Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. lina

    lina Regular Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    αχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααα... δεν πας καλά...
     
  2. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Έχω μείνει άφωνη από τέτοια επιχειρηματολογία.
    Είσαι σίγουρα 35;
     
  3. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Εδώ και κάποιες ώρες, το facebook "χαροπαλεύει" - 5 λεπτά δουλεύει και 55 είναι down. Παρατηρείται κατακόρυφη αύξηση της παραγωγικότητας στα μέρη του Πλανήτη που το "κακό" έτυχε σε εργάσιμες ώρες.
     
  4. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Βέβαια. Έπρεπε να σκύψω μπροστά στον Ένα και χαιδεύοντας ηδονικά το μαύρο σεβιότ - παφ, παφ, παφ, παφ -, “έχετε λίγη σκόνη” να είπω “Κύριε Άλφα”.

    Ύστερα, έπρεπε να περιμένω στη γωνιά, κι όταν αντίκριζα την κοιλιά του άλλου, αφού θα 'χα επί τόσα χρόνια παρακολουθήσει τα αισθήματα και το σφυγμό της, να σκύψω άλλη μια φορά και να ψιθυρίσω εμπιστευτικά: “Άχ, αυτός ο Άλφα, κύριε Βήτα...”

    Έπρεπε πίσω από τα γυαλιά του Γάμμα, να καραδοκώ την ιλαρή ματιά του. Αν μου την εχάριζε, να ξεδιπλωσω το καλύτερο χαμόγελό μου και να τη δεχθώ όπως σε μανδύα ιππότου ένα βασιλικό βρέφος. Αν όμως αργούσε, να σκύψω για τρίτη φορά γεμάτος συντριβή και ν' αρθρώσω: “Δούλος σας, Κύριέ μου”.

    Αλλα πρώτα πρώτα έπρεπε να μείνω στη σπείρα του Δέλτα. Εκεί η ληστεία γινόταν υπό λαμπρούς, διεθνείς οιωνούς, μέσα σε πολυτελή γραφεία. Στην αρχή δεν θα υπήρχα. Κρυμμένος πίσω από τον κοντόπαχο τμηματάρχη μου, θα οσφραινόμουν. Θα είχα τρόπους λεπτούς, αέρινους. Θα εμάθαινα τη συνθηματική τους γλώσσα. Η ψαύσις του αριστερού μέρους της χωρίστρας θα εσήμαινε: “πεντακόσιες χιλιάδες”. Ένα επίμονο τίναγμα της στάχτης του πούρου θα έλεγε: “σύμφωνος”. Θα εκέρδιζα την εμπιστοσύνη όλων. Και, μια μέρα, ακουμπώντας στο κρύσταλλο του τραπεζιού μου, θα έγραφα εγώ την απάντηση: “Ο αυτόνομος οργανισμός μας, κύριε Εισαγγελεύ...”

    Έπρεπε να σκύψω, να σκύψω, να σκύψω. Τόσο που η μύτη μου να ενωθεί με τη φτέρνα μου. Έτσι βολικά κουλουριασμένος, να κυλώ και να φθάσω.

    Κανάγιες!

    Το ψωμί της εξορίας με τρέφει. Κουρούνες χτυπούν τα τζάμια της κάμαράς μου. Και σε βασανισμένα στήθη χωρικών βλέπω να δυναμώνει η πνοή που θα σας σαρώσει.

    Σήμερα επήρα τα κλειδιά κι ανέβηκα στο ενετικό φρούριο. Επέρασα τρεις πόρτες, τρια πανύψηλα, κιτρινωπά τείχη, με ριγμένες επάλξεις. Όταν βρέθηκα μέσα στον εσωτερικό, τρίτο κύκλο, έχασα τα ίχνη σας. Κοιτάζοντας από τις πολεμίστριες, χαμηλά, τη θάλασσα, την πεδιάδα, τα βουνά, ένιωθα τον εαυτό μου ασφαλή. Εμπήκα σ' ερειπωμένους στρατώνες, σε κρύπτες όπου είχαν φυτρώσει συκιές και ροδιές. Εφώναζα στην ερημία. Επερπάτησα ολόκληρες ώρες σπάζοντας μεγάλα, ξερά χόρτα. Αγκάθια κι αέρας δυνατός κολλούσαν στα ρούχα μου. Με ήβρε η νύχτα...


    (Καθάρσις, από τα "Ευρισκόμενα" του Καβάφη)
     
  5. Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

     
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    ΠΑΣΧΕΙς ΑΠΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ?ΝΙΩΘΕΙς ΜΟΝΟς/Η ?ΘΕς ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΕΡΟ ΣΟΥ ? ΑΠΛΑ ΑΚΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΘΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΨΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΝ ΟΧΙ ΕΧΕΙς ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑ Ή ΕΙΣΑΙ Ο ΣΤΑΜΑΤΗς ΓΑΡΔΕΛΗς .


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου



    προσοχή γλιστράει ..!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου



    μόνο εγώ δημοσιεύω εδω ;;;
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Σας σκέφτονται και σας επιθυμούν ;

    ΝΤΡΟΠΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    δεν ντρεπεσε να μιλας ετσι για τον Καζαντζιδη που αμα τα ελεγες δημοσια τωρα θα ησουν κετσαπ απο τις ντοματες που θα σου πεταγαν ? ....

    ο ανθρωπος στο βιντεο λεει απλα τον πονο του και κατονομαζει συγκεκριμενο προσωπο για αδικη συμπεριφορα απεναντι του ... που ειδες τον ρατσισμο και το αντισημιτικο παραληρημα ? ....
    μηπως οι εκατομβες των Παλαιστινιων που εχετε δολοφονησει αρπαζοντας , κλεβοντας και καταπαντοντας την δικη τους γη , σας εχουν κυριευσει το μυαλο και δεν ξερετε τι λετε ?ι ...
    ο αντισημιτισμος του Καζαντζιδη σε πειραξε ..... ο αντιανθρωπισμος των 40 παιδιων που σκοτωθηκαν στο σχολειο τους απο τον Ισραηλινο βομβαρδισμο δεν σε πειραξε .....
    Gaza's darkest day: 40 die as Israel bombs 'safe haven' UN school | Mail Online

    αν εχεις ιχνος σεβασμου , θα πρεπει να ανακαλεσεις το υβρεολογιο που εξαπελυσες εναντια στον Καζαντζιδη .....

    απορω πως δεν εχει αγανακτησει κανεις μεσα εδω για αυτα που γραφτηκαν για τον μεγαλο αυτον Ελληνα μουσικο ..... μεγαλη ντροπη ....

    ζητω συγνωμη για το off topic .... αλλα τον Καζαντζιδη ???? ... ημαρτον ...
     
  10. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Σας σκέφτονται και σας επιθυμούν ;

    Ασχετα με το θεμα της διαφωνιας, αν καποιος εξαπελεισε υβρεολογιο ισνο, αυτος εισουνα εσυ.  
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Σας σκέφτονται και σας επιθυμούν ;

    σε ποιο ακριβως σημειο "εξαπελυσα υβρεολογιο" ? ...

    εχεις γινει ο μονιμος δικαστης της ζωης μου .. αλλο θυμα δεν βρισκεις να ασχοληθεις ? .... τοσο κοσμο ειχε στο παρτυ του Περι ... ελεος κοπελα μου ... προχωρα μπροστα .... πρεπει να εξαντλησεις καθε ιχνος συμπαθειας ... θα αισθανθεις καλυτερα ετσι ?
     
  12. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Σας σκέφτονται και σας επιθυμούν ;

    Δεν ξερω για ποιο πραγμα εχω να αισθανθω καλυτερα. Και νιωθω μια χαρα ευχαριστω. Σε σχολιαζα λιγοτερο πριν γνωριστουμε απο κοντα;  
    Η εσυ ελεγες λιγοτερα μαργαριταρια; Οποιος και να εγραφε το σχολιο που διαβασα, τα ιδια θα του απαντουσα. Εσυ γιατι να εξαιρεθεις; Μη το παιρνεις προσωπικα λοιπον.  

    Δε χρειαζεται να συμπαθουμε ο ενας τον αλλον ισνο, ουτε καν να συμφωνουμε. Το μονο που χρειαζεται ειναι να επικοινωνουμε πολιτισμενα. Ουτε σ'εβρισα, ουτε σε προσβαλλα. Εγραψα αυτο που παρατηρησα.