Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. cob

    cob Regular Member

    Απάντηση: slave Katt

    εγώ παραδέχομαι ότι το έχω λίγο .. αλλά στο ψυχολογικό κομμάτι μόνο .. ο σωματικός πόνος δεν μου αρέσει .. ειμαι λίγο slave αλλά δεν μου αρέσει να μου προκαλούν πόνο στο σώμα   Δεν ξέρω αν αυτό ειναι βδσμ
     
  2. Emma

    Emma Contributor

    Re: slave Katt

    Πουλιά στον αέρα πιάνω η άτιμη!  


    Υ.Γ. και πριν πεταχτείς dane, εννοώ τα πουλιά τα φτερωτά, αυτά που κάνουν τσίου τσίου κτλ, οκ;  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: slave Katt

    Θεέ μου τι τραβάααααααω
    Να θες να αγιάσεις και να μην σ αφήνουν οι πειρασμοί
    Λοιπών cob στο ψυχολογικό δεν το έχεις λίγο , το έχεις πολύ
    Πίστεψε με
    Σε έχουν πει τόσα που αν δεν το είχες θα την είχες κάνει με ελαφρά
    Τώρα και να μην σ αρέσει ο σωματικός πόνος άμα σε πιάσουν στα χέρια τους όλοι αυτοί που έχεις προσβάλει εδώ μέσα ,θα στον προκαλέσουν , και μάλιστα χωρίς να σε ρωτήσουν
    Υγ. δεν συνηθίζω να πετάγομαι
    Το πουλί μου ενίοτε πετάγετε , και ας μην έχει φτερά ( αλλά θα του το κόψω το κουσούρι γιατί σε πολλούς μπελάδες με έχει βάλει ως τώρα )
     
  4. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: slave Katt

         
     
  5. cob

    cob Regular Member

    Απάντηση: slave Katt

    Παναγία μου.. παναγία μου.. να με πιάσουν όλοι αυτοί στα χέρια τους.. ούτε στο χειρότερο εφιάλτη μου.. Ευτυχώς δεν μπορούν.. έχουν πει πολλά.. αλλά δεν δίνω σημασία.. δεν είχα σκοπό να προσβάλλω αυτούς ..
     
  6. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: slave Katt

    καθήκι:mad2:
     
  7. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: slave Katt

    εεεεε μαααα ποσο ν'αντεξω την αδικια!! απηυδησα:uhh:
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: slave Katt

    Εντάξει , με έπεισες  
    Θα σε κάνω το χατίρι , άνοιξε το Skype να σε βρίσω:rant:
    Emma επαρασούρθειν πάλι , μετέφερε με σε παρακαλώ , και θα ήθελα εάν γίνεται να με επιπλήξεις κιόλας  
     
  9. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: slave Katt

     

    Δώσε θάρρος στο χωριάτη...  


     X3:    )
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: slave Katt

    Καλά μπες στο ‘’μπλα’’να δεις τι λέει ο χωριάτης 
    Και τι επίπληξη είναι αυτή ? σε βδσμ φόρουμ είμαστε όχι σε βρεφοκομείο:rollinglaugh:
    Δεν φτιάχτηκα:innocent:
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: slave Katt

    Emma, όχι προς Θεού... μην φάει πόρτα από το φόρουμ αυτό το θηλυκό που γελάει με τους bdsmers και μας το παίζει και βανιλλίτσα...

    Άφησέ την να την χειριστούμε οι Κ του φόρουμ και σε λίγο καιρό θα την δεις να έχει γίνει μια τέλεια, υπάκουη σκλαβίτσα... 
     
    Last edited: 25 Μαρτίου 2010
  12. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: ...κι είμαι στο σκοτάδι, κι είμαι το σκοτάδι...

    Ετσι ειναι αγαπη μου η ζωη.Στενη.Σα μονοπατι.Απο τον κωλο στο μουνι,δυο δαχτυλα....και κατι.
    And as the song says...πονανε οσοι αγαπανε.Θα το παρουμε ομως φετος.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014