Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Γιατί μεταφέρθηκε στο off topic ένα τόσο δημοφιλές νήμα όπως το Καύλωσέ με, όπως ρώτησε ο @gazza σε νήμα που σβήστκε;

    Για ποιό λόγο να μην έχει δυνατότητα να δίνεται λάικ σε εκείνο το νήμα, ενώ άλλα νήματα την έχουν, και ας είναι το περιεχομενό τους λιγότερο εστιασμένο (ή και το ίδιο) από το συγκεκριμένο;

    Με την ευκαιρία, ευχαριστώ @charlotte και @MindFeeder για δυο από τα πιο βραχύβια like που πήρα ποτέ  
     
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Λαικχώστε γιατι χανόμαστε!!!!!!
     
  3. gazza

    gazza Regular Member

    την ιδια απορια εχω και εγω να πω την αληθεια 
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ρωτηστε τους moderators οπως εκανα κ γω

    Υγ...το ζητησε η νηματοθετρια οπως μου απαντησαν να μεταφερθει στα off topic
     
  5. gazza

    gazza Regular Member

    ας απαντηθει και εδω το γιατι
     
  6. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Μέχρι τούδε, ήξερα τα αρέσκω, κοινώς like!!!! Μπούσουλα για να βλέπω, φατριές, πηγαδάκια, ποιός πάει με ποιά..... Κι άλλα εκπαιδευτικά!!!! Αλλά τώρα!!!!!........τώρα τα like έχουν δύναμη.....Αξία!!!!! Ότι μπαίνει στην μαύρη αγορά έχει αξία!!!
    Γι αυτό σας λέω likeχώστε γιατι χανόμαστε!!!

     
  7. gazza

    gazza Regular Member

    χαχαχα καραlike
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ακριβώς. Δεν με καύλωνε πια, αυτό δεν εμποδίζει να ποστάρετε εκτός κι αν οι αναρτήσεις είναι για τα λαικ, τι να πω..
     
  9. gazza

    gazza Regular Member

    α οκ δλδ δικη σου ιδεα ηταν με λιγα λογια 
    θα ανοιξω εγω καινουργιο νημα τοτε και ουτε που με ενδιαφερει ποιος θα κανει like η ποιοι τα βλεπουν
    απλα γουσταρα αυτα που εβλεπα και τα ανεβαζα τπτ λιγοτερο τπτ περισσοτερο 
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Xωρίς άγχος, και οι μεταφορές σε άγονες γραμμές καλές είναι, δείχνουν τη τάση της αγοράς. Ξέρεις, συγκεντρώνονται τα κεφάλαια, μην σκορπίζεται και το λαϊκ-ό χρήμα...  
     
  11. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

        
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    έχετε δρόμο.