Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: D/s σχέσεις, "τρίγωνα" και το κακό συναπάντημα

    Όποιος δεν έχει διάθεση να ανακαλύψει τους συνομιλητές του... μπορεί απλά να διαβάζει εφημερίδα και έτοιμα άρθρα...

    Όποιος θέλει να κάνει διάλογο... μπορεί να γράψει σε ένα φόρα... ή να πάει σε μια πλατεία/καφέ... και να συζητήσει... όπου παίζουν και κοκορομαχίες... και άλλα...

    Εν ολίγης, δε συμφωνώ... αλλά δεν μου ανοίκει ο ιστότοπος ούτε περιμένω να έχουμε δημοκρατία σε αυτό...

    Μια χαρά οι κανόνες... θα φροντίσω να τους σεβαστώ και να μη κάνω άλλα εις "-ιες"... όσες και αν κάνουν άλλοι   Ίσως έτσι αποδείξω την ανωτερότητά μου στο να γράφω κόσμο εκεί που δε πιάνει μελάνη  

    Ευχαριστώ για το free pass και θα φροντίσω να μη ξαναχρειαστεί!  

    Ανδρ(ε)ας
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: D/s σχέσεις, "τρίγωνα" και το κακό συναπάντημα

    Ανδρέα θέλω να κάνω μια διευκρίνηση
    Διαβάζοντας την συζήτηση σου με την Emma , μ άφησες την εντύπωση ότι το πήρες λίγο προσωπικά , δεν ξέρω μπορεί να κάνω και λάθος
    Έχε κατά νου ότι και τα δικά μου ποστ μεταφέρονται και κάποιες φορές διαγράφονται:conf:
    Αυτό ισχύει με όλα τα μέλη
    Δεν κρίνω αν είναι σωστό η λάθος αυτό , αλλά σίγουρα δεν έχουν προσωπικά μαζί σου , και δεν κάνουν εξαιρέσεις με κανέναν
    Οπότε μην παρεξηγείσα ι
    Είσαι ένα ομιλητικό παιδί όπως άλλωστε είμαι και εγώ αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δικαιούμαστε ειδικής μεταχείρισης ,ασφαλώς το καταλαβαίνεις αυτό
     
  3. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: D/s σχέσεις, "τρίγωνα" και το κακό συναπάντημα

    Ναι... το καταλαβαίνω αυτό... και εννοείται δεν το παίρνω προσωπικά... απλά εξακολουθώ να μη συμφωνώ - προσωπικά   ( ξέρω δεν ενδιαφέρει κάνεναν αυτό   )

    Ανδρ(ε)ας
     
  4. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Μα...μα...το σχολιο το εγραψα πριν τη μεταμοσχευση..Πας να με μπλεξεις zouzou!!    :mdrmed:
     
  5. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου


    Που τα πουλάς αυτά μικρή και ανόητη υποτακτικούλα????
    Ασε τα μα... μα δεν περνάνε
    Όπως έστρωσες θα κοιμηθείς:rollinglaugh:
    φιλάκιαααα
     
  6. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

      Εμενα δε με καλοπιανεις με το να με λες μικρη..ετσι;; 

    (keep at it..  )
     
  7. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Έλα παραδέξου το ...γουστάρεις:rollinglaugh:
     
  8. sensei

    sensei New Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

     
     
  9. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Νομίζω αντίθετα γίνεται αυτό  

    ----------------------


     


     
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Ψεύτρα :mad2:που είναι τα μπινελίκια 
    Ακόμα περιμένω:crosseyed6:
     
  11. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Hello and Welcome to Mental Health Hotline!

    If you are obsessive-compulsive, press 1 repeatedly.

    If you are co-dependent, please ask someone to press 2 for you.

    If you have multiple personalities, press 3, 4, 5 and 6.

    If you are paranoid, we know who you are and what you want. Stay on the line so we can trace your call.

    If you are delusional, press 7 and your call will be transferred to the mother ship.

    If you are schizophrenic, listen carefully and a small voice will tell you which number to press.

    If you are manic-depressive, it doesn't matter which number you press - no one will answer.

    If you are dyslexic, press 96969696969696.

    If you have a nervous disorder, please fidget with the hash key until a representative comes on line.

    If you have amnesia press 8 and state your name, address, phone number, date of birth, social security number and your mother's maiden name.

    If you have post-traumatic stress disorder, slowly and carefully press 000.

    If you have bi-polar disorder, please leave a message after the beep or before the beep. Or after the beep. Please wait for the beep.

    If you have short-term memory loss, press 9. If you have short-term memory loss, press 9. If you have short-term memory loss, press 9. If you have short-term memory loss, press 9.

    If you have low self esteem, please hang up. All our operators are too busy to talk to you.




     ​
     
  12. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: Case study 1: Ο Απατεώνας

    ΠΙΣΩΠΟΡΤΟΜΑΓΓΟΜΕΡΑΚΛΗΣ νεανίας αναζητεί πισωπορτοπαθούσα κοπελιά για να της λαδώσει τους μεντεσέδες ,να της γυαλίσει τα πόμολα ,να της την ρεγουλάρει να της την κλείσει βρε αδελφέ , αναλαμβάνω και λουστραρίσματα κατ οίκον


    (Με βραχνη φωνη..)
    Αφεντικοοοοο Ωωω Αφεντικοοο....
    πιασε τη μανικα να πιασω τον...γρασσαδορο να ερθω κι εγω together