Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. tithon

    tithon Contributor

    σε αρνίσιο ζωμό, αυγοκομμένη. πάνω κι απ' τις μπάμιες.
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μμμμ..
    Έχω την αίσθηση ότι εκεί (όπου εκεί είναι ο χώρος στον οποίο κατα τα φαινόμενα είσαι πιο ενεργή) κάποιοι βιώνουν πολύ μεγαλύτερο φασισμό και τραμπουκισμό, από όσα βλέπω τουλάχιστον, αυτό που αλλάζει είναι ότι στο εκεί είσαι πιο συμπαθής από ότι στο εδώ. Κάθε κοινότητα έχει κατα καιρούς μία "κυρίαρχη" αντίληψη των πραγμάτων, αυτό που κάνει μία αντίληψη "κυρίαρχη" είναι το πόσο περισσότερα μέλη με την ίδια ή συγγενή αντίληψη των πραγμάτων βγαίνουν μπροστά να υποστηρίξουν αυτήν τους την αντίληψη έναντι άλλων μελών της κοινότητας με διαφορετικές αντιλήψεις. Αυτό που κάνει μία κοινότητα πιο "πολιτισμένη" σε σχέση με μία άλλη είναι ο πιο "αποδεκτικός" τρόπος με τον οποίο η "κυρίαρχη" αντίληψη συγχνοτίζεται με τις υπόλοιπες διαφορετικές αντιλήψεις και στο εκεί υπάρχει κάποια έλλειψη τέτοιου "πολιτισμού" εν σύγκριση με εδώ, κατα την προσωπική μου αντίληψη. Ο λόγος που πιστεύω ότι δεν το βλέπεις είναι γιατί ουδέποτε έχεις πει κάτι που θίγει τα ιερά της "κυρίαρχης" αντίληψης εκεί, αν το κάνεις, μαύρο φίδι που σε έφαγε.


    Το greekbdsmcommunity ποτέ δεν πεθαίνει,
    δεν το σκιάζει φοβέρα καμιά,
    για λίγο καιρό μόνο ξαποσταίνει,
    και ξανα προς την δόξα τραβά,
    τραβά, τραβά.
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Πρώτον, την αυλή κανείς δεν την ρώτησε.... 

    Δεύτερον, να γνωριστούμε όμως πρώτα παιδιά μεταξύ μας. Δεν θα βγει καλό...
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Για τα φασολάκια θα πείραζε αν τα πρότεινα, με λίγο ελαιόλαδο, μπαλσάμικο και μια κουταλιά πέστο βασιλικού.
    Είναι πολύ ναρκισσιστικό μήπως;
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    ωωω τι κσλό!



    (..αλλά έχω πάθει έκπληξη).
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Το Ντινακι στην απ'έξω ε?
    Στα ψωμάκια να σου κάτσουν τα φασολάκια ρε! 
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Mα ναι, θα βγεί καλό, λίγη αισιοδοξία, να λαμπυρίζει λίγο η Δευτέρα!
    Για αρχή θα πρότεινα οι ομάδες να διαλέξουν η καθεμιά από μια αμφίεση από τις παρακάτω (έχει και για κορίτσια και για αγόρια), τα υπόλοιπα στην πορεία!

    ΥΓ. Λάβ ολούθε!

     

     
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

        ΔΙΚΙΟ! Άπειρο δίκιο! Υποκλίνομαι σέρνομαι στο πάτωμα χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο!     
    Να τώρα πως γίνονται oι ομάδες, βλέπω μια να δημιουργείται, @dina @gazza και οι υπόλοιποι ακάλεστοι στο πικνικ, και όχι τίποτε άλλο, θα είναι και καλά οπλισμένοι, μουσακάδες βρώμικα γιουβαρλάκια παστίτσια ένας θεός ξέρει τι. Γαμώ το αλτσχάιμερ μου γαμώ.

    ΥΓ Στο παξιμάδι αντί για τα ψωμάκια θα ήταν το ίδιο να μου κάθονταν Κυρία;    
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Θά πάρω τον κύριο με το ρόπαλο, στα δεξιά  
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    φαρμακογλωσσα χεχεχεχε
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    σου εχω πει χιλιες φορες μη με λες κυριο  
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Δεν έχεις ιδέα πόσο προσέχω μην τη δαγκώσω κατά λάθος και δηλητηριαστώ, δεν υπάρχει και αντίδοτο.  
     
    Last edited: 6 Νοεμβρίου 2017