Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Ωπα ρε παιδιά! Στο βδσμ βρίσκομαι, ή στη χασαποταβέρνα "τα 7 αδέρφια"?
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ευχαριστώ πολύ.

    δεν τρως πατσά και δεν τρως φασολάδα!! κι άλλος που γιορτάζει 18 Αυγούστου παιδια!!

    υ.γ. sardax τελικά.
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    α, είπα να με πουν γιαπράκι. Αλλιώς μια χαρά τα τρώω τέτοιος ντολμάς που είμαι!!
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, όχι βρε τέλη Μάη γιορτάζω χαχαχα. Ναι, με το φαγητό είμαι μεγάλο πρόβλημα, ούτε ελιές τρώω, ούτε τυριά. Είμαι ο εφιάλτης της νοικοκυράς.
    Παρακαλώ  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μάλλον 8, 4 Κάην και 4 Άβελ, αλλιώς πως θα βουδουσούμιαζαν μέχρι θανάτου ? χαχαχα... 
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Do(λ)m(ας) είμαι κι εγώ χαχαχα....Πάντως είσαι κι εσύ σαδίσταρος, μέχρι και video έβαλες. Εσένα και τον under πρέπει να σας κλείσουν μέσα για εγκλήματα κατά της ανθρωπότητας χαχαχα...  
     
  8. Οχι ρε συ, πρέπει να υπάρχει έστω ένας επιζών στο τέλος...χαχαχαχ
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, σωστόοοοςςςς, από τις φασολάδες και τα γιαπράκια θόλωσα. Που λέγαμε για ηδονή και πόνο. Πόνεσαν τα μάτια μου και δεν ηδονίστηκα καθόλου χαχα...
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    δεν υπηρχε ενα θεμα φαγητο και bdsm?
     
  11. Ολα τα θέματα στο φαγητό καταλήγουν.
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ρε συ τενεβρα βρηκα lagavulin 16αρι 50 ευρώ σε κάβα , αν ενδιαφέρεσαι να σου πω, σκλαβενίτη το χει 80!!