Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Όχι απαραίτητα. Εγώ άνοιξα το θέμα περί M/s γιατί μετά το καμ μπακ που έκανα πριν κάποιους μήνες ανακάλυψα ότι εξαφανίστηκε ένα μεγάλο ποσοστό Μαστεραδων που το '12 που είχα μπει μεσουρανουσε το σπορ. Έγινε μπαναλ ολ οφ ε σαντεν, επαναπροσεγγιση; Ελπίζω στο δεύτερο διότι εμένα τουλάχιστον με ενδιαφέρει το σπορ και αρκετά θα έλεγα.

    We shall see.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @lizard_

    Αγρίεψες, πολύ.  
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @lizard_ εσυ πολυ εκανες και εμεινες/τονισες δυο ποστ μου ....

    εσυ γιατι δεν απαντας γιατι δεν λες την γνωμη σου ? μιας και ειναι πιο ορθη αφου το ζεις το M/s οχι σαν εμας τους κοινους θνητους

    για να παμε και λιγο στην ριζα του κακου γιατι εχεις στατους slave και οχι submissive ?
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Πλ σιωπή έπεσε..
     
  5. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εννοείται.

    There is no escape from that...

     
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Απάντησις: ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ !!!

    μόλις επιβεβαίωσες ότι πολύ καλά έκανα και δεν απάνταγα και ότι απλά πας να στήσεις σκηνικάκι... προσωπικά υποπτεύομαι οτι δεν το στήνεις καν μόνος σου, αλλά οκ who cares anyway...
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

       
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

       
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Μια θέση στο υπουργείο που εξέδωσε την απόφαση  
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε  
     
  11. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Δηλαδή; Τι κάνουν τα σημερινά 15χρονα;
     
  12. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Δεν θέλω να είμαι εγώ αυτή που θα σε βγάλω από την φούσκα αλλά κάποια ζοριζονται πολύ. Κάποια βιώνουν κατάθλιψη, κάποια κλείνονται στον εαυτό τους, κάποια κουβαλάνε τα τότε βιώματα τους για πολλά χρόνια μέσα τους και πολλά άλλα.