Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. πόσο τα λάτρεψα αυτά τα πλάσματα όταν τα συνάντησα από κοντά <3
     
  2. lotus

    lotus Silence

    Ναι όντως είναι υπέροχα  
    Και πολύ εκφραστικά
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ρε, έναν καφε πήγα να φτιάξω και πρόλαβαν και παντρεύτηκαν...
    Τι ν τούτα ρε..?
     
  4. skia

    skia Contributor

    θες κουμπαριες εσυ, ε; για να μαθεις να πινεις καφε.
    Υ.Γ. Λυπαμαι για τα συνεχομενα ποστ. Δεν το εχω με τα multi quote
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 2

    Η επτροπή των ευυπολήπτων μελών ( όρα Α.Π #691) άμα τη περαιώσει της συνεδριάσεως αυτής περί την 1:45 πρωινήν ανεκοίνωσε τα κάτωθι αναλυτικώς και ανά θέμα:
    Α. Επροβληματίσθη εντόνως και απήλαυσεν την διαδικασία μειδιώσα.
    Β. Απεφάνθη οριστικώς την έλλειψη χρείας περαιτέρω δράσεων λόγω διαφωνίας περί τας ποινάς αίτινες θα επεβάλοντο εις τους μέλλοντας ακροατάς του σεμιναρίου, εν η περιπτώσει θα απεδείχνοντο "κουμπούρες".
    Γ. Εύχεται δωρίζουσα μεγάλην συσκευασία (γίγας) προφυλακτικών ποικίλων γεύσεων, χρωμάτων και υφών, καλούς απογόνους, εις τους μελλονύμφους.
    Δ. Αντικατέστησε τον γκαϊβέν υπό ροφήματος κρύας σοκολάτας προς αύξησιν της σεροτονίνης των μελών αυτής ένεκα της μεταξύ αυτών διαφωνίας, ως περιεγράφη εν παρ. (Β).

    Μετά την λήξιν της συνεδριάσεως τα μέλη της επιτροπής έπτυσαν τον κόρφον των ψιθυρίζοντα διαφόρους κατά της βασκανίας αναθεματισμούς.

    Ο Γραμματεύς.
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    βεβαίως!
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εσύ συγκεκριμένα, αν δεν κάνεις αποτρίχωση, να βγαίνεις με καταδυτική στολή  
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κάμω... αλλά ξαναβγαίνουν γμτ...
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Laser. Να πάμε να κάνομε μαζί. Ίδιο όγκο έχομε, ίδιες τρίχες (εγώ παίζει να έχω περισσότερες)... ε άμα σκάσουμε πακέτο δε θα παιχτεί έκπτωση;
    Βέβαια εγώ είμαι και χέστρα στον πόνο. Άσε, άμε μόνος σου και θα σε θωρούμε με την Κερά σου να αγκομαχείς.
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    χαχαχαχαχα τι να αγκομαχώ Madame Dark, το lazer δεν πονάει.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Καλά, πήγαινε να σε δώ  
    Τα δικά μου χτυπηματάκια είναι πουπουλένια μπροστά στο ηλεκτροσόκ του laser  
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure