Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Σουβλατζίδικο να μην έχει γιατί θα λακίσει πριν παραλάβει τη @rea..
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Έχω βρει το κόλπο!
    Του τάζω κεφτεδάκια και κάνει ότι θέλω!  
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    χαχαχααχαχχαα και κάποιος επιτέλους να θυμηθεί να μου πει από ποια μεριά του τραίνου πρέπει να κατέβω!!
     
  4. rea..

    rea.. Contributor

    Έχεις πάντα τον τρόπο,χωρίς κόπο!
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Να μαθαίνετε οι νεότερες  
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    In the morning she was asked how she had slept.
    “Oh, very badly!” said she. “I have scarcely closed my eyes all night. Heaven only knows what was in the bed, but I was lying on something hard, so that I am black and blue all over my body. It’s horrible!”
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Πότε είπα εγώ όλοι στο γιατρό?  
    Θα ήταν σαν να ευελπιστούσα ότι η γη μπορεί να γίνει ένας καλύτερος πλανήτης αύριο το πρωί.
    Ουτοπικό δεν νομίζεις?
    Το τι κάνει ο καθένας με τον εαυτό του είναι προσωπική του υπόθεση.

    Για τα ψυχικά τραύματα των γονιών που έχουν δημιουργήσει σοβαρά ρήγματα στη δική τους ψυχοσύνθεση και δεν είναι σε θέση να μην διαιωνίσουν την κατάσταση ήταν ο λόγος (κι αυτό αν είναι σε θέση να το καταλάβουν ότι είναι απαραίτητο πριν να είναι αργά)
    Παρόλα αυτά δεν το θεωρώ καθόλου κακό να θέλουν να ψυχαλυθούν (ή ότι άλλο επιλέξουν τέλος πάντων) προκειμένου να βοηθήσουν την αυτοβελτίωση τους χωρίς αυτομαστίγωμα.
    Αυτή ήταν η συζήτηση...
    Και επί αυτού τοποθετήθηκα.
    Αυτό που ρωτάς όμως είναι η προσωπική μου άποψη
    Αυτό που έχω να πω επ' αυτού λοιπόν σύμφωνα με τη δική μου γνώση και εμπειρία είναι ότι μην προσπαθείς ποτέ κανέναν να πείσεις να κάνει κάτι για το οποίο δεν είναι έτοιμος ή το οποίο δεν αντιλαμβάνεται ότι συμβαίνει.
    Αν λοιπόν ένας άνθρωπος πιστεύει ότι όλα βαίνουν καλώς στη ζωή του και ότι μπορεί να τα καταφέρει μόνος του να ανταπεξέλθει σε όλα, να τον αφήσεις να το πιστεύει και να μη προσπαθήσεις ποτέ να τον πείσεις για το αντίθετο ακόμη κι αν βλέπεις ότι δεν ισχύει εκτός κι αν σου ζητήσει την γνώμη σου. Και ακόμη κι αν γίνει έτσι το δικαίωμα σου είναι να του πεις τη γνώμη σου και να σιωπήσεις και να μην ξεπεράσεις τα όρια του προσπαθώντας να τον πείσεις για κάτι διαφορετικό.
    Διότι στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα και στο τέλος θα γίνεις και κακός.
    Ο Ιπποκράτης λέει ότι για να θεραπευτεί κάποιος πρέπει και να θέλει
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Βασικά από αυτή που ανοίγουν οι πόρτες όταν σταματάει το τραίνο  
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Φαινομενικά απαντάτε σε μένα, αλλά όχι στην ερώτησή μου. Δεν πειράζει όμως, καλό βράδυ.
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ενα και μονο μπιζελι.
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "Υπάρχουν κάποιες μάχες που είναι από πάντα χαμένες.
    Όπως αυτή με το χρόνο ή με το θάνατο.
    Ή η μάχη με σένα."
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor