Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Ak93, στις 3 Ιουνίου 2023.

  1. Ak93

    Ak93 New Member

    Καλησπέρα καλησπέρα

    Ήμουν πρόσφατα σε σχέση με μία κοπέλα. Μέσα σε όλα τ άλλα, ένα από τα πράγματα που ήθελε να κάνουμε ήταν το facesitting. Όταν μου το πρότεινε, φυσικά και το δέχτηκα μιας και λατρεύω να να κάνω στοματικό στις γυναίκες και να απολαμβάνω τους χυμούς τους.

    Οπότε, ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι και ήρθε κι έκατσε πάνω στο πρόσωπό μου, με το υπέροχο μουνάκι της να έχει ανοίξει και να τρέχει υγρά για μένα. Ταυτόχρονα με έπνιγε και με τα μπούτια της.

    Κι εγώ να είμαι σε φάση που έχω το πιο ωραίο μουνάκι του κόσμου να με ταΐζει με τα υγρά του, ενώ με πνίγουν δύο υπέροχοι μηροί και βλέπω το πανέμορφο προσωπάκι της να λιώνει από καύλα.

    Πραγματικά, λάτρεψα όσο δεν πάει τη συγκεκριμένη φάση και θέλω να το κάνω ξανά και ξανά.

    Έχουμε άλλα άτομα που λατρεύουν το facesitting; Πείτε μου για δικές σας παρόμοιες εμπειρίες όπως επίσης και τις σκέψεις γενικώς γύρω από το θέμα.
     
  2. μ αρεσει να μου το κάνουν με τις ωρες. εγω φυσικα απο πανω και να χαλαρώνω.
    σταυροπόδι εγω και το αλλο, καθετα το σωμα του να σχηματιζουμε Τ. για να μπορώ να του κανω κι αλλα ταυτοχρονα χωρις να κουνιέμαι πολύ από την θέση μου. εχει μια αισθηση απόλυτης παράδοσης.
     
    Last edited: 4 Ιουνίου 2023