Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. lexy

    lexy .ti.va.


    sweet☆

    Έχει και ζάχαρη άχνη♡
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Κυρία Γκλοριάνα, προσκυνώ ταπεινά. Και με την Άδειά Σας, πάντα, έχω κάτι να Σας πω:

    Έχω εδώ πρόσωπο με αποκλειστικές πληροφορίες που θα Σας οδηγήσουν σε σίγουρα κέρδη (με λλλλίγο τζογάρισμα).
    Σημειώνετε? 

    Οι άλλοι παλιολαμόγια μην κοιτάτε, είναι μόνο για την Κυρία Γκλοριάνα την Ματζέστικα, γκέγκε? 

    New York Knicks έναντι των Miami Heat. Λίγες ώρες μένουν. Προλαβαίνετε. 

    Χαλάλι σας, τέτοια ωραία τζιφάκια, πρέπει να επιβραβεύονται... 


    Άσχετο με την Ms Glory btw, αλλά επίκαιρο.
    Δεν είναι κακό να κάνει κανείς ό,τι του λέει ο γιατρός του, αν πάει, αφού πάει που πάει, τον πληρώνει που τον πληρώνει, αν τον πληρώνει, δηλαδή αν έχει
    ΛΕΦΤΑ να τον πληρώνει.
    Αν δεν πάει, γιατί δεν πάει?
    Ας πάει, αφού δεν πάει άλλο λέμε. 
     
  3. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Εφόσον μιλάμε περί Crissie, παίζει και να μην είναι ακριβώς "ζάχαρη άχνη" αυτό το άσπρο πράγμα που πέφτει ολούθε. (σχετ. βιβλιογραφία "Reckless"- Crissie Hynde, 2015)
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.


    Είναι!


    Το έχω αποφασίσει!
     
  5. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    και το Noor1 ζαχαρη μετεφερε  
     
  6. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Για μια στιγμή κόουτς, αυτό τώρα τι είναι, μπάσκετ ή εκείνο το άλλο με την μπάλα την πεπόνα, που την κλοτσάνε και μετά πλακώνονται στο ξύλο μεταξύ τους κάτι σιδερόφρακτα γομάρια ; Να ξέρουμε που βάνουμε (sic) τα ΛΕΦΤΑ μας δηλαδή, όχι τίποτ' αλλο...
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    basket Miss
     
    Last edited: 29 Νοεμβρίου 2017
  8. brenda

    brenda FU very much

    Η μπάλα με τα σπυργιά, μπασκετάκι Κυρία Γκλοριάνα Μας... 
    Και όχι, δεν τρολλάρω, με τα ΛΕΦΤΑ ποτέ δεν παίζουμε ό,τι να΄ναι, άλλωστε. 
    Αιμοσταγείς, αιμοδιψείς, κεφαλαιολάγνοι, φονιάδες των λαών Αμερικάνοι και τα συναφή...American basketball then 
     
  9. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Φαίνονται τα νιάτα σας, αν παίρνετε τις μάσκες Sisley των 90 €, έχει εδώ και δεκαετία και βάλτε και μάσκες σε λογική Sisleya και όχι μόνο, των 590 € χαλαρά   Το καλό όταν μεγαλώνεις είναι ότι με έναν παράξενο τρόπο δεν χρειάζεσαι πια Sisley, όχι αναγκαστικά τουλάχιστον. Λίγο Chanel για την αίσθηση, οπωσδήποτε κάποιες Sisley δεν είπαμε να ξεκόψουμε και τελείως, ίσως λίγο La Mer, λένε ότι είναι θαυματουργές αλλά και πάλι πανάκριβες, όμως συγκρατήστε ένα όνομα, Jurlique, θα το αγαπήσετε όταν έρθει η ώρα, είμαι βέβαιη. Και το καλότατο και σεμνό, αν είναι ακόμα, bio-oil υλοποιεί τις υποσχέσεις του νερού του Καματερού, μόνον στην κοσμετολογία.

    @Iagos αν ήμουν ο Κύριος της @Seras Victoria θα σας είχα καλέσει σε μονομαχία! Άλλο τίποτα δεν λέω πέραν του ότι όχι μόνον η Seras συμφωνούσε μαζί σας ότι Κάρολος Κουν καλό, Διονύσης Σαββόπουλος κακό, αλλά και στην εδώ κοινωνία δεν βλέπω να έχει δώσει αφορμές να κατηγορηθεί για παραδοπιστία! Ας εγκαλούσατε εμένα για τραπεζιτοφιλίες κλπ κλπ το καλό κορίτσι τι σας έφταιξε και του χαλάσατε τη μέρα; Α πα πα!

    @rea.. ψύλλους στ άχυρα ψάχνετε καλή μου. Όποιος ήθελε να καταλάβει έχει καταλάβει προ πολλού.

    @ ευγενές ακροατήριο, προφανές για όποιον λίγο καταλαβαίνει από ανθρωπογνωσία πως το πρώτο και πρώτιστο κριτήριο για το με ποιον συμφωνούμε και με ποιον όχι και αν διαφωνούμε και πώς διαφωνούμε κλπ είναι το αισθητικό. Με πρόσωπα που κρατούν φυλαγμένη στους άλλους την απόλαυσή τους και τους την κοπανάνε, σε ένα BDSM φορουμ αυτό(!!!!), ούτε για θέση σε ΜΜΜ σε ώρα αιχμής, και εκεί μακριά θα τους είχα κι ας έκανα διαδρομή είκοσι χιλιομέτρων και εβδομήντα στάσεων στο όρθιο.
     
  10. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Α, δε μ' αρέσει το μπασκετ ! Χάλια οι μπασκετμπολίστες (ενώ ο Κριστιάνο σωστό κουκλί, κι ας μη μ΄αρέσει ούτε το ποδόσφαιρο)
     
  11. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    590 γιουρόνεν ; Μωρ' και δε βαράω απευθείας ένα γιαλουρόνεν ξεγυρισμένο, να ξεμπερδεύω ?
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    πληροφοριακά για τους φιλολογίζοντες στη φράση «κοιτάξτε το αυτό», αντικείμενο είναι το «αυτό». (ad rem)
    στη φράση «τι να πρωτοκοιτάξετε» αντικείμενο είναι το πρόσωπο. (ad hominem)

    οι παραλογισμοί δεν θεραπεύονται με λογικές ακροβασίες.

    η εμπάθεια δεν κρύβεται.