Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Όχι κεφαλαία εμένα, θα γίνω switch!
    Όσο για την τιμωρία... Πρόλαβα να διαβάσω μόνο το πρώτο και παρά λίγο να πάθω έμφραγμα. Μάλλον αυτός ήταν ο τελικός σκοπός  
    Είναι μια αντικαταθλιπτική θεραπεία από μόνο του!  

    Για το δεύτερο επιφυλάσσομαι  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μούμπλε μούμπλε..Αν γίνεις switch τόσο το καλύτερο...
    Θα βγάλω περισσότερα φράγκα, "δανείζοντας" σε χαχαχα...Στο είπα, ότι το πρώτο είναι καταπληκτικό...
    Ως προς το δεύτερο, να το διαβάσεις απ' την αρχή ως το τέλος...
    Είναι η χειρότερη τιμωρία, που θα μπορούσε να σου επιβάλλει ο οποιοσδήποτε χαχαχα...     
     
    Last edited: 6 Δεκεμβρίου 2015
  3. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Λοιπόν @Estelwen κάποτε θα πρέπει να σταματήσεις να μου βάζεις εργασίες  
    Τελικά ναι το παρατήρησα πως το κακομοίρικο το Samsung που έχω για κινητό είναι λίγο κούτσικο στο χέρι μου. 
    Το ταμπλετάκι μου στις οκτώ ίντσες μου είναι πιο βολικό στο χέρι τελικά. 
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Δεν έγινε ηθελημένα, ορκίζομαι! Γενικές παρατήρησεις έκανα.
    Με ανακατεύει λίγο (ουτιδανή sub γαρ) ότι τις πήρες ως εργασίες, χαχα  

    Επίσης, πολύ σωστή η μετακίνηση σε αυτό το νήμα να μην ξεχαρβαλιάσουμε το άλλο άδικα.
    Ενώ το σκεφτόμουν, δεν ήξερα πως μπορούσε να γίνει. Έμαθα κάτι, ευχαριστώ  
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Εγώ το έχω αναφέρει πολλές φορές μέσα σε νήματα πως όταν αρχίζει να ξεφεύγει η συζήτηση από το θέμα να μεταφέρονται οι άσχετες συζητήσεις εδώ αλλά κανείς δεν με ακούει!
    Τέλος μικρή μου @Estelwen

    I m never wrong,once i thought i was,but i was wrong!
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Α momentary lapse of reason?
    Μεταφέρω τη συζήτηση να μην βγεί εκτός θέματος το νήμα και μας μαστιγώσουν παραδειγματικά. Εμένα δεν με νοιάζει και τόσο βέβαια, πιο πολύ το κάνω για σένα  
     
  7. MasternSlave

    MasternSlave The Leveller

    OK. You can stop talking to your mirror now. Self awareness is good, but not that good...
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αt least I have some. There are other people that have 74% Switch and declare to be something else
    ...  
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Σοκο, o @bumblebee δεν βάζει quotes γιατί φοβάται ότι θα τον πάρουμε χαμπάρι.
    Tι να του πεις; Αν ψάχνουν για νάνους ας κοιτάξουν τον καθρέφτη.
    Επίσης ας έρθουμε εδώ, μην ξεχειλώσουμε και το άλλο νήμα! (Βλέπετε πως φέρεται ένας σωστός άνθρωπος; Θέμα εκπαίδευσης στη σωστή σχολή είναι)
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    κοιτα δεν υπαρχει κατι προσωπικο μαζι σας, ο ανταγωνισμος ειναι σε επιπεδο σχολων   Δεν εχουμε κανενα προβλημα με τις κοντουλες λεμονιες, αγαπαμε τις π.τ.ο
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Πατάτες Τηγανιτές Ολούθε; Αυτό εξηγεί το εκτόπισμα σας.
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Παιρνει, Τσιμπουκια, Ορθια . Προφανως εχετε χασει την επαφη με νεολαια