Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μερος της Επιχειρηματολογιας, που ελεγες.

    (πιο πανω, σε περιπτωση που ηδη το .. ξεχασες... μπερδευτηκες... δεν καταλαβες ΚΑΝ για τι πραγμα μιλαμε...)

    Περιμενω να δω και την υπολοιπη ! (επιχειρηματολογια, ντε ! )

     
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Σε ρώτησα κάτι και πήρα υπεκφυγες για απάντηση. Να επιχειρηματολογησω επί τίνος; Σε ρωτάω πιστεύεις ότι τα υ είναι needy ; Απαντα και συζητάμε εάν θες με επιχειρήματα βεβαίως βεβαίως!

    Αλλιώς σε τρολιες απαντάω με τρολιες.
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ok, σε κατατασσω λοιπον ΕΠΙΣΗΜΑ στη λιστα με τα τρολ.

    Οι "αποριες" σου εχουν απαντηθει ΧΙΛΙΑΔΕΣ φορες μεσα σ αυτο και σε αλλα φορουμ. Ψαξτες, βρες τες, μη σπαταλας το χρονο μου, πιθανοτατα και αλλων.

    Καλη συνεχεια.
     
  4. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Δεν πα να με καταταξεις και στα αρθροποδα ποσως με ενδιαφέρει. Είπες κάτι και σε ρώτησα επ αυτού και υπεκφευγεις δις, με παραπεμπεις να "ψάξω το φόρουμ" και με κατηγορείς ότι δεν έχω και επιχειρήματα για να στηρίξω τι; Τις τρολιες σου;

    Το κακό είναι ότι άτομα σαν και εσένα δημιουργούν εντυπώσεις κι όχι μόνο στο φόρουμ. Το ξέρω ότι μιλάω σε τοίχο τώρα αλλά οποίος είναι να καταλάβει (όχι εσύ φυσικά) ελπίζω να κατάλαβε.

    Εντυπώσεις, προσχηματα και η λογική που εάν την ξυσεις λίγο χασκει από 45 μεριές.
     
  5. espimain

    espimain Contributor


    Διαβάζοντας όλα τα κείμενα σου, βλέπω ότι αγαπημένο σου και επαναλαμβανόμενο "επιχείρημα" είναι το: "Χάλια τα νεύρα σου ε;"
    Μόλις σε ζορίσει κάποιος το κοπανάς.
    Τρομερό επιχείρημα, πάει γι απάντηση σε όλα.  
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "You must travel through these woods again & again…
    and you must be lucky to avoid the wolf every time…
    but the wolf only needs enough luck to find you once."

    Carroll, E. Through the Woods
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Μια φορά το έχω πει αυτό σε συγκεκριμένο άτομο.

    Μην ανησυχείς, δε ζοριζομαι εγώ κι εσύ εξακολουθείς να μην έχεις καταλάβει τι λέω και γιατί το λέω. Δεν κακό και δεν χρειάζεται κιόλας. Εγώ το έχω καταλάβει για εμάς τους δύο αυτό εξου και δεν ασχολούμαι με αυτά που γράφεις.
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Το έχεις πει τουλάχιστον σε δύο. Μεταξύ αυτών και σ΄εμένα. Γι αυτό μου έκανε εντύπωση και το συγκράτησα.
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Θα βγουν στη φορα κι αλλα.
    needy συμπεριφορα, τερματισμενη.
    Αφου δεν ασχολειται, τι δινεις αξια ?
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Λόγω αναψυχής, ενίοτε δε λόγω παιδιάς.  
    Όπως όταν πάμε στο θέατρο σκιών.
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    μεχρι εδω ακουστηκε