Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. libra

    libra Regular Member

    Αχαχααααααααααααααα!!!!!!!
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ εν Χριστό αδελφέ Αουρόρα έχω να δηλώσω, ότι θα είναι χαρά μου να σε δω, να σκουπίζεις τον αφρό της μπύρας απ' τα μουστάκια σου. Ενώ θα σκουπίζω τον αφρό της δικής μου απ' τα μούσια μου.
    Αυτά, την 19η του μήνα Οκτωβρίου Anno Domini 2017 στο "Γλυκύ" επί της Αγγέλου Γέροντα. Έπεται μεταξύ των δυο μας διαβούλευση για τ' ωράριο ( σίγουρα βραδινό ).
    Κι εννοείται, ότι το τραπέζι έγινε πια για δυο ( για να γλιτώσει και η @Brigitte το πόδι της απ' το πέδιλο χαχα ), τον ΕΜΘ Επιλοχία του Πυροβολημένου ( όχι Πυροβολικού ) Τένεβρα και τον Ταξίαρχο Αουρόρα-Λεβένταγα.

    Υ.Γ.

    Δεν ξέβρω αν ima stoli giaton butso, αλλά μάλλον κάτοικοι Ξάνθης ( Δηλαδή για τα καπνά χαχα ).
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Υ.Γ. 2

    Τι θα έλεγες, αν την κάναμε τελείως ανοιχτή? Μπάτε πτεροδάκτυλοι-αλέστε ένα πράγμα. Δίχως κρατήσεις όμως. Όποιος βρει, βρει.  
     
  4. libra

    libra Regular Member

    Τρικαλα;
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σκεφτόμουν στη Μακρινίτσα στο Βόλο, χαχα....Να κάνουμε και κάτι διαφορετικό...Εννοείται, ότι δεν θα υπάρχει πουλμανάκι.
    Όποιος θέλει, ας βρει τρόπο να έρθει χαχα... 
     
  6. libra

    libra Regular Member

    Με το κτελ;
     
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Όχι καλέ, θα κλείσουμε συνάντηση στο αεροδρόμιο της Μακρινίτσας. Ποιο κτελ χαχαχα  
     
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Πες του για τον Σαράφη στα Τρίκαλα, να πάρει κανα κουστουμάκι.
    Θα το δελεάσεις είμαι σίγουρος.
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μέσα για το τελείως ανοιχτή, να μη σου πω και ανάμεσα, με την προυπόθεση ότι αν έρθει η Μπριζέτ θα είναι πεδιλοφορούσα.

    Και θέλω και κουλ όνομα για την συνάντηση πχ "Ανοιχτή συνάντηση απόστρατων κίνκυ αξιωματικών Καλημέρα Ζωής".
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Το "74ο αντάμωμα απόστρατων Τζεντάι" έχει δυστυχώς κανονισθεί για την πρώτη του Δεκέμβρη 2018 και δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε.
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν έρθει η Μπρίτζετ, θα έχω κανονίσει να μην έχει καθόλου πόδια ( ακόμη πιο kinky χαχα ).

    ΟΚ, κρατώ τον τίτλο ( άπαιχτος ) και όποτε θέλεις, αφήνουμε την πρόσκληση στο κατάλληλο μέρος εδώ. "Γλυκύ", Πέμπτη 19-10-2017, ώρα από 20.00 και μετά ( τελείως δική σου επιλογή η ώρα. Να προλάβω όμως να φύγω κι απ' το γραφείο ).  
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Που-του μαμώτο και σκεφτόμουν το " Κατασκήνωση ψυχασθενών μαθητευόμενων του Μπόμπα Φετ μ' ένα τουίστ από Ίγουοκ "