Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    αντιπαρερχομενος το σχολιο περι καθισματος θεωρωντας το μια ατυχη στιγμη στηνν οποια δε θα θελατε να δοθει συνεχεια, ειμαι περιεργος να μαθω σε ποιο ακριβως σημειο της συνομιλιας μας σας δοθηκε η εντυπωση πως οι αποφασεις θα λαμβανονται υπ οψη?
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    "Κούνια που σε κούναγε" ...καταλήξαμε.

    Αφήστε τα περίπλοκα...μια δερματινη ζώνη χρειάζεται και δυο παλαμες μονο...και ολα θα πανε μια χαρα  
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    χαχαχα, touchée. Γυρίζω στο μπουντρούμι μου περιμένοντας τις αποφάσεις σας. Εγώ πάντως, παρόλο που δεν έχω δικαίωμα ψήφου με βάση τα λεγόμενά σας, συμφωνώ ενθουσιαστηκά με τα λόγια του έτερου μέλους της επιτροπής:
     
  4. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Εμένα δεν με παίζετε. Πάω να γκρινιάξω στο σκύλο μου.
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    μ αρεσει η απλοτητα..δικιο εχεις..

     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Χαρά ολούθε! (ε, και λίγο κλάμα)  
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    για πολυ κλαμα ενδιαφερομαστε ομως μπορεις και καλυτερα πιστευω
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Απλά να με κρατάτε ενυδατωμένη και απασχολημένη, τα υπόλοιπα αφήστε τα σε μένα.  
    Αμάν τι λέω πρωί πρωί, χαχαχα!!!
     
  9. Dapom

    Dapom Contributor

    Οτι λες μπορεί και να χρησιμοποιηθεί εναντίον σου. Keep talking
    Αν δω οτι εχεις τις απαιτούμενες/ προσδοκώμενες αντιδράσεις θα σου δοθούν κι εσένα κάποιες πρωτοβουλίες...
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Φοβάμαι να ρωτήσω ποιές θα είναι  
    Eπίσης καλύτερα να είναι έκπληξη εκείνη τη στιγμή, να μην έχει και λίγο suspence το πράγμα;  
     
  11. Dapom

    Dapom Contributor

    Το οτι θα έχει suspence είναι το πλέον σίγουρο!!!
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    ισως δε πρεπει να εισαι τοσο συγκαβατικος....δωσε θαρρος λενε...


    εισαι σιγουρη?