Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Αυτό λέγεται κρίση αυτογνωσίας  
     
  2. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Αυτό αγαπητέ μου @espimain ,δεν είναι κρίση αυτογνωσίας. Είναι βολή κατά μέτωπο, σε κάποια άτομα που θεωρούν ότι η φιλοσοφική τους διάθεση είναι ισάξια του Σωκράτη. Και αγνοούν πως μπορεί να είναι απλά βλακώδη τα γραφόμενα τους.  
     
  3. Janine

    Janine Regular Member

         

     


    PS. και δεν μπορώ να σου κάνω και like!!!
     
  4. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Καλύτερο κι από like αυτό!!!
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

  7. brenda

    brenda FU very much

     
    Nα μην πω τώρα, αυτό τι μου έφερε στο μυαλό....    
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor


    Εμένα μου φέρνει στο μυαλό κάτι σαν κι αυτό χαχαχα...           

     
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Paladin @Lacrima την ιδέα για συνάντηση/καφέ ( γιατί σε καφετέρια θα είναι κατά το απογευματάκι/βραδάκι ) θα την πέταγα αρχές Ιουνίου....
    Χθες για κάποιο λόγο που δεν χρειάζεται ν' αναμασάμε, την έβγαλα στη φόρα πολύ νωρίτερα...
    Εγώ θα πάω στις 13 Ιουνίου έτσι κι αλλιώς σε κείνα τα μέρη (Μοναστηράκι και πέριξ) γιατί είναι η μία από τις δυο μέρες που θα ξαναβρίσκομαι Αθήνα...
    Μετά θα ξαναφύγω και θα ξαναεπιστρέψω ούτε εγώ ξέρω πότε...
    Και είναι η ευκαιρία μου για greek χασομέρι μετά από καιρό...

    Εγώ αα πάω σίγουρα, εκτός και πέσει ο ουρανός στο κεφάλι μου χαχαχα...
    Θα μου άρεσε ειλικρινά, να γνωρίσω όποιον/α από εδώ, θα ήθελε να έρθει...
    Αν δεν θέλει/μπορεί κανείς/καμία εκείνη την ημέρα, αμήν...
    Εγώ θα πιω το καφεδάκι η το ποτάκι μου και όλα καλά...
    Στις αρχές Ιουνίου θα ξαναπετάξω την ιδέα στις "Συναντήσεις μελών"...
    Μέρος, ημέρα και ώρα...
    Θα την "πετάξω" σίγουρα...
    Όποιος/α θέλει έρχεται χωρίς πολλά πολλά...
    Δεν θα είναι event αλλά ένα απλό καφεδάκι/ποτάκι σε κάποια καφετέρια/μπαράκι σαν όλα τ' άλλα...
    Τώρα αν θέλετε τούρτα και μαξιλάρια για διάφορους πολέμους, θα πάω να προμηθευτώ χαχαχα...  
     
  10. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Πολύ καλά, επειδή είναι όντως μακρινό να το ξαναπούμε τέλη Μαϊου για σίγουρα και εγώ ενδιαφέρομαι μου αρέσει να γνωρίζω τα μέλη του φόρουμ άλλωστε!

    Θα χαρώ αν όλα πάνε κατ ευχήν να τα πούμε δια ζώσης!!!!
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ήταν αρκετά πρόωρο αλλά βγήκε πάνω στην "κουβέντα"...
    Εννοείται ότι θα ξαναβγεί στο κατάλληλο section του φόρουμ κατά τέλη Μάη, αρχές Ιούνη...
    Ας είμαστε όλοι και όλες καλά μέχρι τότε...
    Εγώ ήταν να πάω σε κάποια από τις περασμένες συναντήσεις, αλλά για τον ένα λόγο η τον άλλο η δεν θέλησα η δεν μπόρεσα να πάω...
    Να πω ότι δεν είμαι περίεργος, να δω έστω μια φορά κάποιους/ες με τους οποίους/ες "συγκατοικώ" εδώ, θα ήταν ψέμα...
    Αν χαρώ, που θα τους/τις γνωρίσω, η αν χαρούν εκείνοι/ες θα το πει η "ώρα η καλή"...
    Κάποιους και κάποιες ελάχιστους/ες τους γνώρισα ήδη...
    Κάποιους/ες χαίρομαι ειλικρινά, γιατί μπορώ να πω ότι τους θεωρώ αληθινούς φίλους/φίλες...
    Κάποιους/ες άλλους/ες δεν μπορώ να πω ότι χάρηκα...
    Και σίγουρα ισχύει και για κείνους/ες...
    Δεν πειράζει, c' est la vie...λογικότατο...δεν μπορούμε όλοι μας να ταιριάζουμε...


    Υ.Γ. Από την στιγμή που μιλάμε μαζί, ειλικρινά θα χαρώ κι εγώ να τα πούμε από κοντά...
    Και την ιδέα για τα μαξιλάρια την κρατάω πάντως χαχαχα...  
     
  12. Paladin

    Paladin brattiness loading....


    Για να δούμε για να δούμε!!!!!!