Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Θα πω ενα παραμυθακι μιας κ μ αρεσουν αυτα.

    Ειμαι ο κακος ο λυκος κ ψαχνω το κοκκινοσκουφη.
    Τον βλεπω ειναι πληγωμενος. Η παλια του αγαπη τον εχει κατασπαραξει. Η υαινα τον εχει αφησει με πληγες ανοιχτες. Το αιμα του μυριζει παντου. Θελει φροντιδα....αγαπη...προδερμ.
    Θελω να τον φαω....αλλα οχι ετσι. Δεν εχει αξια για μενα.
    Βαζω το χαμογελο μου...τη μασκα μου κ μεταμορφωνομαι σε Ρομπεν των Δασων ( πηδαω σε αλλο παραμυθι).
    Ειμαι η καλη...η υπερασπιστης των αδυνατων. Εγω θα σου σταθω. Εγω θα σε κανω καλα. Εγω θα ειμαι διπλα σου ΠΑΝΤΑ ( καλα σχετικο αυτο...οσο κ εγω...παραμυθι ειναι μην με ακους...ακους; 
    Σε παιρνω απ το χερι...σου επουλωνω μια μια τις πληγες σου...ναι ξερω η Υαινα ηταν κακια...ΕΓΩ δεν ειμαι.
    Φωτια στην μαγισσα...σε οσα ειπε κ σε οσα εκανε. Μα καλα ( απορια με το αναλογο υφος) ποια θα σε παιδευε ετσι;; και το κυριοτερο....ΓΙΑΤΙ;;;
    Αααχ..καλε μου μικρε κ αθωε..ο κοσμος ειναι γεματος ορνια που περιμενουν να σε κατασπαραξουν δεν το ξερεις;;
    ΕΓΩ θελω αυτο το προσωπακι να χαμογελαει και μονο ( SOS κλασσικη ατακα) και κανεις να μην το κανει να κλαιει
    Χαμογελα γιατι εισαι ωραιος και σου παει ( αλλη κλασσικη ατακα sos)
    Σου γλυφω τις πληγες...κοιτα με..τωρα οπως με βλεπεις...στα ματια σου δεν ειμαι πλεον ο Shred....εχω και μια εσσανς απο πριγκιπα.
    Θα σε φροντισω...θα σε καυλωνω κ θα μου ανηκεις. Θα σου δειξω ολα τα παραμυθια της χαλιμας γιατι εισαι μοναδικος για μενα. Σε σενα βλεπω τον ερωτα. Με εχεις κανει ποιητη. Τα βραδια να κοιτω το φεγγαρι καθως μιλαμε στο τηλεφωνο και να συνθετω μαντιναδες. Πιανω την κιθαρα μου και σου τραγουδω. Μεχρι και τα γαλλικα μου θυμαμαι.ολα δικα σου ματια μου. Θα μαθεις να με υπηρετεις;; ποια υαινα;; στο μυαλουδακι σου παιζω μονο εγω. Πρωι μεσημερι κ βραδυ. Το skype εχει πιασει φωτια...
    Μου ανηκεις πλεον πουτανακι

    Τριβω το μαγικο λυχναρι... περιμενεις...περιμενεις...
    Εχω γινει καπνος 

    Τι δεν καταλαβες;; δεν θελω το κορμι σου...την ψυχη σου θελω να γαμησω. Αυτο καυλωνει εμενα.....να σε παρω με σπασμενα γονατα...να σε βαλω στο γυψο και μετα να στα σπασω με μια σε χιλια κομματια...
     τι δεν πιστευεις...
    Λυκος ειμαι...τι περιμενες;;; 

    Καλη μας ορεξη 
     
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  3. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Χθες 22 του μήνα Εμφανίστηκε η κυρία με τον δικηγόρο της στο δικαστήριο Ζήτησε και πήρε μια ωραιότατη αναβολή . Το πάρτι μεταφέρεται 9 Μαρτίου    
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Μα γιατι;;    
    Ελεος δλδ...τι να την κανει την αναβολη;;  πφφφ..... 
    Κουραγιο φιλε 
     
  5. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Για να μου τα σπάει... Έξι μήνες αναβολή πήρε
     
  6. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Οκ...μας βολευει κ ο Μαρτης  
    Μεταφερουμε το παρτυ για τοτε
     
  7. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Μπα...θα με ξεναγήσεις στην Αθήνα νωρίτερα !!!
     
  8. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Οποτε θες  
     
  9. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Δεν ξέρω δεν ξέρω ... Θα το ξανάσκεφτω μετα το παραμύθι που έγραψες    
     
  10. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    ]Put the μυγα down
       
     
  11. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Χαχαχαχα
     
  12. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Που ειναι το
    Εισαι ΘΕΑ ;;;