Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

         
    1000000000000000 rep rep rep rep rep
     
  2. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Βέβαια καλό θα ήταν να βάζανε και κανένα γκολ, αλλά μιλάμε για τρελό μονότερμα.
     
  3. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Είναι πολύ ωραίο. Έχει φάει λεβιέ η πρώην “σουμπίτσα” μου, από Audi TT. Το είχε φέρει όταν το πρωτ' αγόρασε, για να μου το δείξει. Έχει ωραίο λεβιέ, στρογγυλό, “sportive”. Θέλει κάποιο χέρι όμως να το κρατά σταθερό, και ένα άλλο να τρίβει τις “ρογίτσες”. Δεν χρειάζεται ούτε σάλιο. Λίγο τρίψιμο στη “κλειτορίδα” μόνο στη αρχή, και μετά όλα πάνε ρολόι. Όμως σε παρακαλώ Emma μην με θεωρήσεις αγενή αν δεν θα σου απαντήσω ξανά γιαυτό το θέμα, άλλα πρέπει να το σταματήσω εδώ, γιατί με διέγειρε πολύ αυτή η ανωμαλία του “βρουμ...βρουυυυμ, και τρελαίνουμε. Τώρα τελευταία έχω αρρωστήσει με το καινούργιο “fireblade”, σε μαύρο χρώμα με χρυσάφι ζάντες.. Ένας Γερμανός έχει προσαρμόσει ένα “turbo kit με power commander”, που του βγάζει 360 με τετάρτη. Από μεριά μου, εκτός από τις έξι ώρες που καταναλώνω στο “internet” καθημερινά, να δω ποια μεγέθη χρειάζεται η μετατροπή, παίρνω τηλέφωνο Αυστρία, Γερμανία να δω αν θα μπορούσα να κλείσω ραντεβού ώστε να προσαρμόσω μια ενιαία και συμπαγή χρονική περίοδο, που θα μπορέσουν να γίνει η μετατροπή, με επιπρόσθετα από αυτά του Γερμανού, ένα “air-shifter σε συνεργασία με quick-shifter”, ώστε να αλλάζουν οι ταχύτητες αυτόματα, και να εκμηδενιστεί το “kill-point” της μετάδοσης. Ίσως τότε το “fireblade” που είναι το αγαπημένο μου για το ζύγισμα του, ξεπεράσει τα 412 του “hayabusa”, ενος αλλου Γερμανού. Οπότε σε παρακαλώ ας σταματήσουμε εδώ, και εύχομαι να κατανοήσεις ότι η κατάστασή μου είναι σοβαρή.















     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    χααχαχχααχχααχχα σε καταλαβαίνω, μην ανησυχείς  

    (Τύφλα νά 'χουν οι τσόντες!  )
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Emma

    Emma Contributor

  6. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    καλησπερα! ποιος και τι με οδηγησε να ξυπνησω Μ. Παρασκευη στις 7 το πρωι,(ετσι ασχετα) να ερθω στο πισι μου, να το ανοιξω, να κανω κατι δουλιες που ηθελα, κατι ελγχους κ μετα εντελως τυχαια να ψαξω αλλα νταλον στο γκουγκλ, κ να μου βγει το ΜΠΙ ΝΤΙ ΕΣ ΜΙ????? ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΓΡΑΦΗ???...  
    Καλως ορισα κ καλως σας βρηκα!




    Υ.Γ. σε ενα ασχετο παλι ψιλοσερτς που εβλεπα προφιλ,ειδα οτι κανενα γυναικειο (προφιλ) δεν ψαχνει κατι,3 ,4 ηταν!  χαχαχααχαχ! ημουνα σιγουρος! εδω ειναι Ελλαντααααα!
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

    Δεν παραδεχόμαστε ότι ψάχνουμε κάτι, για 2 λόγους: είτε επειδή ήδη βρήκαμε αυτό που ψάχναμε, είτε επειδή στην περίπτωση που ψάχνουμε, στο χώρο αυτό γίνεται δύσκολα αποδεκτή η επιθυμία του άλλου (της άλλης εν προκειμένω), οπότε φροντίζουμε να παριστάνουμε ότι την αποποιηθήκαμε. Έχουμε παρατηρήσει βλέπετε, πόσο άβολα νιώθουν τα άτομα Κυριαρχικής ιδιοσυγκρασίας, πόσο φαίνονται να νιώθουν απειλή ή άγχος (ή και απίστευτο ξενέρωμα) όταν έρχονται αντιμέτωποι με την επιθυμία μίας ενήλικης γυναίκας.

    Καλώς ήρθατε στο φόρουμ των σκατζόχοιρων! 

    ΥΓ. Τί μαστορεύετε εσείς ακριβώς;
     
  8. ae1969

    ae1969 Regular Member

    @Mindmaster

    ΑΞΙΟΣ!!! ΑΞΙΟΣ!!!

    Μέσα σε δύο περίπου εβδομάδες, και εν μέσω Μεγαλοβδομάδας, από Μακαριώτατος αναβαθμιστήκατε σε Παναγιώτατο!

    ΥΓ. Το έψαξα και λίγο και πληροφοριακά αναφέρω ότι αν κρατήσετε το συμβατικό όνομά Σας (ωχ, λάθος!) θα είστε ο Αθανάσιος ο 6ος.
     
    Last edited: 2 Απριλίου 2010
  9. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου


    Αν ειναι αγαπητη μου , να νοιωθουν δυσκολα κ εδω μεσα σε αυτο το πληρως(φανταζομαι)απελευθερωμενο φορουμ κ οι ανθρωποι κυριαρχικης ιδιοσυγκρασιας! ε τοτε κατι δεν παει καλα στην ελληνικη κοινωνια μας! ειμαστε τοσο πολυ κομπλεξικοι??

    ΥΓ1. Παντως η κοπελιτσα που γυρισε το περιφημο βιντεο ηταν κ το φωναζε..(τα 5',6' πρωτα λεπτα ειδα κ το εκλεισα! απαραδεκτη.. )

    ΥΓ2. Μαρεσει να μαστορευω μυαλα,εγκεφαλους,χαρακτηρες, κορμια κ να εντρυφω γενκα στο μεσα κ στο πισω μερος το σκοτεινο της γυναικειας υπαρξης!
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Καλώς ήρθες μαστροΔημήτριε
    Αλλά γιατί μας χαιρετάς από εδώ ???
    Θεωρείς τον εαυτό σου εκτός θέματος και άνευ τίτλου ???
     
  11. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    @ danos
    ηταν το πρωτο θεμα που ειδα (εχετε χιλιαδες θεματακια)κ απλα εγραψα εδω!

    καλως σας βρηκα!
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Εσύ μην φας:tongue2:
    Βράσε ρίζες , αν θες ψήστες στα κάρβουνα , κάντες πλακί , στιφάδο , ότι επιθυμείς τέλος πάντων
    Άντε και καλή σου όρεξη , για να μην πω καλό ξεκοίλιασμα
    Οι υπόλοιποι είμαστε χοληστερινομανίς