Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    δυστυχως εχω κανα τριμηνο να ερθω ,αλλα κατι μου θυμιζαν οι περιμετρικοι καθρευτες  
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ναι ναι, ρίξε, ελεύθερα. Ένα γερό σώσιμο κάνει πάντα καλό, και στη διάθεση και στο δέρμα, γενικά.
    Απλώς θα αλλάζουμε είδος σωσίματος συχνά, μην βαρεθούμε με τα ίδια και τα ίδια.
    Παραδείγματος χάρη, πως τα πας με τα πολυέλαια;
     
  3. Αυτοί οι καθρέφτες ήταν σε ένα χωλ από το δωμάτιο προς την τουαλέτα και είναι η χαρά του σαδιστή.. να με βάλεις εκεί μέσα να βαλω τα κλάματα σε χρόνο dt..
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    μου βγαζουν μια θρησκευτικη προσηλωση στο στοχο
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Τα ενσωματώνουμε στο σώσιμο δηλαδή, μια χαρά. Αν έχεις και άλλες προτάσεις, ελεύθερα  
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    μη λες για κλαματα ,θα μπει ο @Dapom και θα κανεις τη κινεζα μετα  

    ειχα κατι πιο σπορ στα υπ οψη
     
     
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Χμ. Διαβλέπω μια ενδιαφέρουσα προοπτική σωσίματος στο μηχάνημα για προσαγωγούς, το δεύτερο... δεν είμαι σίγουρη. Για πες.
    Ή μήπως είναι roleplay; (η γυμνάστρια και ο πελάτης; το αντίθετο 
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    ναι ακριβως στο μηχανημα για τους προσαγωγους....
    το δευτερο αν το προσεξεις ειναι η πλατη πτυσομενη για διαφορες δραστηριοτητες...ακομα και ρολ πλευ
     
  9. φιλτατη και γλυκια μας αμυγδαλου ιον (@sokolata ) οταν το ελεγα αυτο ειχα τον σκοπο μου....λεω πουθα παει θα βρασει καμιαν κοσαραν και θα μας πει και το οριστε να φαμε σουπιτσα...
    οσο για τα υπολοιπα με τα πεσμενα βυζουδια την κυτταριτιδα κλπ κλπ κλπ ..... ενα εχω να πω......
     
  10. ο @Dapom Είναι αρκετά έξυπνος ώστε να καταλάβει ότι αν με δει έτσι όπως σου λέω μάλλον εκείνος θα βάλει τα κλάματα πρώτος!!!!!
     
  11. Dapom

    Dapom Contributor

    Το πιο πιθανόν είναι να βάλω τα γέλια!!!  
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Γιατί θα βάλεις τα γέλια, για πες; Μην ακούσω για στερεότυπα εμφάνισης και ομορφίας, θα εμφανιστώ με πανό και ντουντούκα και τη βάψατε!