Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Εμ έτσι γίνεται...
    Πεθαίνεις σαν άνθρωπος, κύριος αρχιδάτος και άρχοντας, και σκάνε μύτη τα γουοναμπίδια, να θένε να γίνουν κάτι σαν κι εσένα, στο πλαίσιο μιας έντιμης φιλοδοξίας μεν, με μόνο φορτίο τους κάποιο γκλιτεράτο φαίνεσθαι...
    Ρε τι τραβάμε...!
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αφενός έχει άδεια θαλάμη και άδειο γεμιστήρα, αφαίτερου δεν έχει πάει σε σκοπευτικό σύλλογο να της τα πρήξουν ότι τα άδεια όπλα είναι αυτά που σκοτώνουν  .
     
  3. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Βλέπω, εκτός από Master γενικώς, είσαι Master και στα όπλα. Ώπα !
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μπα.. Για advanced τοπ με πλασάρω και στο κεντρικής πυροδότησης δεν έχω μαζέψει ποτέ τίποτα παραπάνω από 460.
    Το 1911 της colt είναι το δεύτερο στην λίστα από τα αγαπημένα μου όμως.
     
  5. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Εγώ για vanilla σε ήξερα.
    Τώρα, πότε πρόλαβες κι έγινες Master, πότε ξανα-πρόλαβες κι έγινες top -και μάλιστα προχωρημένος, ο Θεός κι η ψυχή σου. Δεν σε προλαβαίνουμε, αδελφέ μου, αποφάσισε επιτέλους !
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Το vanilla είχε το νόημα του "αν αυτός είναι μάστερ και εκείνη σκλάβα τότε εγώ είμαι ο Γιούρι Γκαγκάριν και βλέπω την γη από το Βοστόκ-1".
    Γιούρι Γκαγκάριν στάτους δεν υπάρχει, ποιο είναι το επόμενο στάτους οξύμωρο ? Vanilla σε bdsm φόρουμ. Οπότε vanilla.
     
  7. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Κι εγώ το ίδιο είχα πάθει. Έψαχνα να βρω status Nηλ Άρμστρονγκ, αλλά πουθενά.

    (Τώρα που το σκέφτομαι, δεν θα με χάλαγε καθόλου να είχα δηλώσει Λάϊκα...)
     
  8. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες


    Ούτε εγώ Γκαγκάριν ούτε εσύ Λαϊκά λοιπόν.

    Επέτρεψε μου να σου αφιερώσω κάτι από Πολίνα Γκαγκάρινα (συγγενή του Γκαγκάριν) που έχει να κάνει με μία ιστορική σναίπερ και είναι τραγουδάκι ωραίο για λίγους, μπορεί να σε εμπνεύσει :

     
  10. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Α, μη μου μαζευτείτε τώρα εδώ όλοι οι πολεμοκάπηλοι ! Ο ένας μάστερ με 460 χιλιοστά (ελπίζω να μην εννοεί αυτό που σκέφτομαι..), ο άλλος ερωτευμένος μ' ένα ασημένιο πιστόλι, δεν αντέχεστε οι άντρες. Το επόμενο χτύπημα θα είναι να μου ανεβάσετε τίποτα φωτο από φόρμουλα-1 και τίποτα ποδόσφαιρα. Μπλιαξ !
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Χωρίς να θέλω να γίνω κακός, πιο μαλακία όπλο δεν έχω πιάσει στα χέρια μου.
    Κούτσουρο, στον γάμο του καραγκιόζη βαράει, θέλει τρία χέρια για να το κρατήσεις.
    Και βάρεσα με 44αρες magnum, που .50ΑΕ.. Θα ήθελε τέσσερα χέρια.
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μην στεναχωριέσαι, θα καθαρίσει η διαχειριστική όπου να'ναι.