Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Καλά δεν είπα και τίποτα από τα πιο προσωπικά.. πού και να έλεγα.. το ερώτημα παραμένει όμως!!
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Και θα παραμείνει.
    Ειμαι σε διακοπές τώρα  
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Η έκφραση κρίνεται δόκιμος και καταχωρείται... Εύγε νέα μου!
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Είναι λίγο μετά που ο/η κιουρίαρχος φάει την φόλα των απανταχού φο-μπιζού υποταχτικώνανε, τύπου "στρίψτε μ' το β'ζί 37 μοίρες δεξιά και βάρ'τε μ' τα κωλομέρια με 28,35 Νm με τ' πουλύκλωνου και 32,8 με τ' κρόπι γιατί θα φα
    φάτε ένα σέιφγουρτ π' θάναι όλο δικό σ', καλέ κύριε" (θήλεις 'ποταχικές) ή "τι ουραία π' βαράτε με τ' βίτσα και με τι ακρίβεια και πώς ξέρ'τε πότε ακριβώς να σταματήσ'τι για να με δώκετε δυο μπάτσες και να μ' κάνετε τασάκι τον στόμα μ' απ' του Μάλμπουρου του κατοστάρ΄τ' λάιτ σας, κεράκιαφέντραμ" (άρρενα ΄ποταχτικιάρ'κα), διγιότι η ενστυναίστηση του/της κου να βιώνει το μεγαλείο που τση υποβλήθηκαν, είναι ως γνωστόν, μεγαλειώδης και μετά χύνουμι ολόβερ, γιέα...
    Ελεμένταρι... (κυριολεκτικώς).

    Αλλιώς λέγεται και διαμόρφωση παραγώγων καλών πρακτικών εμπορείας και προώθησης προϊόντων και υπηρεσιών, μάρκετινγκ, που λέμε στα ελληνικά, εντελώς όμως..?
    Να μη το προχωρήσω άλλο και πουν μερικοί-μερικές πως λέω και κακίες...
     
  5. RAIN

    RAIN nefelibata

    Μη μου μιλάς εμένα έτσι.... 
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Έλα που δεν σου αρέσει  
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Για φο-μπιζου κιουριαρχους λοιπόν είναι ταμάμ.
     
  8. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Πάντα χαίρομαι να σε διαβάζω.  
    Και χαίρομαι πιο πολύ και για την ευκαιρία να συνομιλήσουμε εδώ μέσα τώρα.

    Με αυτήν ακριβώς την πρόταση νομίζω ότι καταλαβαίνω το συλλογισμό και την οπτική σου.
    Σου ομολογώ ότι όταν διάβασα το αρχικό σου κείμενο μπερδεύτηκα πάρα πολύ.

    Πάντα με μπέρδευε το τι είναι πραγματικά το BDSM, με το τι διαβάζουμε ότι είναι, με το τι φανταζόμαστε και πιστεύουμε ότι είναι, τι φαντάζονται και τι πιστεύουν οι άλλοι πως είναι.
    Σαφώς όμως ο τρόπος που επιλέγουμε να σχετιστούμε σε συνάρτηση με τις επιθυμίες και τις ανάγκες μας είναι αυτές που κάνουν την τελική διαφορά.

    Από προσωπική πείρα θα πω ότι δεν μπαίνουν όλα τα άτομα στο χώρο λόγω του ότι αναγνώρισαν μια βαθιά εσωτερική ανάγκη τους. Βγάζω όμως έξω από την κουβέντα τα άτομα που είναι εδώ για να παίξουν.
    Υπάρχουν άτομα που συνειδητά αποφάσισαν να σχετίζονται με αυτό τον τρόπο. Αν η ανάγκη υπήρχε ή υπάρχει και δεν έχει αναγνωριστεί ακόμα αυτό είναι άλλη συζήτηση(ακόμα δεν έχω κάποια σοβαρή απάντηση να δώσω).
    Μιλάω για άτομα που μπήκαν εδώ διερευνητικά, χωρίς την συμπεριφορά του ξερόλα, που διάβασαν και ενθουσιάστηκαν, τρόμαξαν, μαγεύτηκαν, φοβήθηκαν και πήραν την απόφαση να δοκιμάσουν, να ζήσουν, να δουν, να πειραματιστούν, που πάνε ένα βήμα τη φορά και σε κάθε βήμα παρατηρούν τους εαυτούς τους και τις αντιδράσεις τους. Που κάναν "απλά για τους πολλούς" σέσσιον για τους οποίους όμως ήταν αποκάλυψη.

    Επί της ουσίας μέσα από αυτή την οπτική μίλησα για σκαλιά και στάδια.
    Στο μυαλό μου δεν είναι όλοι γεννημένοι και μαθημένοι να είναι Κ ή υ.

    ***Μεταφέρω εδώ την κουβέντα μας γιατί είμαι ήδη εκτός θέματος και είναι κρίμα να χαλάμε το νήμα.***
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ζητούνται εθελοντές να μου σιδερωσουν τα ρούχα και να μου τα τοποθετήσουν μέσα στη βαλίτσα . Πληροφοριαι εντος
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Εγκζάκτλ(ι)ι...
     
  11. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  12. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    @t.n.b.t. Queen γενικά θα πω εγώ!!!