list ( ανανεωμένη χαχαχα )...Άντε για να μην χάνουν κάποιοι/ες τον χρόνο τους τσάμπα...Αφού δεν βλέπω καν τι γράφουν πια...Γιατί είναι ο καθένας στην λίστα μου? Θέμα δικό μου...


    #slave21 ( Παρακαλώ ν' αφαιρέσετε τον πέοντα σας από το προφίλ μου...Αν θέλω να κοιτάξω έναν, κοιτάω τον δικό μου )

    Aldur
    Alexkat
    BaD_HabitS
    danos
    DutchessV
    Elysium
    EzadaSinnDevotee
    freddoccino
    gero
    Heretic_Angel
    Kyry
    libra
    Madeleine Rk
    Noardos
    Seirios_79
    Siren_Peisinoe
    vanilla30
    Wolverine
    Δημήτρης Άλφα
    Δίας
    spartacus

    Υ.Γ. Κάποιοι/ες με έχουν στην λίστα των "ατόμων" που "ακολουθούν"...Θα μου έκαναν μεγάλη χάρη αν με αφαιρούσαν...

      
     
    Last edited: 16 Φεβρουαρίου 2015
  5. Όχι δεν θα το αντέξω αυτό....λιποθυμώ...
     
  6. Τον αιθέρα, τον αιθέρα για τον Σπάρτακο.
    Μad εσύ τα φταίς όλα, δεν κάθισες στις Αυτού Μεγαλογελειότητες και την είδανε Μακάρθηδες - φακελώνουν κόσμο φόρα παρτίδα.
     
    Last edited: 16 Φεβρουαρίου 2015
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ..ναι, δακρύζω, απλά  
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Αμ, δεν είναι ένας μόνο που το χει κάψει, είμαστε πολλοί...
    Το νου σας παιδάκια...κάποιοι εξανίστανται ότι το κάναμε παιδική χαρά και οι ίδιοι συνεχίζουν την τραμπάλα αμέριμνοι...
    Ο αναμάρτητος υμών πρώτος βαλέτω λίθον επ´αυτήν (ή αυτόν έν προκειμένω...για να δέσουμε και τις θρησκευτικές μας ανησυχίες με το θεματάκι...)
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να μου δώσεις το IBAN για το γραμμάτιο προείσπραξης χαχαχα... 
    Τώρα κομμένη η πλάκα...Απλά θεά... 

    ( Δεν ξέρω σε τι απάντησες, γιατί δεν βλέπω λόγω ignore χαχαχα )...Αλλά μα την πίστη που δεν έχω...Χρειαζόταν...η ignore list...
    Ο μοναδικός τρόπος για να ξαναβρεί κάποιος γούστο εδώ μετά από ένα σημείο...
    Μετά δεν καταλαβαίνω προς τι το ζόρι...Αφού όλοι είμαστε avatars...Τι γράφει ένας virtual μαλθάκας, πόσο μάλλον όταν δεν θίγει κάποιον/α...δεν πρέπει να ενοχλεί κανέναν... 
     
    Last edited: 16 Φεβρουαρίου 2015
  10. Και κάποιοι άλλοι φακελώνουν κόσμο και τον βάζουν σε μαύρες λίστες, το διατυμπανίζουν δε θρασύτατα, τρολλάρουν με κακία, δημοσιοποιούν pm.
    Κατά τα άλλα η τραμπάλα μας πείραξε  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Χύνω, ..Δάκρυα.

    Eν ολίγοις θέλει η Πουτάνα να κρυφτεί και η Χαρά δεν την αφήνει..
     
  12. Ναι, η εμπάθεια δεν κρύβεται πλέον είναι δια γυμνού οφθαλμού ορατή.

    Το ίδιο και το φακέλωμα για όσους δεν τάσσονται υπέρ της τριπλέτας της Μπελβίλ