Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. αχαχαχα... μόνο εσύ κι εγώ καταφέρνουμε να βγούμε off topic σε ένα νήμα ειδικά off topic...  

    Και μόνο που σε αντέχει το κορίτσι. πρέπει να έχει διακόπτη "γερά νεύρα" με διαβαθμίσεις
    - Νευρόσπαστο
    - Σπασαρχίδης
    - Σκάει γάιδαρο
    - Τένεμπρα (τερμάτισε)

    Να το προωθήσουμε, φίλτατε. Θα βγάλουμε και συσκευή "plug and hug" για το σπίτι. Θα χεστούμε στο money for nothing...χαχαχαχ
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, μ' αυτό είναι το γούστο μας φιλαράκι. Είμαστε εκτός θέματος ακόμα και στα εκτός θέματος χαχαχα...  
    Κοίτα, υπάρχει και άλλη μια βαθμίδα, η:

    - Τένεμπρα beyond. Μέχρι σήμερα την έχει ζήσει μόνο μια. Δεν ξέρω αν κατέληξε σε ψυχιατρικό ίδρυμα, στην χώρα της έχουν κλείσει απ' την δεκαετία του '70 χαχα....
    Plug, hug and butt opening χαχαχα...Ο κόσμος θα μας τα σκάει κι εμείς θα χεζόμαστε απ' την χαρά μας...Ο ένας θα φτιάχνετε κι ο άλλος θα ξαλαφρώνει χαχαχα...
    Καλό πάντως, γιατί λιγότερα κιλάκια, καλύτερα τα εφαρμοστά τα φορεματάκια...Θα μπορώ να την ποδοπατώ και για περισσότερες ώρες χαχαχα...

    Κοίτα που μες στην αρρώστια και στην διαφορετικότητα μας, καταφέραμε να βρούμε τρόπο και φράγκα να βγάλουμε μαζί...
    Και τις διαστροφές μας, να τις ικανοποιήσουμε χαχαχα...    

    Υ.Γ.

    Κανόνισε μόνο μην της δώσεις ποτέ πολιτικό άσυλο. Θα σε πνίξω στους μουσαμάδες χαχαχα  
     
  3. Ζητώ συγνώμη δεν το ήξερα και μετέφερα την κουβέντα εδώ μην γαμηθει το νημα κι αλλο!!
     
  4. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Να υποθεσω εδω μιλαμε ελευθερα @sokolata  
    Eυχομαι να εχεις ενα ομορφο πρωινο και μια υπεροχη ημερα.. 
     
  5. Κι εσύ επίσης!!!! και άσε τον κονερ !αυτός χάνει!  
     
  6. αχαχαχα..... φιλαράκι, σε θέλω δίπλα μου, όχι απέναντί μου. Θα μυήσω τη δικιά μου στην παρέα και οι τέσσερείς μας θα ροκάρουμε τα πλήθη.
    Τhe show must go on!

    Δες τώρα τι μου κάνεις. Μου έβγαλες στην επιφάνεια ένα παλιό όνειρο ζωής: Να αγοράσω ένα αγρόκτημα κοντά στην Καλαμάτα, να βάλω κατσικούλες, άλογα, βιολογικές καλλιέργειες (φούντα Ταϋγέτου και λοιπά ιαματικά βότανα) και να φτιάξω κοινόβιο "εναλλακτικού τρόπου ζωής". Τάντρα γιόγκα, υγιεινή διαστροφή, γυμνα(στική), ομαδική σεξοθεραπεία, πολυερωτία, bdsm, κτηνοβασία, αγιουρβέδα, σιάτσου, πρέφα, τρίβιαλ, cuckolding, paintball...
    O παράδεισος επί της γης. Αυστηρά για μέλη κατόπιν συστάσεως. Δύο ώρες από την Αθήνα με τη νέα αερογέφυρα, φως, νερό, τηλέφωνο.

    Τι λες, ψάχνουμε τρόπους χρηματοδότησης και νομική μορφή?
     
  7. conner

    conner Contributor

    τι χάνω?
     
  8. ..δεν θα μάθεις ποτε..
     
  9. conner

    conner Contributor

     
     
  10. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...


    Αυτό με τις επιχειρηματικές ιδέες, μήπως να το εξετάσεις περισσότερο; Μήπως έχουμε τον επιχειρηματια της χρονιάς, ανάμεσα μας και δεν το γνωρίζουμε;;
    Επίσης, πίστευα ότι θα μπορούσα να έχω την προστασία σου και νιώθω προδομένη!!      
    Μα να με δώσεις στεγνά; Να πεις ακόμη και το μεγάλο μυστικό μας; Ακόμη και το παρατσούκλι μου;;;    
     
  11. Στεγνά, όχι. Με δάκρυα στα μάτια και πόνο ψυχής.
    Λυπάμαι, αλλά η φιλία είναι πάνω από όλα. Κι επειδή ο @Tenebra_Silente προϋπήρξε από εσένα ως φίλος, η επιλογή μου είναι μονόδρομος.
    Έπειτα, πριν σε παραδώσω σε εκείνον θα εξασφαλίσω την υπόσχεσή του ότι θα σε φροντίζει όπως σου αξίζει  

    Πάντως, το θέμα του αγροκτήματος αξίζει να το εξετάσουμε, δε νομίζεις?
     
  12. Χωρίς ταβέρνα και free wi fi δεν έχετε καμία ελπίδα..