Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    οκ θα ενα θα σου πω .. Δεν ξερω ... αλλα ξερω για τα γηπεδα της ΕΠΣ.Πελλας   
     
  2. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Τόοοσο χρήσιμο!!!      
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    οτι μπορω κανω  
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ούτε καν, χρειάστηκε να γουγκλάρω τι εστί Premier League.
    H γνώση μου της μπάλας εξαντλείται στο ότι είναι στρογγυλή και αν δεν κάνω λάθος της κόβουν ένα τετραγωνάκι για να δουν αν είναι ώριμη.
    Ποιός ξέρει τι λίπασμα χρησιμοποιούν σε αυτά τα ωραία πράσινα γρασίδια, πρέπει να χαίρονται πολύ τα πρόβατα που βοσκούν εκεί.
     
  5. brenda

    brenda FU very much

     

    Όταν λες στο μουνί μου, γιατί στερεοτυπικά βγάζεις μία πουτανιά?
    Οι άντρες δικαιούνται δηλαδή, ενώ εμείς όχι?
    Who cares?
    Στο αιδοίο μου...  (σιβιλιζέ βερσιόν)
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Χε χε χε είσαι θέα προσκυνώ. .. Καλημερα
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Καλημέρα και σένα  

    Αν θέλεις ΕΣΥ να νιώσεις θεός, προσπάθησε να μου εξηγήσεις τι είναι το οφσάιντ (μήπως αυτό πρέπει να πάει στα στερεότυπα .

    Βασικά νομίζω ότι πρόκειται για μια ασύμμετρη σχέση όπου το ένα υ παίρνει την προτωβουλία να κυνηγήσει τη μπάλα χωρίς να έχει κάνει διαπραγμάτευση με το άλλο υ που και και οι δυο έχουν τασκ να κυνηγάνε τη ίδια μπάλα, οπότε το πρώτο υ τιμωρείται με σουτ denial από το πλαϊνό Μάστερ, εκείνο με το σημαιάκι που είναι και cane άμα χρειαστεί, για δες το καλά. Ακολουθούν διάφορα ακανανόητα με σφυρίχτρα (kinky, ε , χειρονομίες, ξύλο και humiliation ολούθε όπου τον απόλυτο έλεγχο κρατάει το κεντρικό Κ, dressed up στα μαύρα. Ο δε σαδισμός του είναι αποκλειστικά ψυχολογικός, απόμακρος και βασισμένος σε χρωματιστές καρτούλες όπου πρέπει να είναι γραμμένες ανείπωτες τιμωρίες.

    Έν τω μεταξύ, όλοι ενήλικες σε age play με κοντό παντελονάκι και "Κύριε Κύριε εγώ δεν έκανα τίποτα", έτσι; Και public play. Μετά που λένε ότι το ποδοσφαίρο είναι θέαμα και για παιδιά, πφφφ, ανωμαλίες.
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    @Estelwen
    θελω να μου πεις τη διαφορα του πικ ν ρολ με το πικ ν ποπ καθως και τι σημαινει denial ,under και hedge out
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Eυκολάκι. Ορολογία που χρησιμοποιούσα οι marines στο Bιετναμ.
    1. πικ ν ρολ: αφαιρώ τη περώνη από την χειροβομβίδα, τη ρίχνω και κάνω βαρελάκια να απομακρυνθώ
    2. πικ ν ποπ: αφαιρώ τη περώνη από την χειροβομβίδα, τη ρίχνω αλλά έχει βραχεί και αντί να σκάσει κάνει "ποπ". Μεγάλη ευθυμία ανάμεσα στα charlies.
    3. denial/under: άρνηση να πιστεύω ότι βρίσκομαι στο Βιετναμ, συνήθως λόγο ότι είμαι under LSD.
    4. hedge out: προσπάθεια να την κάνω πλαϊνά από το Corpse Hill μεταμφιεσμένος σε θαμνάκι. Συνήθως αποτυγχάνει γιατί κάποιος άλλος σε χρησιμοποιεί για τουαλέτα. Εκτός αν είσαι κοπρόλαγνος ή ουρόλαγνος, αλλά δεν μιλάμε για bdsm εδώ.

    An θες bdsm, basket, ασυζητητί. Έχει rim, possession, straight man-to-man (αυτό πολύ θέλω να το δω, ωωω), triangle offense, violation, switch, backdoor, penetration, offensive play, quick hits. Σκέτη διαστροφή.
     
  10. whisperer

    whisperer Regular Member

    ολα λαθος ,θες ιδιαιτερα
    για αυτο ειναι μεγαλο φετιχ το μπασκετ
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ναι, δεν είχα καταλάβει ότι πρόκειται για μπασκετ, ευτυχώς με φώτισες.    
     
  12. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Αυτό πιστεύω είναι η καλύτερη εξήγηση ever:
     
    Τόσο απλό!