Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Από τον καιρό που βγαίναν οι μελιτζάνες Δεκέμβριο  
     
    Last edited: 28 Ιουνίου 2017
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Για να μην κουραζω τους διαχειριστες που ασχολούνται μαζί μου, σου απαντω εδω.

    Εγω θα πρότεινα ασκήσεις κέγκελ σε όσες νιώθουν πως μόνο με 23 εκ μπορούν να απολαύσουν πούτσο, αλλά δεν μου πέφτει λόγος. Δικά τους μουνιά ότι θένε ας τα κάνουν.
    Προσωπικά έχω δηλώσει την προτίμηση στους κάτω του μετριου πούτσους, εδω και πολλες δεκαετίες. Ειναι πιο ευχρηστοι.  
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Εδώ κοπελιά, εγώ!
    Εγώ μιλάω την δική σου γλώσσα.
    Και δεν μπορώ να καταλάβω αυτοί οι άλλοι που μιλούν την άλλη γλώσσα που δεν καταλαβαίνω, φωνάζουν κιόλας.
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @Janine κι εσύ μας έλειψες!
    Χαιρόμαστε που ξαναγύρισες γιατι κι εμείς οι αντερχερφητ σ' αγαπάμε, να ξέρεις !  
     
  5. Janine

    Janine Regular Member

    Αναμένω εποικοδομητικούς διαλόγους τότε!

    Ας φωνάζουν. So what?
     
  6. Janine

    Janine Regular Member

    Πολλαπλασιαστήκατε @underherfeet κατά την απουσία μου;
    Δεν πειράζει, εγώ σας αγαπάω όλους!
    (ναι, ναι, κολλήσαμε απ' τα μέλια, συγγνώμη αγαπητοί συμφορουμίτες για το off topic, αλλά έχω και γω τις αδυναμίες μου. Και οι αντερχερφιτ, όσοι είναι, είναι μέσα σ' αυτές)

    ps. Αν έχω χάσει επεισόδια ή δεν θυμάμαι, γιατί πάνε και κάποια χρόνια, και προτιμάς τον ενικό, by all means, δεν έχω θέμα. Αλλά να ξέρω η έρμη να αποφεύγω τα faux pas.  
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ε, ναι, αυτό... 
     
  8. Janine

    Janine Regular Member

    Καλέ τι εξπρές moderation είναι τούτο? Δεν πήραμε σβάρνα και το νήμα.
     
  9. Janine

    Janine Regular Member

    Και να επισημάνω ότι δεν είδα το ίδιο να συμβαίνει σε προηγούμενους χαζοδιαλόγους που παρεμβάλονται σαφώς off topic στο ίδιο νήμα της ασυμμετρίας και των αιτημάτων σε αρχικές σελίδες, που παραμένουν φαρδιές πλατιές εκεί. Προς τι η διάκριση ως προς εμάς και μάλιστα σε χρόνο ρεκόρ? Κάποιος από τη διαχείριση θα ήθελε να μου διευκρινίσει τι γίνεται;
    @Ηλίας @Seras Victoria ?
    (Ταγκάρω εσάς, γιατί εσάς βλέπω αυτή τη στιγμή μέσα με χρωματιστά γραμματάκια)
     
    Last edited: 28 Ιουνίου 2017
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    So nothing special so far.
    Μερικές φορές κιόλας όταν ακούς ηχηρά ακαταλαβίστικα πράγματα τα παρομοιάζεις με μία δυνατή βοή που ενώ λογικά θα ακουγόταν ενοχλητική ακούγεται ευχάριστη.

    Είδες τι κάνει το μνημόνιο ?
    Τέρμα αυτά που ξέραν, τώρα το κεφάλι μέσα.
    Και τα δύο τα κεφάλια μέσα βασικά.
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  12. Janine

    Janine Regular Member