Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @peleas φίλε μου κλαίω χαχαχα...Τα νυχάκια της μου αρέσουν τόσο πολύ...Που για να μην πάνε χαράμι, θα τις κόψω τα δαχτυλάκια πριν την παραχώσουμε χαχαχα    
    Σιγά μην δουλεύω σαν το μαλάκα για μια γυναίκα, πριτς, δε σφάξανε ( και άντε να βρεις φρέσκο γλάρο αυτή την εποχή χαχαχα )....
    Εντάξει, έξυπνη η @Ana Steel , απλά ξέρει που είναι το αριστερά και που το δεξιά, μην το παρακάνουμε χαχαχα...
    Πόσες φορές της έδωσα εντολή να μου φέρει το μπαλάκι που της πέταγα...Και επέστρεφε μετά από δυο ώρες ντυμένη, βαμμένη και με το cane στα χέρια χαχαχα...
    Θα σπαταλούσε λιγότερο χρόνο, αν μου έκανε ξεκάθαρο ότι θέλει κουτουλίδια χαχαχα...

    Ναι ψυχή μου @Ana Steel με θες ακόμη ζωντανό...Τώρα τι στον πέοντα να κληρονομήσεις? Τα χρέη μου? Χαχαχα...
    Λάμια που είσαι...Και μην λες ότι δεν γουστάρεις νεκροφιλία, έχει κι αυτή το chic της...Σου έχω πει με πόσα πτώματα που ανέπνεαν έχω "συνευρεθεί" χαχαχα...
    Η σύντροφος του φίλου μου θα σχηματίσει την πανέμορφη άποψη, που σχηματίζει μια γαλοπούλα την παραμονή της Πρωτοχρονιάς χαχαχα...
    Αν την ξαναδεί μετά απ' έξοδο μαζί μας, κλάσε με χαχαχ...
    Μωρέ ας γίνεις και χρήσιμη σε κάτι, έστω και σαν τροφή για τα σκουλήκια...
    Αν και με τον @peleas θα σε χρησιμοποιήσουμε σαν λίπασμα για τις φυτείες με τα ξηροκάρπια...
    Τσάμπα μπούφλες τόσους μήνες? Δεν σκούζεις και πολύ γαμώτο σου...
    Ως προς την προβοσκίδα, γιατί ξεχνάς συχνά πυκνά να την αφαιρείς?
    Εμένα η ουρά μου είναι όλη η γοητεία καρδιά μου...Την διπλώνω, την φέρνω μπροστά και δίνω την εντύπωση ότι είμαι φουτσαράς χαχαχα...

    Φιλαράκο @peleas τους περαστικούς να τους φιλεύουν, αλλά και η φιλοξενία μέχρι ενός σημείου...
    Μετά από 100 γρ. ξηροκάρπι, θα στάζει φράγκο...
    Είπαμε, να είναι στο πεδίο Κυριαρχίας μας, αλλά να είναι και χρήσιμες...οικονομικά χρήσιμες σε μας χαχαχα...    
     
  2. χαχαχαχα... φίλε @Tenebra_Silente , έχουμε τις αδυναμίες μας. Νυχάκια, κακάκια, έκαστος εφ' ώ ετάχθη...

    Οι σύντροφοί μας είναι ζόρικα παιδιά, γι αυτό τις γουστάρουμε. Όταν μας ανεβάζουν το αίμα στο πάνω κεφάλι, ξέρουν πώς να το κατευθύνουν στο κάτω με μαεστρία. Ειδικά όταν αρχίσουν να μας φέρνουν τα φράγκα, θα τις έχουμε στα πούπουλα (φρόντισε να έχουμε μπόλικη πίσσα).

    Η δικιά μου είναι συντηρητική. Γι αυτό θα την εκθέσω κατ' ευθείαν στα σκληρά (σε σας). Μέχρι να συνέλθει από το σοκ θα έχει γίνει η πιο κολαριστή σκλάβα Αττικής και περιχώρων...χαχαχα

     
    Last edited: 14 Ιανουαρίου 2016
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, μωρέ αν δεν μας αιμάτωναν το πάνω κεφάλι. Το κάτω θα έμενε μονίμως σε λήθαργο. Μετά, να σου πω κάτι?
    Εγώ κάποια που να την είχα του χεριού μου με το καλημέρα, δεν μου άρεσε ποτέ. Γουστάρω τ' ατίθασα άλογα.
    Εκείνα μου αρέσει να τιθασεύω, τα κοτοπουλάκια τα βαριέμαι.
    Χαχαχα, αν δεν αρχίσουν να φέρνουν λεφτά, την πίσσα ξεκινάμε να την ρίχνουμε στον καφέ τους.
    Και τα πούπουλα μαζί με καρφιά και ταβανόπροκες για το πατωματάκι τους χαχαχα...

    Η δικιά σου ξέρεις καλύτερα από μένα τι είναι. Αλλά κάτι μου λέει, ότι όσο συντηρητική κι αν είναι, αν έρθει σταδιακά σ' επαφή με κάποια πράγματα.
    Αν μη τι άλλο, ίσως και να καταλάβει μια μυτούλα παραπάνω και να γίνει έστω και λίγο πιο διαλλακτική.
    Μετά βέβαια, θα την πετάξουμε στην άβυσσο της διαστροφής και όταν συνέλθει, να δεις που θα είναι πιο διεστραμμένη και βουδουσουμιάρα απ' τους τρεις μας μαζί...  
     
  4. Λες να ξυπνήσει μέσα της το ζώο και να μη μπορώ να τη μαζέψω?  
    Καιρός να ξεσκονίσω το cane και τα λοιπά εργαλεία, γιατί με βλέπω να κάνω topping from the grave...χαχαχαχα
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, αν έχουν σκονιστεί πολύ, ευχαρίστως να σε βοηθήσω στο "γυάλισμα"...Γιατί ποτέ δεν ξέρεις, πότε θα επαναστατήσει ο διάολος μέσα της χαχαχα...  
    Πάντως καλού κακού, έχω κοζάρει όμορφο νεκροταφείο σε μέρος που έχει κοντά ουζάδικα και κωλάδικα μούρλια...
    Θα φτιάξουμε δυο κενοτάφια και θα πάμε να τα κάνουμε μπουρδέλο χαχαχα...Ας τις δικές μας να μας κλαίνε ( για κανά δυο μήνες, σιγά μην σκοτιστούν χαχα )...  
     
  6. Θα γυρίσουμε το ριμέικ της ταινίας του Ρομέρο "τα ζόμπι δεν είναι χορτοφάγα"....χαχαχα

    Φιλαράκι, κάτσε να ακυρώσω τα επόμενα ραντεβού με τη θεραπεύτριά μου. Θα της πω ότι κάνω group therapy στο κέντρο ψυχικής υγείας Greek bdsm Community με τον ψυχοδιαλυτή δρ. Τένεμπρα...χαχαχαχ
    Να 'σαι καλά.....
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, "τα ζόμπι είναι βουδουσουμοχτυπημένα" θα είναι το ριμέικ...Αλλά μυαλά θα συνεχίσουν να τα τρώνε σίγουρα...
    Γιατί μα τον Θεό που δεν έχω....Πολλά απ' αυτά που διαβάζω εδώ ή έχω ακούσει live ( ή ακόμη και ζήσει σε κάποιες περιπτώσεις ) τα τελευταία σχεδόν δυο χρόνια...
    Μ' έχουν βάλει σε τρελή αμφιβολία για την ψυχική και νοητική μου αρτιότητα...
    Μάλλον είμαι εγώ ο λάθος σε πολλά πράγματα...
    Αφού η όποια καύλα ξεπερνάει ακόμη και τους νόμους της φύσης, δικαιολογεί τ' αδικαιολόγητα και το πλέον απίθανο...
    Ρίχνει σε διαρκές λήθαργο τον/την όποιο/α "καυλωμένο/η"...
    Γιατί, όταν ξυπνάει απ' τα όνειρα του/της, βλέπει αυτό, ότι κοιμόταν και ονειρευόταν ξωτικά και νεράιδες σε - και καλά - bdsm sauce χαχαχα...  

    Χαχαχα, σε σένα ψυχανάλυση τσάμπα συνάδελφε δρ. @peleas ....
    Αν μη τι άλλο, αν είναι να ζουρλαθώ τελείως, ας το κάνω με στυλ, ξαπλωμένος στον δικό σου καναπέ χαχαχα...     

    Εσύ να είσαι καλά βρε... 
     
  8. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @Tenebra_Silente & @peleas ,
    Επέστρεψα με τέλεια νυχάκια, έτοιμα για όλα!!
    Όσο για τον ατελείωτα σχεδιασμό σας, οφείλω να ομολογήσω ότι χρειάζομαι και την άλλη γυναίκα της τετράδας!! Ενισχύσεις παρακαλώ...
    Δεν σας κάνω καλά μόνη μου...
    Σε απαρτία θα συζητηθούν όλα τα θέματα!!!
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @Estelwen , @Storm_Lord πειτε τι τιμωρια αξιζει στην @brenda που μας χαλασε το παιχνιδι , ακουω προτασεις ???????????????
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Κιθάρα παίζει; Θα μπορούσαμε να της δώσουμε ένα σολάρισμα να το μάθει και να το ηχογραφήσει στο soundcloud
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    τπτ αλλο ... για φαντασου τπτ με χορδες
     
  12. Storm_Lord

    Storm_Lord New Member

    Τι είχαμε τι χάσαμε. Να εμφανιστεί ένα παρόμοιο με μπασίστες να μην το "χαλάσει" κανείς (και αν τους βρούμε ποτέ θα απαρνηθώ τον Quorthon).