Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    OK, σωστός...Εγώ ακολουθώ ευχαρίστως...Αν και ακόμη και δυο άτομα δεν είναι εύκολο να γράψουν μαζί χωρίς να φαίνεται ότι είναι δυο ξεχωριστά μυαλά...
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Νομιζω οτι ειμαστε αρκετα ανωμαλοι θα καταλαβαινουν την διαφορα και να μην ξεχνας για μενα θα μας διαβαζουν. Χαχα



    Το θεμα ομως;
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Εμενα θα μου αρεσε κατι σαν την ψυχολογια του βδσμ

    Θα μπορουσε για παραδειγμα να υπαρχει ερωτηση-θεματικη ενοτητα

    Να γραφεις εσυ τα δικα σου τα ματια του κ μετα εγω ως υ και μετα ισως μια συζητηση αλλα παντα με μεγαλα ποστ ωστε να καλυπτονται τα παντα κ οι αντιπαραθεσεις βαλμενες σε πλαισιο για να μην υπαρχουν ρηξεις
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σίγουρα θα μας διαβάσουν για σένα...Σε αυτό δεν βρέχει χαχαχα...

    Πολύ ενδιαφέρον, αλλά μην ξεχνάς ότι εγώ είμαι Κ μούφα...Ας πούμε εγώ θα γράψω την γνώμη ενός "άρρωστου" που θεωρεί ότι είναι Κ χαχαχα...

    Τεσπα, εγώ θα βασιστώ στο παρελθόν μου μέχρι πριν ενάμισι χρόνο...Όταν είχα την τελευταία μου βαθιά και αληθινή σχέση με μια γυναίκα που γνώριζα τέλεια αφού ήμασταν για έξι χρόνια μαζί...
    Και με την οποία ίσως και να έζησα το δικό μου "αληθινό" BDSM κυρίως στο εγκεφαλικό/ψυχολογικό κομμάτι...
    Όπου τα όποια όρια υπήρχαν μόνο για να καταστρατηγούνται...
    Και ίσως και να "έπιασα" λίγο την ψυχολογία μιας λανθάνουσας switch ( με πιο δυνατό το Κ στοιχείο...αλλά εντελώς συνειδητοποιημένη...Πράγμα σπάνιο )...που "κατέληξε" υ, επειδή δεν είχε άλλη επιλογή...
    Και τα "ζόρια" του Κ που αγαπούσε τρελά κάποια...
    Την διαμάχη με την ίδια του την φύση, τις σκέψεις του, το πόσο ήταν σωστό η λάθος κάποια όρια να τα ξεχειλώνει όλο και περισσότερο...
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    τικ τακ, τικ τακ, δε κλοκ ισ τικινκ. αρ γουί άουτ όφ οφένσιβ ινάφ κόμεντς?
     
  6.  
  7. και μιας και το εφερε η κουβεντα δηλωνω δημοσια οτι αν με τις σαχλαμαρες που γραφω πειραξω αθελα μου καποιον (εσκεμενα δεν το κανω.....) να μου το πει να ζητησω συγνωμη......
    ειμαι κατα των καυγαδων ..... και ευχομαι η οποια διενεξη να διευθετηθει με τον καλυτερο τροπο.....  

    τα οποια ορθογραφικα ειναι επιτηδες για να βουδουζουμιαζω τα ματακια σας...   
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Οτι ειναι επιτηδες προστυχο αγορι το ξερα  

    Θες να συμμετασχεις;
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δεν είναι θέμα καβγά αγαπητέ...Απλά κάποιοι δεν θέλω να έχουν καμία επαφή μαζί μου εδώ, ούτε σαν απλά λόγια σε μια οθόνη...
    Και κάποιοι άλλοι που αποδείχθηκε ότι ατύχησα να γνωρίσω, απλούστατα επιστρέφουν για μένα εκεί που τους αξίζει...
    Δηλαδή ξαναγίνονται απλά avatars που ευτυχώς θα παραμείνουν "εγκλωβισμένοι/ες" σε ένα κουτί...
    Κι αυτούς/ες τους τελευταίους/ες τους "ζύγιζα" εδώ και πάνω από 3 εβδομάδες...Αρκετά σιωπηλά...
    Στο τέλος "κλάταρα" και ήθελα να τους δώσω να καταλάβουν με τον πιο απρόσωπο δυνατό τρόπο...
    Ότι όσο και να το νόμιζαν, μαλάκα δεν ήταν δυνατό να με πιάσουν...
    Και ότι ήρθε η ώρα πια να μπουν στον πάγκο τους μια και καλή...

    Τεσπα, η λίστα μου μόλις απέκτησε και άλλο ένα άτομο...

    Θα διαβάζω ότι θεωρώ ενδιαφέρον και θα γράφω για την πάρτη μου μονάχα...
    Σαν να κυκλοφορώ σε μια όμορφη βιβλιοθήκη, η ένα άδειο από κόσμο μουσείο...χαχαχα...

         
     
    Last edited by a moderator: 18 Φεβρουαρίου 2015
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    έχει γαμηθεί να χιονίζει
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Με τον λιζαρντ τι στον πεοντα εχεις παθει; νομιζω οτι τον εχεις παρεξηγησει.
     
  12. thanasis

    thanasis Contributor

    Η δημοσιοποιηση τετοιων λιστων αποτελει μειζον flame baiting, ελπιζω οτι εν ωριμοτητι θα ληξει η σχετικη φιλολογια.

    Ελπιζω, επισης, οτι τελειωσε η χθεσινη παιδικη χαρα, απο ολες τις πλευρες. Αν υπαρχουν εκκρεμη θεματα, παρακαλω να τα λυσετε με πμ.