Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Το Σάββατο θα τα ξανά φορέσω όλα και θα δεις ! Αρκετή διαφορα!  
     
  2. open_mind

    open_mind Regular Member

    Θα περιμένω φωτογραφία!!!  
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Θα την έχεις σιγουρα @open_mind
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Master και κοινωνικό status.    

     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δε συμφωνω καλό μου.
    Τα διακρίνεις και νωρίς σε κάποιες περιπτώσεις.
    Το γιατί δεν τα εξολοθρευεις είναι άλλη συζήτηση.
     
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Γιατί δεν έχεις το δικαίωμα να εξολοθρεύσεις κανένα ον πάνω στον πλανήτη γη μην κοιτάς που μερικά τα σκοτώνουν για τροφή  
     
  7. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Το ξέρω...
    Με τα αληθινά δεν έχω θέμα όσα και να είναι. Ίσα ίσα μου αρέσει ιδιαίτερα να ανακαλύπτω τις διαφορετικές πλευρές του ανθρώπου. 
     
  8. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    άμα έχεις τέτοιους φίλους τους κρατάς, γιατί ξέρεις ότι σε λατρεύουν και είναι δίπλα σου για να μπορέσεις να διακρίνεις τα ανθρωπόμορφα παράσιτα και να τους ρίξεις ένα αεροξόλ να έχουν να πορεύονται..   
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Ρε σεις μην καταστρέφετε τον πλανήτη
    Θα είστε συν υπαίτιες για την τρύπα του όζοντος και θα γκρινιάζετε το καλοκαίρι ότι καίγεστε στην ηλιοθεραπεία!!!  
     
  10. αεροζολ δεν λεγεται;
     
  11. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    θα κάνω τη θυσία και θα κόψω τη λακ για να πιάσω το αεροξόλ γιατί κάποια παράσιτα δεν είναι να τα αφήνεις να κινούνται και πολύ, προκαλούν ζημιά στο οικοσύστημα..
    ευτυχώς που είμαι λευκή λευκή και δε βγαίνω στον ήλιο και τα κάνω εκ του ασφαλούς..  
     
  12. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    τι να σου πω αγαπητέ, έχω και κάποια ηλικία, εγώ το λέω αεροξόλ, το καθαριστικό τζαμιών το λέω άζαξ, το μανό όζα, τις πάνες πάμπερς, καμία σωτηρια, σαν τη μάνα μου έγινα..