Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

    Αχ... Σπιτάκι μου...
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Τενέμπρα μου πλακίτσα σου έκανα, καλά να περνάτε, άσε που εγώ είμαι εδώ ακόμα, γράφω απο την δουλειά ο μαύρος, και γρύλωσε ο μάτης μου μ αυτά που είδα!  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Άντερ μου αγαπητέ, το ξέρω ότι έκανες πλάκα. Εσύ ακόμη δουλειά κι εμείς σε λίγο επιστροφή. Μετά βίας 2 εβδομάδες άδεια είχαμε ( κι εγώ ξανά του χρόνου ).
    Και την μια τη φάγαμε, για να κάνουμε όσες προσωπικές δουλειές, δεν προλαβαίναμε να κάνουμε.
    Χαιρετάμε την Ιθάκη ( διακοπές) που αποχωριζόμαστε σε λίγο.
    Καλή ξεκούραση σου εύχομαι και σύντομα.   
     
  4. gazza

    gazza Regular Member

    Ληξουρι μερια εεεε χαχαχα
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Επειδή το άλλο νήμα το μάμησα...

    Έγινε χαχα. Έχω και κάποιες "κουλές" ιδέες ( ονειρεύομαι τις διακοπές του χρόνου ) χαχα   
     
  6. gazza

    gazza Regular Member

    Χαχαχα μεσααα ζητω η τρελα ειναι εδωωω
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, αν είναι ακόμη ανοιχτός ο "Κουασιμόδος", θα σε πάω. Μόνο που δεν θυμάμαι, αν ήταν στο Ληξούρι ή στο Αργοστόλι.
    Το πιάνο και το κουνέλι που να δίνει κοντσέρτο τύφλα στο ούζο, θα τα βάλω εγώ χαχα.  
     
    Last edited: 9 Αυγούστου 2017
  8. gazza

    gazza Regular Member

    Μεσααα....μονο Φισκαρδο δεν παταω για φαγητο μπουκια και 10ευρω ειναι εκει  
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το ένα νεφρό που μου έχει μείνει, αν είναι να το πουλήσω δεν θα είναι για μάσα χαχα.
    Φισκάρδο όχι για φαγητό λοιπόν.   
     
    Last edited: 10 Αυγούστου 2017
  10. gazza

    gazza Regular Member

    Goodmorning from XI beach
     
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Σε λιγο δεν θα ξεχωριζεις απτην σκια σου 
     
  12. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Μη προκαλεις την τυχη σου gazzakiii