Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. τασος0

    τασος0 Regular Member

    εξαρταται πως εννοει ο καθε ενας την εννοια της λεξης σκλαβος....καποιοι το θεωρουν απλο, καποιοι οχι ... για καποιους ειναι παιχνιδι, για καποιους τροπος ζωης. για καποιους ''σκλαβους '' ο εαυτος τους ειναι το κεντρο του κοσμου για την κυρια τους ... για καποιους ειναι κατι απο τον κοσμο της. για καποιους εχει σημασια αν ενω υπηρετουν κ εκτελουν τις διαταγες της ειν αι εκει κ τους βλεπει κ ασχολειται μαζι τους .... για καποιους σημασια εχιε μονο να κανουν αυτο που διεταξε η κυρια κ ας μην ειναι παρουσα... σημασια εχει η υπακοη κ η υποταγη κ ισως οταν δεν ειναι παρουσα να εχει μεγαλυτερη αξια
     
  2. brenda

    brenda FU very much


    Αυτό θα μπορούσα να είναι σκέτο torture.
    Η γυναίκα δεν έχει ιδέα πως γίνεται, μπορεί να κάνει μεγάλη ζημιά με τον λάθος τρόπο που χτυπάει.
    Δεν είναι κακό, εκτός από το καυλωτίκ του πράγματος, να προσέχουμε και λίγο τι εικόνες αναπαράγουμε, λέω εγώ, που΄μαι και μυστήρια, μην μού δίνετε σημασία...
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Μια μέρα ολοκληρη;

    Μετά θα μου πεις , φεύγει και η οποια καυλα, αποκαθηλωνεται η οποια αφεντρα και εσύ θα πρέπει να ενεργοποιησεις πάλι το κινητό σου, διότι το 'αισθημα' θα σε αναζητησει.

    Αυτό εγώ το λέω χάσιμο χρόνου και ενέργειας.

    Τουλάχιστον είσαι ειλικρινης.
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πάντως μην ανυσηχεις και δεν μπερδεύω τιποτα.

    Άλλοι ίσως μπερδεύουν το βδσμ με το εφήμερο μικροαστικο session της 1 ημέρας το πολυ, όπου λείπουν και καλά για δουλειές στην επαρχία όπου δεν πιάνει το κινητο.
     
  5. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Οκ, παιδιά, απαντάω και σ'εσενα και στον Τασο0. Όσοι άνθρωποι υπάρχουν, τόσοι και χαρακτήρες. Ο καθένας είναι διαφορετικός, ο καθένας με της επιθυμίες και ορέξεις του. Η μία μπορεί να μοιάζει με την άλλη , μπορεί και όχι. Ο ένας μπορεί να είναι πιο τολμηρός, ο άλλος πιο αναποφασηστος.
    Εγώ, για παράδειγμα, αναζητώ μια γνωριμία με μια γυναίκα, αυστηρή, Αυταρχική κ.α. Γιατί?
    Καλοί είναι και επαγγελματίες κορίτσια, συχνά κάνουν αρκετά καλά τη δουλειά τους. Εγώ, όμως, δεν θέλω μια σεσσιον να με μαστηγωσει, να με π.....ξει με strap-on, και τέτοια.
    Θέλω να έχω εμπιστοσύνη στη κοπέλα. Μπορείς να το πεις - πρέπει να έχεις σχέση - ησως. Όπως και να'χει, εμπιστοσύνη μετάξι παρτενέρ πρέπει να υπάρχει. Γιατί? Για να εκπληρωσουνε και δύο της πιο τολμήσει φαντασίας τους.
    Για παράδειγμα: να φοράω τη ζώνη αγνότητας, να με μαστηγοσει πριν και να πάμε στην παραλία γυμνιστων. Γιατί? Θέλω να διευρινω τα όρια μου, θέλω να δω αν θα το καταφέρω. Να πεις - αυτές είναι ανωμαλίες - ησως, όμως έχω διαβάσει και πριν, με αυτόν τον τρόπο χάνω κάποια δεσμά που δεν με βοηθάνε στη ζωή και στην καριέρα μου. Γίνεται κάποια λύτρωση, θα'λεγα. Γίνεσε πιο ελεύθερος, αφού έχεις ξεπεράσει τους φόβους σου.
    Κάπου άκουσα ότι πρέπει να κάνεις αυτό που φοβάσαι, για να δεις ότι όλα γίνονται σε αυτή τη ζωή και δεν υπάρχουν όρια. Απλά εμείς οι άνθρωποι μόνοι μας βάζουμε φρένα στη ζωή μας. Και χάνουμε πολλές ευκαιρίες.
    Έτσι, δοκιμάζοντας και πιο τολμηρά πράγματα, γίνεσε πιο ελεύθερος.
    Εδώ: χρειάζεσαι κατάλληλο άτομο, ησως, το ίδιο τρελό και απελευθερωμενο με σένα. Που να είσαι σίγουρος ότι δεν σε σε βλάψει, ότι θα απολαύσει όλα αυτά το ίδιο με σένα.
    Μπορώ να γράψω πιο πολλά και πιο λεπτομερείς, να αναφέρω όλες τις φαντασιωσεις μου, αλλά θα πάρει πολύ χώρο. Σε γενικές γραμμές, πιστεύω, κατάλαβες τι ψάχνω εδώ συγκεκριμένα εγώ.
    Δεν βιάζομαι, κάποια στιγμή θα βρω τη κοπέλα που να επιθυμεί την πραγματοπίησει των καιρών φαντασίωση της.
    Και τώρα ερώτηση: με φόντο όλα αυτά είναι πολυ ακραιο να σε στείλει η αφεντρα σου να καθαρίζεις το σπίτι της φίλης της? Πιστεύω πως όχι.
    Πολλοί εδώ αστιεβονται με αυτό το θέμα. Δεν πειράζει, απλά μπορεί να είναι σε αυτό επίπεδο . Δικαίωμα τους. Εγώ εξήγησα τι αναζητώ. Ξέρω ποιος είμαι, ξέρω τι θέλω. Θέλω να δοκιμάσω που μπορώ να φτάσω. Και θα το κάνω.
     
  6. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Δήλωσα σκλάβος , γιατί μου αρέσει να έχει γυναίκα τον πρώτο λόγο. Όμως, δεν είμαι άβουλο πλάσμα. Απλά παίζω αυτό το παιχνίδι για μεγάλους και παίζω καλά τον ρόλο μου)
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    @thief η όποιος το χει,

    Θέλω μια χάρη γιατί θα τρελαθώ. Μπορείς να μου βρεις να δω online free, sharp objects e5 closer υποτιθεται έχει προβληθεί από την Κυριακή και δεν το βρίσκω πουθενά να το δω. Θέλω να το δώ!! Πλζ πλζ πλζ κάνε μια προσπάθεια εκεί που μπαίνεις και στείλε μου πμ

    Εντιτ : δεν με ενδιαφέρει να έχει υποτιτλους
     
  8. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Εγώ σαν σκλάβος έχω λειτουργήσει και με επαγγελματίες και με ερασιτέχνες η πρώτη μου φορά μπορώ να πω ήταν με κάποιον που γνώρισα πριν αρκετά χρόνια πιστεύω πως η διαφορά είναι η εξής με τον επαγγελματία επειδή πληρώνεις μπορείς να ανοιχτής περισσότερο και να του ζητήσεις άμεσα ότι πιο extreme θες με τον ή την σύντροφό σου θες χρόνο για να γίνει αυτό και δεν υπάρχει πάντα η κατάλληλη όρεξη ειδικά όταν έχεις εσύ
     
  9. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Συμφωνώ κατά κάποιο τρόπο, αλλά: οι επιθυμίες μου δεν σταματούν μόνο στο μαστηγιο και τιμωρία. Τώρα ανοιγομαι περισσότερο,αλλά θα'θελα να με χρησιμοποιεί και σαν προσωπικό της γλυφτη, μόνιμα τη γλώσσα μου για να την φτάνω σε οργασμό χωρίς την συνουσια.
    Έχω πολλά στο μυαλό μου, μερικά από αυτά δεν τα κάνεις με επαγγελματία.
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @περσεφόνη θα το κοιταξω αλλα αν πρωτη προβολη εγινε την κυριακη ισως ειανι λιγο δυσκολο .. ακομη το Purge to 2018 δεν μπορω να βρω
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Καλά κάνεις και δηλώνεις ότι θέλεις,αλλά μην αρχίσεις μετά από λίγο καιρό τη γκρίνια "Πού εξαφανίστηκαν οι αληθινές αφέντρες;" και "Γιατί δεν ασχολείται καμιά σοβαρά μαζί μου;".
    Ξηγημενα πράματα.

    Η αναφορά σου για το βδσμ ως "παιχνίδι" είναι ταπεινωτική/εξευτελιστική για το ίδιο το βδσμ.