Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Εμένα χρειάζεται . άσε
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δε μου λες εσύ, αυτό το νικ, μόνη σου το διάλεξες ή στο φόρεσε κάνας Κ?
     
  3. Αυτό μου έφερε λίγο στο μυαλό φάσεις σχολείου τύπου "Ωωωω τι σου ειπεεε"  
     
  4. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Αυτό ειλικρινά δεν το κατάλαβα. Γιατί είναι εξευτελιστική? Πρέπει να το πάρω στα σοβαρά? Μα, αγαπητέ, η αληθινή σκλαβιά τελείωσε 200-300 χρόνια πριν, αν δεν το πρόσεξες. Η σημερινοί σκλάβοι και σκλαβες είναι ερωτικό (!) σκλάβοι. Τιποτε παραπάνω. Γιατί είναι απλοί, καθημερινοι άνθρωποι, με της δουλειές τους, πολλοί με της οικογένειες τους. Απλά παίζουν αυτό το λίγο ασυνήθιστο και λίγο επικίνδυνο παιχνίδι για μεγάλους. Εγώ έτσι το βλέπω. Και στα όρια αυτού του παιχνιδιού υποβάλλεται αυστηρά να παίξεις καλά τον ρόλο σου.
     
  5. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Οκ, αυτό θα κάνω, φίλε, απλά απάντησα πριν σε κάποιον άλλον))) Ευχαριστώ για την συμβουλή.
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Θα στο παίξω μοιραία και θα σου πω ..δεν ξερω.


    Εσύ τι λες; Αποφασιστικό Νικ σαν εμενα!
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ναι... πολύ ωραίο... το είδαμε τόσες μέρες... δεν το βγάνεις σιγά σιγά?  
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Έλα τώρα όντως;
    Στριμμένε πια
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

       
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Και μόνο που με είπες "αγαπητέ",έγινες η καινούρια μου συμπάθεια. 
    Για την ακρίβεια,είχα να συμπαθήσω τόσο σφόδρα άνθρωπο από εδώ μεσα από τότε που έγραφε συχνά ο @afenthsbikys
     
  11. @dina από τότε που ποσταρε ή από τότε που ανεβαζε φώτο με στρινγκακια;  
     
  12. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Ουπς.))) Πάλι λάθος μου ασυγχωριτο)) Μπέρδεψα το γένος. Και είναι δεύτερη φορά που την πατάω έτσι)))) Με συγχωρείτε, αγαπητή μου)))