Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. gaby

    gaby Guest

    @sokolata πάρε τηλέφωνο τον provider και θα σου πει, αν πρόκειται για ΟΤΕ έχει στο κάτω μέρος του ρούτερ γραμμένο ό,τι χρειάζεσαι αλλά πρέπει να σου πει πώς μπαίνεις στο portal του.

    Σόρρυ για το απλοϊκό της πρότασής μου, εγώ έτσι κάνω. Και όταν μου λένε "κυρία μου δείτε πρώτα αν είναι στην πρίζα το μηχάνημα που μας λέτε ότι δεν λειτουργεί" τους απαντώ "πρίζα λένε αυτό με τις τρυπούλες που εγώ έχω βάλει καλαμάκια με ροζ και κίτρινες κορδελίτσες;"
     
  2. Χαχα! ευχαριστώ!
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Ο πιο απλός τρόπος είναι να τηλεφωνήσεις στον provider και να σε καθοδηγήσουν βήμα βήμα.
    Αν είσαι στον ΟΤΕ είναι ευκολο, αν είσαι στην WInd δεν θα τους βρεις και πολύ πρόθυμους.
     
  4. ήταν έρωτας μεγάλος τότε και το δέχτηκα και τον συγχώρεσα.. και συνεχίσαμε..
     
  5. έτσι έλεγε
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    καλα κανεις και τον εχεις φιλο σου αν τον γουσταρεις σαν ανθρωπο/χαρακτηρα ...


    αλλα για εμενα προσωπικα οταν διαβαζω ενα θεμα θελω να ειανι απλο και κατανοητο και οχι να χρειαζετε διδακτορικο και φαντασια για να καταλαβω τι εννοει ο καθενας

    αυτα απο εμενα
     
  7. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Εμενα παλι με χαλανε τα προφανη και τα κλισε. Αν μια τοποθετηση δεν εχει να μου πει κατι καινουργιο, μια αλλη οπτικη, να μου ζορισει λιγο το μυαλο, δε μου λεει τιποτα.
    Αυτα κι απο μενα.

    [καλα εκανες και μετεφερες την συζητηση στο ξεχαρβαλιασμα, αν και το νημα που βρισκομασταν κατα κει παει και χωρις τη δικη μας συμβολη]
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Γιατι εσυ δεν πιστευεις οτι υπαρχουν ατομα που παιζουν θεατρο εδω μεσα ? !!!
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Χέστηκα;
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Σοβαρη απαντηση εδωσες τωρα ....

    αν ειναι να γραφεις κατι μονο για να το γραφεις δεκτον αλλα μην πας να μας την πεις κιολας ...

    zzZzzzZzz
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν στη λέω, δεν με ενδιαφέρει τι κάνουν άλλοι, απλό.
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    μην μου κανεις παρατηρησεις τοτε για κατι που γραφω και δεν σε ενδιαφερει κιολας ....

    αντε καλη συνεχεια