Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Το ευτυχές είναι ότι βλέπω όλο και περισσότερα άτομα να αντιδρούν σε αυτή τη σαπιλα. Υπάρχει ελπίδα αδέρφια..προς το παρόν ας ξεράσουμε ελεύθεροι και με πολύ πολύ καύλα .. χαχαχαχαχχαχα!!
     
  2. Iagos

    Iagos Contributor

    Πάντα σατυρική...
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    Πάντα σατυρικός...και σάτυρος!
     
  4. Iagos

    Iagos Contributor

    Πάντα και παντού...
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Πολύ σωστό, συμφωνώ και επαυξάνω. Δυστυχώς όμως κάποιοι προτιμούν να ειρωνεύονται, να χλευάζουν, πόσο παιδιάστικο αλήθεια, δείτε:
    Και επιμένουν να προκαλούν, ελλείψει επιχειρημάτων προσπαθούν να υποτιμήσουν:
    Έχετε απόλυτο δίκιο, τέτοια άτομα χρειάζονται αυτό που αναφέρετε:
     
  6. rea..

    rea.. Contributor

    .. Νάρκισσε!! ...
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Δεν έχετε καταλάβει μια πολύ ξεκάθαρη διάφορα αγαπητή μου. Εγώ μιλάω έτσι ΜΟΝΟ στους ανθρώπους που συμπεριφέρονται με τον τρόπο που περιγράφω και ΜΟΝΟ στους ανθρώπους που δεν προσπαθούν απλά να εκφράσουν μια γνώμη αλλά να την επιβάλλουν.

    Δεν έχω μιλήσει ποτέ ετσι σε διαφορετική περίπτωση. Είμαι ειρωνική στους ειρωνικους, προσβλητική στους προσβλητικούς, αγενής στους αγενεις.

    Και αυτή είναι η τεράστια διαφορά μας.
     
  8. Iagos

    Iagos Contributor

    Στο προσφέρω με αγάπη τούτο το πανέμορφο λουλούδι που μου μοιάζει...
     
     
  9. rea..

    rea.. Contributor

    Αποδέχομαι μετά χαράς και τιμής την προσφορά αγάπης! ..Μα τι ομοιότης!
     
  10. Iagos

    Iagos Contributor

    Απόλυτη... αυτό το κίτρινο με το λευκό δεν είναι τέλειος συνδυασμός;;; Βρίσκετε;;;
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Κατανοητό. Το ποστ μου, στο οποίο απαντήσατε όπως απαντήσατε, προσπάθησε να επιβάλει τη γνώμη μου; ήταν ειρωνικό; προσβλητικό; αγενές;
     
  12. rea..

    rea.. Contributor

    Συμφωνώ.. εναρμονισμένος φωτεινός συνδυασμός. Απαραίτητος για να σπάσει αυτό το μουντό γκρι φόντο..ε?