Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eπί πληρωμή σεξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος georgesath, στις 6 Απριλίου 2009.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Eπί πληρωμή σεξ

    ουγκ!
     
  2. Τόσες ώρες κι’ ακόμα τίποτα.   Γιατί τέτοια αδιαφορία ρε κορίτσια???  
    Δεν ξέρω που οφείλεται αυτή η στάση σας. Ίσως φταίνε οι λικβινταριστικες
    τάσεις που παρατηρηθήκαν μετά την 3η διεθνή ίσως φταίει ο ιστορικό-κοινωνικός
    αταβισμός. Το γεγονός είναι ότι έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι που δεν έχω κάνει
    ούτε σεφτέ ακόμα. Εγώ πουλάω το κορμί μου και εσείς δεν με αγοράζετε?
    Άντε η πρώτη τσάμπα.   Περιμένω.

    ΥΓ Μην ξεχνάτε ότι θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Περιμένουμε να εξοργιστείς, να αναφλεγείς, να γίνεις πύραυλος, ώστε να γλυτώσουμε τα έξοδα μεταφοράς. Λοιπόν, κάνω την αρχή κι ανοίγω το πουγγί, ένα φλουρί κωνσταντινάτο!
     
  4. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Eπί πληρωμή σεξ

    Αυτό Κύριε Villain_Aris δεν το καταλαβαίνω. Τί θέλετε να πείτε??? ΄Το call girl, της vanilla συναντήσεως δηλ. είχε την αληθινή επιθυμία να πάει μαζί σας ενώ αν θα θέλατε να την χρησιμοποιήσετε σαν σκλάβα δεν θα την είχε?? Μάλλον μπερδευτήκατε. Την ίδια επιθυμία θα είχε πάλι απλώς θα σας χρέωνε πολύ παραπάνω.......


    Και που είναι το κακό σ' αυτό??? Και να θες κάτι παραπάνω, αν δεν μπορείς να το έχεις συμβιβάζεσε σε αυτό που σου δίνει ο άλλος. Τί εννοείς δηλ. ? Καλύτερα να μην το έχεις καθόλου????


    Κι εμένα δεν με ενοχλεί το σεξ επί πληρωμής.
    Η μαγκιά αυτών των υποκριτριών γυναικών κατά την άποψη μου έγκειται στο γεγονός ότι αυτές διαλέγουν τον μ@λάκα που θα πάρουν και θα του τα φάνε, του τρώνε πολύ περισσότερα από ότι θα βγάζαν από τους πελάτες σαν πόρνες και ταυτόχρονα του τα φωράνε και με όποιον παιδαρά γουστάρουν.... 

    Αγαπητή madlene εσύ που ξέρεις μπορείς να μας πεις κι εμάς πώς εκπληρώνεται η κάβλα φυσιολογικά????




    Βρε κορίτσια!!! Δικαστίνες γίνατε??? Με καταδικάσατε κιόλας σε μη φυσιολογικό???? Γιατί????
    Επειδή γουστάρω χαστούκια για να καυλώσω???? Δεν είναι φυσιολογικό? Τί να κάνω?? Πώς θα σωθώ ο ανώμαλος????   

    Από παιδί έκρυβα τον εαυτό μου για να μην τεθώ στο περιθώριο. Τα κατάφερα και είμαι στο πλαίσιο που ορίζουν τα μέλη της σωστής κοινωνίας. Κοιτάζοντας όμως πίσω ανακάλυψα ότι έτσι δεν έζησα τη ζωή μου, τα θέλω μου, την κάβλα μου. Κοιτάζοντας έξω από το πλαίσιο μου είδα άτομα του περιθωρίου που ζούσαν και περνούσαν υπέροχα!!!!
    Τώρα άρχισα να "ανοίγομαι" με κίνδυνο να βρεθώ στο περιθώριο. Περνάω όμως καλύτερα και ναι καβλ@νω να τρώω χαστούκια.....
    Όσο για τις συζύγους, μητέρες, υπηρέτριες, νοσοκόμες του συζύγου, πολλές από αυτές θα ποθούσαν να ζούσαν σαν κουβάδες υγρών.


    Εδώ φίλε jimboy τα είπες όλα. Κρίμα που δεν έχω rep σήμερα
     
  5. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Φοβου τις πορνες,που το παιζουνε Κυριες...
     
  6. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Re: Eπί πληρωμή σεξ


    @--}------

    με το ιδιο σκεπτικο φιλτατε vautrin

    και οι γυναικες .... για 20cm...κρεας (αν ειναι και 20.. ) ..παιρνουν ολοκληρο... το ...
    γουρουνι!!!!!!!!!!!!!
    ετσι.. για το σχολιο
    φιλικα
    LADY_D_ARBANVILLE

    @--}--------
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2009
  7. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Eπί πληρωμή σεξ



    θενκιου Νικ-συνήθως δέχομαι απαντήσεις του τυπου που τάδες αυτά?από που και ως που?σε πια ποστ είδες να γίνεται αυτό?
       
     
  8. vautrin

    vautrin Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Eπί πληρωμή σεξ

    Ακριβώς!!! Τι ανακούφιση να σε καταλαβαίνει κάποιος! Πολύ συχνά την πατάνε κι αυτές με τον ίδιο τρόπο. Αν οι άνθρωποι δεν σύναπταν δεσμούς τόσο επιπόλαια, δεν θα χώριζαν και τόσο εύκολα και συχνά. Θα περιμέναμε όλοι τον μεγάλο έρωτα, το τέλειο σμίξιμο, την απόλυτη ψυχική ταύτιση. Τι είναι λοιπόν αυτό που μας κάνει βιαστικούς κι ανυπόμονους και εν τέλει μας ξεγελά; Η σεξουαλική επιθυμία νομίζω. Αν ανέφερα μόνο τους άντρες είναι γιατί αυτοί συνήθως καταφεύγουν στον αγοραίο έρωτα που ήταν το θέμα του νήματος. Σε άλλο νήμα θα έγραφα "άνθρωποι" αντί "άντρες". Θα απέφευγα κι ορισμένα άδικα σχόλια περί δήθεν μισογυνισμού....
     
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Eπί πληρωμή σεξ

    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΕΚΔΙΔΟΜΑΙ ΕΠΙ ΧΡΗΜΑΣΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.....
    ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΙΟΛΑΣ !!!
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΤΤΩ ΚΙ ΟΛΑΣ ΟΛΟ ΜΕ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ
    ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ...

    ειδατε δεν κρυβομαι , το λεω φωναχτα..........
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: Eπί πληρωμή σεξ

    Ιδου κυριες και κυριοι η πηγη της φοροδιαφυγης,ο μυλος του μαυρου χρηματος, η αιτια του δημοσιου ελειμματος .
    Να πας να κανεις εναρξη στην αρμοδια ΔΟΥ αμεσως.!
    Οριστε μας! Που μου θες και ΤΕΜΠΕ!!
     
  11. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Eπί πληρωμή σεξ

    και εναρξη εχω κανει, και παροχη υπηρεσιων κοβω, και ταμειακη μηχανη εχω, και ζυγαρια εγω και το ΤΕΜΠΕ θα το παρω !!!!
    που να σκασεις .....
    και το ΦΠΑ μου το καταβαλω καθε μηνα
     
  12. vautrin

    vautrin Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Eπί πληρωμή σεξ

    πιστωτικές δέχεσαι;