Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme φαντασιώσεις και πραγματοποίηση αυτών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 17 Ιουνίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩ

    Μπορώ να κάνω την τελευταία μου επιλογή. Και μάλιστα να την κάνω κάθε μέρα.

    Δεν πρόσεξα το νουμεράκι του ποστ αλλά τώρα που μου το λες μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι. Και οι συμπτώσεις αυτές, πραγματικά διαολεμένες. 
     
  2. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

    STRIKER ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ
    MPslave ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!
     
  3. johnny

    johnny Regular Member

    ekseftelismos mprosta se allo atomo
     
    Last edited by a moderator: 16 Οκτωβρίου 2007
  4. alk5slave

    alk5slave New Member

    Η κατ' εξοχήν φαντασίωσή μου είναι η εξής: Να υπήρχαν κάποια "μυστικά συνιάλα" όπου όλοι οι S/M λάτρεις να γνώριζαν, αλλά οι άσχετοι να μην πέρνανε χαμπάρι.
    Σε επαγγελματικό χώρο βρισκόμενος για πρώτη φορά, να δήλωνα με το "συνιάλο" μου πλήρη υποταγή και να έβρισκα μια πραγματική Θεά-Αφέντρα.
    Κάποια στιγμή, όταν μέναμε μόνοι στη δουλειά, με διατάζει: "Προσκύνα σκλάβε!"
    Εγώ υπακούω, αλλά όταν γονατίζω, μου τραβάει τα μαλλιά και μου δίνει ένα πολύ δυνατό χαστούκι. "Τολμάς να με προσκυνάς ντυμένος;"
    Αφού γδύνωμαι και ισοπεδώνομαι, μου τυλίγει τα μάτια και με εξαναγκάζει σε assworship και μετά σε all around γλείψιμο.
    Κάποια στιγμή μου λέει: "Θέλω να πάω τουαλέτα, αλλά κάθομαι πολύ άνετα και βαριέμαι να σηκωθώ. Άνοιξε το στόμα σου και πρόσεξε μην λερωθεί η μοκέτα στο ελάχιστο, αλλιώς αλλίμονό σου".


    Αφού εξαντλήσει την επιθυμία της να με μεταχειρίζεται παντοιοτρόπως σαν sex toy μου μαθαίνει τη δουλειά της και με διατάσσει να κάνω υπερωρίες τα βράδεια και τα σαββατοκυριακά, για να την απαλλάσσω από τις εκκρεμμότητές της.

    Υ.Γ. Η φαντασίωσή αυτή με ανάβει περισσότερο όταν σκέφτομαι ότι η Θεά/Αφέντρα μου είναι υφιστάμενή μου στη δουλειά. Πώς εξηγείται;

    Υ.Γ. 2 Βγάζει μάτι ότι είμαι αρχάριος
     
  5. kinkysylfio

    kinkysylfio New Member

    Extreme fantasiosi e? Pragmatopoiithike mia apo autes persi. exo ena pathos me ta strigkakia kai me ta dixtyota kalson. Etsi forousa kapoies fores tis dikias mou kai malakizomoun . Mia mera irthe ligo noritera spiti kai me vrike me to strigkaki tis na ton paizo. Stin arxi sok..
    Afou tis exigisa tin kavla mou katevikame mazi Syggrou kai pirame mia trans. Pigame se ena xenodoxeio ekei konta kai me xeskisan kai oi 2!! Me viasan me poly dynami!!
     
    Last edited by a moderator: 16 Οκτωβρίου 2007
  6. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    alk5slave....είναι αρκετά διαδεδομένη η φαντασίωση σου....έχω ακούσει παρόμοιες απο πολλά άτομα και όχι δε φαίνεται πως είσαι αρχάριος.
    Τώρα για την υφιστάμενή σου μάλλον είναι επειδή σε αυτή τη περίπτωση λόγο της εναλλαγής στην εξουσία ο εξευτελισμός είναι μεγαλύτερος.Έτσι το νοιώθω εγώ τουλάχιστον
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Να είμαι δεμένος σε ένα σταυρό έτσι ώστε να ακουμπούν μόνο οι μύτες των ποδιών μου στο πάτωμα. Για ώρες. Μετά να με έλυνε και, όπως είναι φυσικό, να σωριαζόμουν στο πάτωμα. Με το μαστίγιο να με ανάγκαζε να σηκωνόμουν στα τέσσερα. και εκείς να Την υπηρετούσα.
     
  8. georgewhip

    georgewhip New Member

    Να ζούσα σε μια πόλη όπου οι Γυναίκες είναι είτε Αφέντρες είτε σκλάβες και όλοι οι άντρες σκλάβοι και να υπήρχε το αντίστοιχο διακριτικό πάντα εμφανές. Ο νόμος που επικρατεί είναι ότι οι Αφέντρες έχουν το δικαίωμα να μεταχειρίζονται τις/τους σκλάβους όπως θέλουν δημόσια σε ειδικά για το σκοπό αυτό διαμορφωμένα σημεία, σε πάρκα πλατείες κτλ.

    Δεν ξέρω πόσο extreme σας φαίνεται αλλά εγώ ανατριχιάζω στη σκέψη...
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    με εξαιρεση την ντορα και καποια σχολια της ελβιρα .... καμια γυναικα δεν εχει γραψει φαντασιωση μεσα εδω ... τσ τσ τσ .....
     
  10. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

    τελειο. καταπληκτικο.μπορω να ειμαι ο ενας απο τους 2 σκλαβους!!!?
     
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

    Απορια.. Οι masters δε γλειφουν μουνι? γιατι καλε? α)σιχαινονται. μη φανε πχ καμια τριχα? κι αν ειναι ξυρισμενη? β)μη χαλασει η εικονα τους? 3)φοβουνται μην παθουν λουμπαγκο? Ρητορικα τα ερωτηματα, ετσι κι αλλιως δε με αφορα, αλλα να.. μια περιεργεια την εχω.. 
     
  12. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ


    γλείφουν